راهپیمایی روز قدس,خبرلنده,روزجهانی قدس,فریاد ملت ,قدس شریف,شهرستان لنده,اخبار لنده
همزمان با سراسر کشور:
مردم روزه دارشهرستان لنده در گرمای 43 درجه ای امروز و همگام با دیگر نقاط کشور با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر ضمن اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی با ملت مظاوم فلسطن تجدید میثاقی دوباره کردند.
روز قدس,سخنران روز قدس,خبرلنده,حجت الاسلام رضایی,استاد حوزه و دانشگاه,شهرستان لنده
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه گفت: به برکت همین راهپیمایی روز قدس است که امروز گردان صابرین تشکیل شده از بچه شیعیان در فلسطین و قدس شریف مشغول مبارزه با صهیونیست ها هستند.
خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی با جمله های کوتاه اما زیبا از مردم این استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
همزمان با روز جهانی قدس صورت گرفت:
مردم و مسئولان شهرستان لنده ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس با اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین بار دیگر خشم و انزجار خویش از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرده و خواستار حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس شدند.
روز قدس,خبرلنده,بیانیه,جبهه مردمی انقلاب اسلامی,شهرستان لنده,رهبر انقلاب,روزجهانی قدس,لنده
در بیانه ای صادر شد:
جبهه مردمی انقلاب اسلامی شهرستان لنده در حمایت از آرمان قدس شریف ضمن دعوت از مردم جهت حضور پرشور بار دیگر برائت و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرد.
حمله موشکی سپاه,خبرلنده,امام جمعه موقت,شهرستان لنده,قدردانی از سپاه,هفته قوه قضائیه,لنده
امام جمعه موقت شهرستان لنده:
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: جای تقدیر دارد از اقدامات ارزشمند سپاه پاسداران که به موقع پاسخی قاطعانه به دشنمان دادند که دنیا را یک بار دیگر با اقتدار خویش انگشت به دهان وا داشت.
امنیت,رئیس دادگستری شهرستان لنده,خبرلنده,قاضی بازیار,شهدای هفتم تیر,شهید بهشتی,اخبار لنده,لنده
رئیس دادگستری شهرستان لنده:
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: امنیت جامعه مرهون رشادت ها و جانفشانی شهدای است که رکن اساسی و مبدا همه پیشرفت ها در این کشور هستند.
هفته قوه قضائیه,غبار روبی گلزار شهدا,شهرستان لنده,خبرلنده,شهید بهشتی,دستگاه قضا,,اخبار لنده
در اولین روز از هفته قوه قضائیه صورت گرفت؛
همزمان با آغاز هفته ی قوه ی قضائیه و گرامیداشت شهید بهشتی و شهدای 7 تیر، آئین گل افشانی و غبارروبی گلزار شهدای شهرلنده برگزار شد.
اقدام قابل تحسین اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده:
در اقدامی فرهنگی کتابخانه عمومی شهدای روستای قیام به دست مادر شهید علی فرهمندی افتتاح شد.
اطلاعیه سپاه
روابط عمومی کل سپاه با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریستهای تکفیری تاکید کرد: عملیات «لیله القدر» در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت.
شاه سعودی در اقدامی که کارشناسان آن را گامی برای نشاندن محمد بن سلمان بر تخت شاهی عربستان می‌دانند، ولی‌عهدش را برکنار و پسرش را جایگزین او کرد.
در بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان
جمعی از استادان دانشگاه‌های کشور در بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
هفته قوه قضائیه,خبرلنده,شهرستان لنده,کشف جرم,برخورد با جرائم,نظارت بر اجرای قوانین,قاضی بازیار,دادگستری شهرستان لنده,اصل 156قانون اساسی,اخبار لنده
به مناسبت هفته قوه قضائیه صورت گرفت:
رئیس دادگستری شهرستان لنده بمناسبت هفته قوه قضاییه، برنامه های این هفته در این شهرستان را تشریح کرد.
یادداشت:
حمله موشکی سپاه به مواضع فرماندهی و لجستیکی داعش در دیر الزور سوریه بر اساس اصل بازدارندگی در سیاست دفاعی چنان حساب شده و دقیق بود که می شود به صراحت گفت تمام جوانب امر در سطوح مختلف ملی ، منطقه ای و بین المللی برای اجرای این اقدام مقتدرانه در نظر گرفته شد.
خبرلنده, سید موسی خادمی, استاندار کهگیلویه وبویراحمد, دل نوشته از شهرستان محروم لنده به استاندار کهگیلویه وبویراحمد, نتیجه انتخابات ریاست جمهوری, ایام شهادت مولی متقیان امام علی(ع)
با ارسال به خبر لنده صورت گرفت:
یکی از شهروندان لنده ای با ارسال یک دست نوشته خطاب به سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد خواستار انتشار آن شد.