اشتغالزایی,خبرلنده,طرح پرورش ماهی,مزارع پرورش ماهی,اخبار لنده,اقتصاد مقاومتی,بخش موگرمون,شهرستان لنده,بهترین تولید کننده سال,حمایت مسئولان,لنده
مدیر جهادکشاورزی شهرستان لنده:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده گفت: مزارع پرورش ماهی موگرمون لنده از جمله بهترین واحد های تولیدی در ای شهرستان هستند که برای 20نفر به طور مستقیم و100نفر به طور غیر مستقیم شغل ایجاد کرده و ماهی قزل آلای خود را که با کفیت ترین ماهی در سطح استان است را صادر می کنند.
شکوفه بادام,خبرلنده,درختچه بادام کوهی,شهرستان لنده,استان چهارفصل ,لنده,بخش موگرمون,بخش مرکزی,شکوفه بادام کوهی,اخبار لنده
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
یکی از نشانه های بهار، شکوفه دادن درخت بادام کوهی در شهرستان لنده است که جلوه و منظره ای زیبا از قدرت لایزال خداوند را خلق و به نمایش گذاشته است.
ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 2 اعلام کرد: براساس تبصره 3 ماده 26 قانون انتخابات شوراها ارائه گواهی عدم سوءپیشینه از سوی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هنگام ثبت نام الزامی است.
بینایی سنجی,خبرلنده,کوکان زیر 6سال,غربالگری چشم,اداره بهزیستی لنده,اختلالات چشمی,انحرافات چشمی,تبلت,گوشی,ضعف در بینایی,عینک,هزینه های درمانی,شهرستان لنده
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده :
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده گفت: به منظور شناسائی و ارزیابی سطح بینایی کودکان زیرشش سال معاینات وسنجش بینایی کودکان در اداره بهزیستی و روستاهای اطراف انجام می شود.
احداث کانال دفع سیلاب,خبرلنده,شهرستان لنده,سیلاب,دفع سیلاب,آبگرفتگی روستای مالشیخ,مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب,لنده,بخشدارمرکزی,لنده,اخبار لنده
بخشدار مرکزی لنده خبرداد:
بخشدار مرکزی لنده گفت: به منظورکنترل و دفع سیلاب در سطح روستای مالشیخ پروژه احداث کانال دفع سیلاب روستا با اعتباری بالغ بر 300میلیون ریال در این روستا در حال اجرا است.
وضعیت جاده های شهرستان لنده,خبرلنده ,خبرلنده,آسفالت,خرابی,ازبین رفتن جلوبندی خودروها,اخبارلنده,گلایه شهروندان,مشکلات جاده ای,اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای,کامیون ها,لنده
گزارش ویژه:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های گرمسیری استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد است که از هم اکنون به دلیل موقعیت گرمسیری نابی که دارد پذیرای مسافران نوروزی در آستانه سال جدید است.
در ابتدای جلسه خارج فقه مطرح شد؛
رهبرانقلاب، صبح امروز، بیانات مهمی درباره‌ی لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم جنوب کشور بیان کردند.
بذرپاش در دانشگاه اراک:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه سیل بی‌تدبیری کشور را بحران زده کرده است، گفت:‌ کسانی که نمی‌توانند ساده‌ترین امور مردم را اداره و مدیریت کنند باید بروند چرا که مردم از آنها گلایه دارند و آنها را حذف خواهند کرد.
مانور,مانور سلامت نوروزی,خبرلنده,شهرستان لنده,شبکه بهداشت و درمان,فروش مرغ زنده
دبیر شورای سلامت و امنیت مواد غذایی شهرستان لنده:
دبیر شورای سلامت و امنیت مواد غذایی شهرستان لنده گفت:برخورد قاطع با عاملین و فروشندگان مرغ زنده را در اولویت برنامه های شبکه بهداشت و درمان لنده،نیروی انتظامی و دامپزشکی است.
فتنه گران و جریان حامی فتنه که نان خود را در دوقطبی کردن جامعه دیده و برای تحقق این امر تلاشهای زیادی انجام داده بودند، این بار نیز با طرح شعار " آشتی ملی " به میدان آمدند.
گرد و غبار,خوزستان,خبرلنده,خانم ابتکار,رئیس سازمان محیط زیست,بحران گرد وغبار,سیاسی کاری مسئولان,بی اعتمادی مردم به دولتمردان,اخبار لنده
سروده شاعر لنده ای برای گرد و خاک خوزستان و خطاب به خانم ابتکار:
عبدالسعید علیاری شاعر لنده ای به منظور همدردی با مردم خوزستان و زاهدان که در گردوغبار بی مسئولیتی مسئولان محیط زیست غوطه ورهستند سروده جدید خود را خطاب به خانم ابتکار به تقدیم به مردم خوزستان کرد.
آنفلوانزای پرندگان ,شیوع بیماری,خبرلنده,دامپزشکی,معدوم سازی سه میلیون قطعه پرنده,مرغ زنده ,شیوع بیماری از طریق مرغ زنده,سازمان دامپزشکی,عدم همکاری ادارات,بوقلمون,مرغ,کبوتر,بلدرچین,اخبار لنده
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان لنده خبرداد:
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان لنده ضمن اشاره به شیوع بیماری آنفلوانزای پرندگان در یکی از شهرستان های استان از آمادگی و همکاری ادارات برای مقابله با شیوع این بیماری در لنده خبرداد.
نشست تخصصی,انتخاب نامزدشورای شهر,خبرلنده,برنامه ریزی شهری,مشارکت عمومی,شهرلنده,اصل یکصدم قانون اساسی,نقش شوراها,طوایف,پارلمان محلی,فضای مجازی,شهرستان لنده,اخبار لنده
گزارش ویژه:
کمتر از یک ماه دیگر کشور رسماً وارد فاز انتخابات خواهد شداز این رو طوایف و مختلف در شهرو روستاهای شهرستان لنده از هم اکنون استارت انتخابات را زده و با نشست های تخصصی برای انتخاب کاندید مورد نظر برگزار می شود.
جلیلی در شهرقدس:
نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی گفت: امروز بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان معوقات بانکی در سیستم بانکی کشور داریم که ۹۰ درصد آن مربوط به ۱۰ درصدی است که دارای برج و مجتمع‌های کذایی هستند.
با غلبه بر تیم آمریکا؛
تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی برابر تیم آمریکا در دیدار فینال رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ کرمانشاه به عنوان قهرمانی رسید.