انتخابات96,خبرلنده,انتخابات شوراهای اسلامی,شهر لنده,ثبت نام,شورای روستا,دبیرستاد انتخابات,شهرستان لنده,اخبار لنده
دبیر ستاد انتخابات شهرستان لنده:
دبیرستاد انتخابات شهرستان لنده از حضور بیش از 168نفر از دواطلب عضویت شورای شهر و روستای های شهرستان لنده خبرداد.
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
جلوه ای بهشت گونه از طبیعت سرخ و آتشین، آکنده از شقایق هایی که چشم هر بیننده ای را مسحور می کند، یکی از جاذبه های طبیعی و فصلی مناطق مختلف شهرستان لنده است که همه ساله در فرودین ماه، رُخ می نماید.
انتخابات96 ,پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر وروستا ,لنده, خبرلنده, نامنویسی, داوطلبان, چهره های شاخص, شورای شهر, ستاد انتخابات
همگام با انتخابات96:
آخرین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات شورای شهر و روستاهای شهرستان لنده با حضور داوطلبان در ستاد انتخابات این شهرستان به پایان رسید.
نوروز96, بهشت گمشده, خبرلنده, چشمه ساران, استان چهارفصل, مسافران نوروزی, موگرمون, منطقه موگرمون, تفرجگاه, درختچه مورد, لنده
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
چشمه ساران سرد و آب و هوای خُنک در دل تابستان گرم و سوزان و جاری شدن روان آب ها در زمستان در منطقه تفریحی گردشگری موگرمون باعث هجوم گردشگران مناطق گرمسیری و سردسیری شهرستان های لنده، بهبهان، کهگیلویه و سایر استان های کشور به این منطقه گردشگری در لنده شده است.
اندر احوالات گرفتار شدگان در تالاب جازموریان؛
۵۰ خانوار عشایر سه روز است که در جازموریان گرفتار سیلاب شده اند و دو پرواز از کرمان و هرمزگان به سمت جازموریان پرواز کرده اند که متاسفانه ناموفق بوده و نتوانستند به جازموریان برسند نفر برهای ارتش به کمک محاصره شدگان حرکت کردند.
در ادامه سیاست های خصمانه علیه ایران؛
تعدادی از سناتورهای ارشد کنگره آمریکا لایحه جدیدی را برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران معرفی کرده‌اند.
محمدباقر ذوالقدر:
رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: شرط لازم برای موفقیت در تشکیل دولت انقلابی، وحدت و همگرایی کاندیداهای جبهه است.
در شاباک رایج است که اگر یک روز زبان عربی را به خوبی یاد گرفتی، به یک هماهنگ‌کننده خوب تبدیل شده‌ای.
محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی؛
تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با رفع محرومیت زدایی در مناطق روستایی ومحروم سیستان و بلوچستان از جمله مواردی است که توسط بسیج سازندگی سپاه اجرا و با اثراتی عمیق قابل مشاهده است.
رییس اورژانس کشور خبر داد:
رییس اورژانس کشوررباره آخرین وضعیت تعداد مصدومان حوادت چندگانه ترافیکی محور مشهد باغچه بزرگراه شهید شوشتری یعنی دو تصادف زنجیره ای و دو تصادف موردی ثبت شده در بیمارستان ها، اعلام کرد: در بیمارستان شهید کامیاب ۵۶ مصدوم، هاشمی نژاد، 10 مصدوم، طالقانی 21 مصدوم، امام رضا(ع) سه مصدوم و دو نفر هم در بیمارستان نیشابور تحت نظر هستند.
مهمترین اخبار کهگیلویه و بویراحمد:
مهمترین اخبار استان کهگیلویه وبویراحمد در چهارمین روز سال96 را در این بسته خبری بخوانید.
فرش دست باف,خبرلنده,هنراصیل ایرانی,اخبار لنده,صنعت فرش,قالی بافی,خلیج فارس,صادرات,اروپا,تاجرا تهرانی,سرمایه گذاران
گزارش ویژه:
شهرستان لنده با وجود همه جاذبه های خوب گردشگری که دارد در حوزه صنایع دستی و فرش دست باف یکی از بهترین شهرستان های جنوب ایران است که تاجران تهرانی و اصفهانی از جمله مشتریان اصلی این صنعت پر رونق در این شهرستان هستند.
انتخابات96 , پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر وروستا, لنده ,خبرلنده,نامنویسی داوطلبان چهره های شاخص شورای شهر, ستاد انتخابات, شهرستان لنده
همگام با انتخابات96:
پنجمین روز نام نویسی از داوطلبان انتخابات شورای شهر و روستاهای شهرستان لنده با حضور داوطلبان در ستاد انتخابات این شهرستان آغاز شد.
گزارش تصویری,اولین نماز جمعه سال,خبرلنده,امام جمعه,الهی نیاشهرستان لنده
همزمان با بارش الهی صورت گرفت:
اولین نمازجمعه سال96 با حضور پرشور مردم خداجوی شهرستان لنده و به امامت حجت‌الاسلام الهی نیا امام جمعه موقت این شهر برگزار شد.
امام جمعه موقت شهرستان لنده:
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: یکی از راه حل های اساسی رفع و یا کاهش مشکلات معیشتی مردم مدیریت انقلابی است که امیدواریم مسئولان ما در سال جدید با تکیه بر این مدیریت برای پیشرفت و عمران وآبادانی این کشور به خصوص کاهش مشکلات معیشتی مردم کوتاهی نکنند.