درگفتگو با خبرلنده مطرح شد:
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان لنده از تعیین نرخ شخم مزارع کشاورزی در این شهرستان خبرداد.
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن جامعه تاب‌آور در دبیرستان دخترانه حجاب شهرلنده برگزار شد.
درگفتگو با خبرلنده مطرح شد:
کارشناس ارشد روان‌شناسی گفت:بسیج با حضور داوطلبانه خود در رفع بحران‌ها و چالش‌ها همواره در خط مقدم بوده است در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز تأثیرگذار بوده است.
عضو شورای شهرلنده استعفای خود را به شورای شهر و فرمانداری شهرستان لنده تحویل داد.
به همت بسیج سازندگی صورت گرفت:
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت شهرستان لنده به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، اردوی جهادی یک‌روزه با ارائه خدمات رایگان دامپزشکی به دامداران را در روستاهای بخش موگرمون برگزار کرد.
رئیس دانشگاه پیام‌نور لنده گفت:
رئیس دانشگاه پیام‌نور لنده گفت:امروز دانشجویان بسیجی در خط مقدم جهاد تبیین هستند و به‌عنوان قشر بیدار جامعه باید این مهم را در جامعه گسترش دهند.
همزمان با دهه فاطمیه اول مجالس عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) در حسینه ها وهیئت های عزاداری خانگی در سطح شهرستان لنده برگزارشد.
در همایش فعالین فضای مجازی لنده مطرح شد:
هم‌زمان با گرامیداشت هفته بسیج، همایش فعالین فضای مجازی شهرستان لنده با حضور مسئولان و فعالین فضای مجازی در این شهرستان در حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد.
با حضور مسئولان صورت گرفت:
امروز و با حضور فرمانده و جمعی از کارکنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده ساختمان پایگاه مقاومت بسیج روستای مالشیخ افتتاح شد.
فرماندار لنده خبر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داد:
فرماندار لنده گفت: در بازدید میدانی یک ماه پیش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از وضعیت خیابان‌های شهرلنده قول مساعد جهت تأمین لوله داده بودند که این مهم با تأمین ۲ کیلومتر‌لوله تحقق یافت.
گزارش ویژه؛
چندین هفته است که بحث کاهش سهمیه خبازان شهرستان لنده توسط سامانه ملی نانینو باعث اختلال گسترده در روند خدمات‌رسانی به شهروندان شده است.
فرمانده تیپ48فتح گفت:
فرمانده تیپ ۴۸ فتح گفت: حمله حماس به رژیم صهیونیستی یک جنگ ترکیبی و تعیین‌کننده بود که تمام سیستم‌های نظامی و اطلاعاتی موساد را نابود کرد.
همزمان با هفته بسیج صورت گرفت:
صبح امروز همایش اقتدار بسیج با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین درمصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرلنده برگزار شد.
امام‌جمعه شهرستان لنده:
امام‌جمعه شهرستان لنده گفت: امروز طنین تفکر بسیج است که در جبهه‌های مقاومت موج می‌زند و باعث موفقیت روزافزون این جبهه شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، پایگاه مقاومت بسیج ادارات شهدای گمنام درفرمانداری این شهرستان افتتاح شد.