کاشت درخت,منابع طبیعی,خبرلنده,اراضی شیبدار,شهرستان لنده,عرصه های ملی,فرهنگ سازی,کهور,بادام,ابریشم هندی,حفاظت از عرصه های ملی,ذبیح اله محمدی
رئیس اداره منابع طیبعی و آبخیزداری شهرستان لنده از کاشت بیش از 40هکتاردرخت کهور، بادام و ابرشیم هندی در اراضی شیبدار روستای موردقوی از توابع بخش مرکزی شهرستان توسط یکی از همیاران طبیعت در این شهرستان خبرداد.
گزارش مردمی به مناسبت سالروز اجرای برجام:
برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام به عنوان مهمترین فرآیند در دولت یازدهم و دوازدهم می باشد که از همان روزهای ابتدایی این دولت بحث اجرایی شدن آن همواره مورد نظر دولتمردان بوده است.
آئینی ماندگار در تاریخ فرهنگ دیار اولین ها:
گاهی چنان آسمان به تنگ می آید که مردم برای گره گشایی و نظر لطف باری تعالی دعا و نماز طلب باران از خداوند می کنند که در شهرستان لنده استان کهگیلویه وبویراحمد علاوه بر نماز دعای شبانه با آداب ورسومی خاص همراه است به نام "یالایالا بارونی".
جایگاه زباله,شهرداری,خبرلنده,جمع اوری زباله,جایگاه دفن زباله,شهرداری لنده,محیط زیست,رفع مشکل اساسی,مختار مشهدی زاده,اخبار لنده
شهردار لنده از رفع مشکل چندین ساله جایگاه زباله این شهرداری و آغاز عملیات حصارکشی این جایگاه خبرداد.
حادثه سانچی,خبرلنده,کشتی,ایران,اینستاگرام,عضوشورای شهر,آقازاده های نفتی
حادثه تلخ کشتی نفتکش سانچی باعث داغدار نمودن خانواده های ۳۲ خدمه دریادل این کشتی و همه ملت ایران شد که بیشتر مردم در فضاهای مجازی به همدردی با خانواده های داغدار این عزیزان پرداختند.
مدیریت پسماند, خبرلنده, شهرستان لنده, شبکه بهداشت و درمان, پسماند, زباله ها, دهیاران, انتشار بیماری
به منظور رفع مشکلات پسماندشهرستان لنده صورت گرفت:
اولین کمیته شهرستانی مدیریت پسماندشهرستان لنده با حضور ادارات و نهادهای متولی پسماندشهرستان در لنده برگزارشد.
طی حکمی از سوی مدیرکل بهزیستی استان تهران سید محمد رحیم فاضلی نژاد به سمت مدیر بهزیستی شهرستان تهران منصوب شد.
رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی بسیج
رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دبیرخانه دائمی خبر خوب می‌تواند با همفکری فعالان رسانه‌ای، وضعیت و اعتبار گذشته را به رسانه‌ها و مطبوعات بازگرداند.
سنگ فرش روستاها , خبرلنده , توسعه روستاها , بخشدار مرکزی,  اخبار لنده , روستای سرآسیاب
بخشدارمرکزی لنده خبرداد:
بخشدارمرکزی لنده از آغاز عملیات سنگ فرش روستای سرآسیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده با اعتبار700میلیون ریال خبرداد.
با صدور پیامی؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن تعدادی از دریانوردان کشورمان را به ملت ایران و خانواده های داغدار تسلیت گفتند.
شکوائیه,علی اکبراعتمادی,مطالبات به حق,محله بنیادشهید,فرماندارشهرستان لنده,شهرداری,روحیه مطالبه گری,مشاور حقوق شهروندی,اخبار لنده
اقدام قابل تحسین فرماندار شهرستان لنده:
فرماندار شهرستان لنده در اقدامی قابل تحسین، ضمن قدردانی ازشکوائیه به حق علی اکبر اعتمادی دانش آموز کلاس چهارم ساکن محله بنیاد شهید لنده با ارسال نامه ای وی را به عنوان مشاور در امور حقوق شهروندی فرمانداری این شهرستان منصوب کرد.
فرهنگ سازی,خبرلنده,مباحث فرهنگی,توسعه پایدار,سیاست های تشویقی,اخبار لنده,رئیس شورای شهر,شهرلنده
رئیس شورای اسلامی شهرلنده:
رئیس شورای اسلامی شهرلنده گفت: یکی از مهمترین مقوله های جامعه بحث فرهنگ است و اگر بخواهیم در جامعه به پیشرفت برسیم باید به فرهنگ توجه کافی داشت تا بتوانیم به پیشرفت جامعه فکرکرد.
پیام رسان تلگرام پس از چند روز مسدود بودن رفع فیلتر شد.
یکی از مسائلی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی حدود، ثغور و جایگاه آن بطور دقیق تبیین نشده و یا مورد غفلت واقع می شود.
گزارش خبری؛
آنچه در در دولت دوازدهم مشهود گردیده؛ همانا واریز 26/600 هزار تومان سود سهام عدالت به حساب افراد چشم انتظار است که هیچگاه در باورهایشان به همین راحتی نمی گنجد.