جهزیه,عروس و دامادهای تحت پوشش کمیته,خبرلنده ,مدیرکمیته امداد,امام خمینی(ره) ,80نوعروس کمیته امدادی,لنده,توانمندسازی,تسهیلات قرض الحسنه ای,لنده
رئیس کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان لنده خبرداد:
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده از حمایت ویژه کمیته امداد از نظام خانواده خبرداد و گفت: به منظور تحکیم بنیان خانواده و حمایت از فرزندان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) مبلغ یک میلیارد و600میلیون ریال جهزیه و هدیه به داماد به نوعروسان کمیته امداد شهرستان لنده پرداخت شد.
جاذبه های گردشگری, فصل زمستان, خبرلنده, دلی مهرجان, منطقه سردسیری, منطقه گرمسیری, لنده, بخش موگرمون, بخش مرکزی, دلی خیارکار, کوهنوردی, اخبار لنده
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد می باشد که به دلیل داشتن دواقلیم سردسیری و گرمسیری به طور همزمان به شهرستان فصل ها نام گرفت و در حالی که در مرکز استان برف است در اینجا آب وهوای کاملاً بهاری و طبیعتی سحرانگیزحاکم است.
تجمع مردم,حقوق قانونی,خبرلنده,عدم ارائه خدمات شهری,آسفالت,جدول کشی,خدمات شهری,طرح هادی,رسیدگس فوری,حقوق قانونی مردم,لنده,اخبار لنده
در پی عدم ارائه خدمات شهری صورت گرفت:
جمعی از ساکنین شهرک سرآسیاب(پشت دامپزشکی) با تجمع در فرمانداری شهرستان لنده خواستار رفع سریع مشکلات خدماتی و رفاهی خود شدند.
شوراها,خبرلنده,تصمیم سازی شهری,برنامه ریزی ,مشکلات شهری,فرماندار لنده,مدیریت شهری,همایش ,اهداف آموزشی,آموزش وپرورش,بهنام دانش,دبیرستان فارابی,اقتصاد,ارزیابی عملکرد,لنده
فرماندار شهرستان لنده عنوان کرد:
فرماندار شهرستان لنده گفت:یکی از راه های کسب موفقیت در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و مدیریت شهری استفاده از ظرفیت عظیم کارشورایی است که شوراهای دانش آموزی می تواند در تصمیم سازی های شهرستان سهیم باشند.
شوراهای دانش آموزی,خبرلنده,شهرستان لنده,بهنام دانش,دبیرستان علامه طباطبایی,فرماندار لنده,سالن خدیجه کبری,آموزش وپرورش شهرستان لنده,لنده
با حضور دانش آموزان و مسئولان صورت گرفت:
همایش شورای های دانش آموزی شهرستان لنده با حضور اعضای شورای دانش آموزی و مسئولان این شهرستان در سالن خدیجه کبری(س) اداره آموزش وپرورش لنده برگزارشد.
گزارش مردمی به مناسبت سالروز اجرای برجام
یک سال از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام می گذرد به همین مناسبت درباره تاثیر برجام بر زندگی مردم و تاثیرات آن در جامعه به میان مردم شهرستان لنده رفتیم تا تاثیرات و مشکلات برجام را از زبان آنان جویا شویم.
به مناسبت 26دیماه سالروز فرارشاه صورت گرفت:
سرانجام در روز 26 دی 1357 محمد رضا شاه مجبور شد ایران را به سمت کشور مصر ترك كند، و این در حالی بود كه حتی نزدیك ترین حامیان و اربابانش هم از پذیرفتن او امتناع كردند و در 12بهمن ماه با بازگشت امام خمینی(ره) به ایران پیروزی انقلاب اسلامی مسجل و در روز 22بهمن سال57 رسماً ملت ایران پیروی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
جایگاه هاشمی به چه کسی خواهد رسید؟
روحانی و خاتمی دو گزینه مطرح در رسانه های زنجیره ای برای جایگزینی هاشمی هستند اما گزینه های دیگری مانند ناطق نوری و حتی سید حسن خمینی از سوی برخی دیگر مطرح می شوند. هرچند باید در نظر داشت فرد منتخب از سوی این جریان ها تنها می تواند نقش لیدری داشته باشد
ابلاغیه جنجالی برای تشکیل ستاد تبلیغات روحانی به ریاست معاون سیاسی استانداری‌ها/
خبر راه اندازی ستاد تبلیغاتی روحانی به ریاست معاونین سیاسی استانداری ها جز اخباری بود که در روزهای گذشته موجی از واکنش‌های مسئولان و کارشناسان را در پی داشت. بر اساس این خبر؛ دولت در اقدامی کم سابقه و با ابلاغ فوق العاده، در پوشش طرحی به نام "اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم" عملا دستور تشکیل ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی برای انتخابات ۹۶ را در استانداری ها و فرمانداری های سراسر کشور صادر کرده است.
سیمای نوجوان سرگچی حکایت می دهد
از سفر یک روزه خویش به این منطقه خاطراتی تلخ را در ذهن ثبت کردم که شاید تا سالهای طولانی از یاد نخواهم برد و "فقر، محرومیت و بدبختی" واژهایی که همچنان استمرار دارد.
اظهارات متناقض مسئولان از افزایش قیمت محصولات لبنی؛
بعد از اعلام خبر افزایش ۲۰۰ تومانی هر لیتر شیر توسط رسانه‌ها، نرخ لبنیات در سامانه اطلاع‌رسانی کالا و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان به‌حالت تعلیق درآمد تا خبر افزایش قیمت رسمی دوباره لبنیات مطرح شود و این در حالی است که برخی مسئولان مربوطه همچنان از ثبات قیمت محصولات لبنی سخن می گویند
ناامنی های متمادی در ایالات متحده آمریکا؛
در نتیجه ۶۹ مورد تیراندازی روز گذشته ۱۱ نفر کشته و ۳۹ نفر مجروح شدند.
وزیرکشور:
رحمانی فضلی گفت: رسوباتی در سیستم اداری و نظام اداری و برنامه ریزی کشور وجود دارد که مخالف نگاه های موجود در اقتصاد مقاومتی است و این موضوع باعث شده تا ریل گذاری در اجرای اقتصاد مقاومتی تسریع نشود و جهت گیری اصلی خود را پیدا نکند.
اخبار ویژه روزنامه‌های 25 دی؛
روزنامه ها با سلایق سیاسی متفاوت به بیان مسائل روز پرداختند که دانا به آن اشاره می کند.
در فاصله یک هفته مانده تا پایان دوران ریاست جمهوری؛
رئیس‌جمهور آمریکا خاطرنشان کرده که وضعیت اضطرار ملی درباره ایران که واشنگتن روز 15 مارس 1995 اعلام کرده، بایستی در بازه زمانی بعد از 17 مارس سال 2017 ادامه پیدا کند.