جوابیه,بازنشستگان,تاخیر در پرداخت حقوق ها,شهرستان لنده,اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده,صندوق بازنشستگی کشوری,اخبار لنده
در واکنش به خبر منتشر شده خبرلنده صورت گرفت:
روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده با ارسال جوابیه ای در خصوص خبر"نارضایتی150بازنشسته فرهنگی لنده ای از تاخیر چند روزه در پرداخت حقوق هایشان" خواستار انتشار آن شد.
کج سلیقگی,خبرلنده,مراسم تحلیف شورا,فرماندار لنده,خدمات رسانی,شعار,خدمت به مردم,شهرستان لنده
فرماندار شهرستان لنده:
فرماندار شهرستان لنده در مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی شهر و روستاها گفت: فقرسلیقه ای یکی از مهمترین چالش های موجود در سطح شهر ها و روستاهای ما است که می توان با نگاه به پارک ها و بلوارها آن را احساس کرد.
خبرلنده, مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرو روستاهای لنده, عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده, تحلیف
باحضور مردم و مسئولان برگزارشد:
مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر وروستاهای شهرستان لنده با حضور مردم و اعضای شورای اداری این شهرستان برگزارشد.
روز پزشک, خبرلنده, یخچال سازی که پزشک شد, شهرستان لنده, کارگری, جهرم, جزیره خارک, بیمارستان نمازی, بیمارستان گلستان اهواز, شیراز, دانشگاه علوم پزشکی, دکتر ملک حسینی, پدر پیوند کبد ایران, اخبار لنده
گفت و گو با یخچال سازی که پزشک شد:
روز پزشک بهانه ای شد که به سراغ پزشکی برویم که تا سن 30سالگی تنها یک تعمیرکار ساده یخچال ساز بوده است که با عزم و اراده ای پولادن با کسب رتبه 540 در کنکور توانست در رشته پزشکی قبول شود.
صندوق بازنشستگی,تاخیر در پرداخت حقوق ها,سازمان بازنشستگی,آموزش و پرورش ,شهرستان لنده,مطالبات فرهنگیان,اخبار لنده
تاخیر در پرداخت حقوق بازنشتگان فرهنگی:
جمعی از فرهنگیان شهرستان لنده با اعتراض به تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان از مسئولان گلایه مند و خواستار پیگیری فوری شدند.
شهدای مدافع حرم,خبرلنده,شهید حججی,آبروی محله,یادوراه شهدا,روستای سرآسیاب,فرهنگ شهادت,فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده,اخبار لنده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: یکی از بهترین و موثرترین راه های خنثی سازی توطئه های دشمن بحث تعمیق فرهنگ شهید و شهادت در جامعه است چرا که این فرهنگ باعث بیمه نمودن کشور خواهد شد.
یادوراه شهدا, خبرلنده, آبروی محله, شهدای والامقام, شهید محسن حججی, مدافعان حرم, شهید بازگیر, همرزم شهید, شهرستان لنده, روستای سرآسیاب, کردستان
به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفت:
یادواره آبروی محله با محوریت شهید والامقام صفدر ابولی با حضور مسئولان و مردم شهرستان لنده در روستای سرآسیاب لنده برگزارشد.
مراسم عزاداری امام جواد,خبرلنده,شهید حججی,شهرستان لنده,شهیدان مدافع حرم,مداحی,اخبارلنده
با حضور مردم ولایت مدار شهرستان لنده برگزارشد:
مراسم عزاداری و سوگواری جوادالئمه امام محمد تقی(ع) و شهید مدافع حرم محسن حججی با حضور مردم ولایتمدار شهرستان لنده برگزارشد.
نبود شهرک صنعتی,خبرلنده,نبودکارخانه تولیدی,بیکاری,فقر ,طلاق,افزایش مهاجرت,شهرستان لنده,توسعه,عدم پیشرفت,معادن غنی
اوج محرومیت شهرستان لنده در نبود کارخانجات تولیدی:
شاید خیلی ها به کلمه محروم بودن یک شهرستان واکنش نشان دهنده و بیشتر از کلمه کمتر توسعه یافته استفاده کنند ولی لازم است خوب بدانیم شهرستان لنده محروم ترین شهرستان در استان کهگیلویه وبویراحمد است که یک کارخانه تولیدی هم ندارد.
آنچه شهردار لنده در تودیع اعضای شورای شهرگفت:
شهردار لنده در آخرین جلسه کاری خود در مراسم تودیع اعضای شورای شهر ازهمه کسانی که در مدت 4سال سنگ اندازی کردند و موفقیت ها را کمتر دیده اند گلایه کرد و بالاترین افتخار دوران خود را تشکیل کمیسیون ماده 5 بعد از 27سال عنوان کرد.
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:
برنامه های هفته دولت در شهرستان لنده از سوی فرماندار این شهرستان تشریح شد.
به بهانه روز مسجد صورت گرفت:
مسجد بهترین و برترین پایگاه برای پرورش نسلی مومن و انقلابی است که علاوه بر اجرای منویات الهی بهترین پایگاه برای کسب معرفت دینی مطابق با سبک زندگی ایرانی اسلامی است.
در مراسم تودیع شورای اسلامی شهر لنده مطرح شد:
عضو شورای اسلامی شهر لنده گفت: شورای اسلامی شهر لنده هیچگونه مصوبه@ای در راستای افزایش تعرفه آب‌بها در سطح شهر لنده نداشته است.
در ایامی که بسیاری از جوانان تحصیل‌کرده کشورمان با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند، آقازاده‌های اصلاح‌طلب با استفاده از رانت پدران خود به سِمَت‌های بالا، ثروت‌های هنگفت و زندگی‌های اشرافی دست پیدا می‌کنند.
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 266 نفر در چهارماهه نخست سال جاری جهت تشکیل پرونده با موضوع همسر آزاری به ادارات پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد مراجعه کرده اند.