با حضور چهار تیم شهرستانی صورت گرفت:
مسابقات بیلیارد مرحله شهرستانی برای اولین بار و با حضور بیش از 30 ورزشکار در شهرستان لنده برگزار شد .
درخشش بانوان رزمی کار لنده در مسابقات استانی:
بانوان رزمی کار شهرستان لنده در مسابقات استانی، انتخابی کشوری در رشته پرثوا که به میزبانی یاسوج برگزار شد خوش درخشیده و 3مدال رنگین طلای این مسابقات را از آن خود کردند.
پیگیری هفته سوم مسابقات لیگ استان در لنده :
در چارچوب رقابت های لیگ فوتبال استان بازی پنجم از هفته سوم برگزارشد که تیم تام کهگیلویه از سد حریف خود شاهین لنده با نتیجه 5 بر 2گذشت.
لیگ برتر استان,مسابقات فوتبال,خبرلنده,دهیاری قیام,تام کهگیلویه,بازی فوتبال,دیدارتماشایی
پیگیری هفته دوم مسابقات لیگ استان در لنده :
در چارچوب رقابت های لیگ فوتبال استان بازی سوم از هفته دوم برگزارشد که تیم دهیاری روستای قیام از سد حریف خود تام کهگیلویه گذشت.
در مسابقات جایزه بزرگ استان فارس صورت گرفت:
نوجوانان لنده ای در مسابقات استانی جایزه بزرگ استان فارس هفت مقام ارزشمند طلا، نقره و برنز این مسابقات را از آن خود کردند.
گزارش ویژه؛
سال های سال از عمر برخی از پروژه ها در سطح شهرستان لنده به دلیل کمبود اعتبارات می گذرد و این پروژه ها پس از سال ها همچنان چشم انتظار اعتباراست.
در چارچوب پنجمین دیدار بازی گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، شامگاه دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ به وقت ایران، تیم ملی ایران بر این اساس رتبه سوم گروه شد و با جام جهانی روسیه خداحافظی کرد.
یه قدم مانده به صبح
حماسه را دلیری و دلاوری، شجاعت، شوق، غیرت، قدرت، نیرومندی، تعصب و هواخواهی تعریف می‌کنند و آرشیو ملت ما پر است از حماسه‌های گوناگون صحنه‌های جنگ تا هنر و ورزش و ...
به منظور حمایت از ورزشکاران صورت گرفت:
مراسم تجلیل از ورزشکاران برتر رشته های ورزشی در ماه مبارک رمضان امروز وبا حضور مسئولان و با همکاری بنیادعلوی در لنده برگزارشد.
گزارش لحظه‌ به لحظه از دیدار ایران - مراکش
دیدار تیم ملی ایران مقابل مراکش در رقابت‌های جام جهانی 2018 با تساوی پیروزی شاگردان کی‌روش در حال پیگیری است.
به همت ناحیه مقاومت بسیج لنده صورت گرفت:
برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان ویژه ادارات و نهادها به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده در شب های ماه مبارک رمضان برگزارشد.
با حضور علاقمندان به ورزش شطرنج صورت گرفت:
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر مسابقات شطرنجی با حضور علاقمندان به این ورزش فکری در شهرستان لنده برگزارشد.
پلی آف لیگ دو فوتبال؛
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران درمرحله پلی آف،با شکست درضربات پنالتی مقابل استقلال جنوب تهران از راهیابی به لیگ دسته یک فوتبال بازماند.
چمن مصنوعی,خبرلنده,اداره ورزش و جوانان لنده,هیئت های ورزشی,اخبار لنده,چمن مصنوعی,ورزشگاه شهید دستغیب لنده,چمن زمین فوتبال
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده از تامین اعتبار 450میلیون تومانی برای تکمیل چمن مصنوعی و بهسازی چمن زمین فوتبال ورزشگاه شهید دستغیب شهرلنده خبرداد.