طی حکمی
طی حکمی مسئول نمایندگی ورزش و جوانان چاروسا منصوب شد.
با حضور اقشار مختلف مردم برگزارشد:
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج، هفته ملی دیابت و هفته وحدت با حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهرستان لنده برگزارشد.
معرفی چهره های مطرح استان:
آموزگار طی این چند دوره از حضور در لیگ برتر فوتبال کشور یکی از کم اشتباه‌ ترین کمک‌ داوران لیگ برتر بود، چرا که هیچ‌گاه در برنامه‌های ورزشی مهم از جمله برنامه 90 مورد انتقاد مربیان و هواداران فوتبال قرار نگرفت.
عدم توجه مدیران به مطالبات بانوان:
زنان در توسعه فراگیر جامعه نقش محوری دارند و متولیان و مسئولان امر نیز باید برای شاداب سازی و ایجاد روحیه شاد در آنان از تمام ظرفیت ها برای پویایی آنان استفاه کنند.
مسابقات شطرنج ویژه هفته تربیت بدنی با حضور شطرنج بازانی از سراسر شهرستان لنده در دو تیم مستقل خواهران و برادران برگزارشد.
پنچ شنبه باشهدا :
بیایید قبل از آن که مرگ ما را با ذلت در برگیرد، خودمان مرگ را با عزت ساخته و سربلند، به سوی دیار ابدی برویم. ای پدر و مادر، من از شما نبودم ، بلکه امانتی بودم نزد شما . دوستان سنگر مدرسه را محکم نگه دارید. اکنون که به جبهه آمدم امام زمان(عج) خود را با چشم می بینم ، شاید باور نکنید.
به مناسبت هفته تربیت بدنی صورت گرفت:
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته تربیت بدنی و در دومین روز از هفته تربیت بدنی در لنده برگزار شد.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی هفته بهداشت روان در دهستان قیام شهرستان لنده + تصاویر
به منظور گرامیداشت هفته بهداشت روان برگزارشد:
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت بانوان ایرانی، هفته بهداشت روان و روز جهانی غذا در دهستان قیام از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده برگزارشد.
در گفت وگو با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده صورت گرفت:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده برنامه های هفته تربیت بدنی را در این شهرستان تشریح کرد.
با حضور چهار تیم شهرستانی صورت گرفت:
مسابقات بیلیارد مرحله شهرستانی برای اولین بار و با حضور بیش از 30 ورزشکار در شهرستان لنده برگزار شد .
درخشش بانوان رزمی کار لنده در مسابقات استانی:
بانوان رزمی کار شهرستان لنده در مسابقات استانی، انتخابی کشوری در رشته پرثوا که به میزبانی یاسوج برگزار شد خوش درخشیده و 3مدال رنگین طلای این مسابقات را از آن خود کردند.
پیگیری هفته سوم مسابقات لیگ استان در لنده :
در چارچوب رقابت های لیگ فوتبال استان بازی پنجم از هفته سوم برگزارشد که تیم تام کهگیلویه از سد حریف خود شاهین لنده با نتیجه 5 بر 2گذشت.
لیگ برتر استان,مسابقات فوتبال,خبرلنده,دهیاری قیام,تام کهگیلویه,بازی فوتبال,دیدارتماشایی
پیگیری هفته دوم مسابقات لیگ استان در لنده :
در چارچوب رقابت های لیگ فوتبال استان بازی سوم از هفته دوم برگزارشد که تیم دهیاری روستای قیام از سد حریف خود تام کهگیلویه گذشت.
در مسابقات جایزه بزرگ استان فارس صورت گرفت:
نوجوانان لنده ای در مسابقات استانی جایزه بزرگ استان فارس هفت مقام ارزشمند طلا، نقره و برنز این مسابقات را از آن خود کردند.
گزارش ویژه؛
سال های سال از عمر برخی از پروژه ها در سطح شهرستان لنده به دلیل کمبود اعتبارات می گذرد و این پروژه ها پس از سال ها همچنان چشم انتظار اعتباراست.