به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده با همکاری اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی وبنیاد علوی کار گاه تخصصی آموزشی تعزیه با حضور استاد اسماعیل مجللی،استاد محمد حسن مجللی و اسناد نادر اسدی در لنده برگزار شد
فرمانده سپاه ناحیه لنده و مسئول کانون بسبج هنرمندان شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در منزل هنرمندان پیشکسوت و جوان بیمار هنرمند این شهرستان عیادت کردند.
مستند داستانی سردار شهید جان محمد کریمی در بین ۸۰ اثر ارسالی(فیلم) به جشنواره بنیاد شهید کشور رتبه برتر این جشنواره را کسب کرد.
در گفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
سرپرست شهرداری لنده از توجه به زیرساخت های عمرانی و توسعه ای شهری و ضرورت ارتقای عدالت اجتماعی در توزیع خدمات شهری خبرداد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده مطرح کرد؛
نور محمد نعمتی از حضور 50 درصدی مردم شهرستان لنده در طرح ملی واکسیناسیون کرونا خبر داد.
به بهانه روز پزشک درگفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
امروز به بهانه روز پزشک به میان مردم رفتیم تا نظرات آنها را در خصوص تلاش کادر درمان در دوران کرونا جویا شویم.
جاذبه های همیشگی در کهگیلویه وبویراحمد:
استان کهگیلویه وبویراحمد سرزمین چهارفصل در ایران است که در تمام فصول تمام شهرستان های آن زیبایی های خاص خویش برای حضور گردشگران به همراه دارد.
کلزا به علت میزان روغن موجود در دانه‌هایش از مهمترین گیاهان به شمار می‌آید. این گل ها در بعضی از اراضی کشاورزی شهرستان کرج کاشته شده است که در این روزهای مبارزه با ویروس کرونا، منظره ای فوق العاده زیبا و دیدنی از گل های زرد رنگ را به تصویر کشیده است.
در گفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
فرماندارشهرستان لنده از انسداد تمام مسیرهای گردشگری بنا به تصمیم ستاد ملی کرونا در دو بخش مرکزی و موگرمون این شهرستان خبرداد.
#ایران_من معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
روستای زیبای و گردشگری گگه احمد از جمله روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده است که با چشم انداز های زیبای خود به مقصد گردشگران نیز تبدیل شده است.
گزارش تصویری:
همزمان با نزدیک شدن به پایان فصل زمستان، شکوفه درختان بادام شهرستان لنده، چهره مناطق مختلف این شهرستان را بهاری کرده است.
گزارش ویژه:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد است که با وجود داشتن جاذبه های گردشگری بسیار همچنان در استان ناشناخته است.
آبشار یاسوج از جاذبه‌های اصلی شهر یاسوج واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و از زیباترین آبشارهای ایران است که در فاصله ۲ کیلومتری مرکز شهر یاسوج و در شمال یاسوج واقع شده است.
مدیرکل صنایع دستی و گردشگری استان خبرداد:
مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان ازممانعت فعالیت اجرایی پروژه منطقه گردشگری موگرمون توسط جهاد کشاورزی و منابع طبیعی که از مهمترین پروژه های جهش تولید در استان است خبرداد.
برداشت برنج در بیش از 270هکتار از مزارع کشاورزی این محصول استراتژیک در شهرستان لنده آغاز شد.