رهاسازی جغدشکاری, خبرلنده, اداره منابع طبیعی, شهرستان لنده, جغدشکاری شاخ دار, محیط زیست, طبیعت زیبای لنده, آخرین اخبار لنده
به همت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده صورت گرفت:
یک بهله جغدشکاری شاخ دار که توسط یکی از دوستداران محیط زیست به اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لنده تحویل داده و پس از هماهنگی با محیط زیست در طبیعت این شهرستان رها شد.
 اقتصاد مقاومتی,خبرلنده,صادرات,ماهی قزل آلا موگرمون,قزل آلا,چهارمحال و بختیاری,اشتغالزایی,مقام معظم رهبری,اقتصاددانان,اخبار لنده
تجلی خودباوری در حوزه اقتصاد مقاومتی:
اقتصاد مقاومتی فصل جدیدی از اتکا به دانش بوی را در دل مردم همیشه سخت کوش ایران اسلامی زنده کرد به طوری که برخی کشورهای جهان با الگو گرفتن از آن در حال افزایش سطح تولیدات داخلی و حمایت از کالای خود هستند.
بهشت گمشده,خبرلنده,شهرستان لنده,موگرمون,مزرعه پرورش ماهی,صادرات ماهی,چشم انداز های طبیعی,موگرمون,اخبار لنده
جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
این روزها که گرمای طاقت فرسا ساکنین استان های جنوبی را سخت عذاب می دهد، چشمه همیشه جوشان بهشت گمشده ایران میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران در این فصل از سال است.
بهشت گمشده, موگرمون, خبرلنده, شهرستان لنده, چشمه های جوشان, دمای 40درجه
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
منطقه زیبای موگرمون یا همان بهشت گمشده یکی از مناطق بکر و زیبا در شهرستان گرمسیری لنده است و این در حالی است درمای آب این منطقه زیبا منفی 40درجه سانتی گراد می باشد.
کمپینگ,خبرلنده,میراث فرهنگی,منطقه گردشگری موگرمون,آلاچیق,بهشت گمشده,بخش موگرمون,رودخانه جن,اخبار لنده
سرنوشت تنها پروژه گردشگری شهرستان لنده در اما و اگرها:
پنج سال از کلنگ زنی تنها پروژه گردشگری میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان لنده در منطقه مورجن موگرمون می گذرد که عملیات ساخت این پروژه روند خوبی را در سال های گذشته طی کرد ولی متاسفانه حدود دوسال است به دلیل معارضات اجتماعی به طور کامل تعطیل شده است.
گل ها ,خبرلنده,دمیدن روح زندگی,شهرستان لنده,هنرمندی خالق هستی,باغ گل ها,اخبار لنده
گل همیشه مظهر زیبایی و طروات روح و جان انسان بوده است و این زیبایی در معابر عمومی و منازل دو چندان شده است.
بهشت گمشده,خبرلنده,موگرمون,چشمه های موگرمون,گردشگران خوزستانی,مناطق گردشگری,استان چهار فصل,کمبود امکانات,تصادف,یاسوج,بوشهر,بهبهان
گزارش:
طبیعیت بکر و جاذبه های زیبای گردشگری شهرستان لنده در فصل تابستان باعث شده است تا مسافران و گردشگرانی زیادی راهی بهشت گمشده جنوب ایران شوند.
 ماه مبارک رمضان,خبرلنده,شهرستان لنده,پارک های شهرلنده,پارک امید,پارک کوهپایه,سرقت تجهیزات,شهرداری لنده,ماه رمضان
گزارشی از وضعیت پارک های شهر لنده در شب های ماه مبارک رمضان:
شب های رمضان حال و هوای ویژه‌ای را برای مردم شهرستان لنده به ارمغان آورده است به طوری که بعد از صرف افطار عده ای به راز و نیاز مشغول می شوند، عده ای نیز اقدام به پیاده روی شبانه و یا به همراه با خانواده های خود رهسپار پارک های شهر می شوند.
گزارش تصویری,خبرلنده,اقتصاد مقاومتی,کشاورزان لنده ای,کام تشنه,صادرات هندوانه,استان های شمال غرب,دشت آبلش
حلاوت و شیرینی اقتصاد مقاومتی در کام کشاورزان لنده ای:
اقتصاد مقاومتی زمانی معنی و مفهوم واقعی خویش را پیدا می کند که مردم خود به عینه شاهد تحقق آن در لایه لایه های زندگی خویش باشند و امروز نیز کشاورزان لنده ای پس چندین ماه تلاش و مجاهدت شبانه روزی شاهد صادرات محصول به استان های شمال غرب و جنوب ایران هستند.
گفت وگو با دو نفر از قاریان برجسته شهرستان لنده:
نورانیت قرآن باعث شده است که جوانان زیادی به سمت این نورانیت شتافته و به عنوان خادمان کلام وحی در روستاها و شهرها به نشر معارف الهی و کلام خداوند بپردازند و هرکدام با تلاوت و آموزش قرآن به خصوص در ماه مبارک رمضان به عنوان سفیران کلام وحی به تلاوت بپردازند.
اقتصاد مقاومتی,خبرلنده,شهرستان لنده,انقلاب اسلامی,مقام معظم رهبری,اشتغالزایی,به لیمو,شرکت تهرانی,ابوذر صالحی,اخبار لنده
تلاشی از جنس جهاد:
برداشت به لیمو در شهرستان لنده از سوی جوان 28ساله بسیجی لنده ای علاوه بر افزایش تولید این محصول باعث اشتغالزایی 25نفر از زنان این شهرستان شده است.
سنت های حسنه,ماه مبارک رمضان,خبرلنده,شهرستان لنده,ختم قرآن,قرائت قرآن,اخبار لنده,دارالامساجد
سنت های حسنه ماه مبارک رمضان در لنده:
یکی از سنت های حسنه در ماه مبارک در مساجد شهرستان لنده جدای از مراسم جز خوانی قرآن برگزاری مراسم ختم قرآن بعد از نماز ظهر و عصر در این مساجد است که بیشتر با استقبال نوجوانان و جوانان همراه است.
برداشت عدس,خبرلنده,شهرستان لنده,عدس,خواص مقضی عدس,شهرستان لنده
همزمان با برداشت گندم و جو در شهرستان لنده برداشت عدس از مزارع این شهرستان نیز آغاز شد.
دستگیری, خبرلنده, شکارچی پرندگان, پلیس آگاهی, دادستان عمومی وانقلاب, شهرستا لنده, حفاظت محیط زیست, دلی مهرجان, پرندگان وحشی, مراجع قضایی, اخبار لنده
با حکم دادستانی شهرستانی لنده صورت گرفت:
پلیس آگاهی و محیط زیست شهرستان لنده حسب دستور دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان یک نفر شکارچی پرندگان وحشی این شهرستان دستگیر شد.
حاشیه های جشن فرهنگ,خبرلنده,شهرستان لنده,بارش باران,هفته فرهنگ وهنر,لنده,چابک سواران,دهل,فرماندار,مدیرکل ارشاد اسلامی,نمایشگاه صنایع دستی,طنز,فشارخون
آنچه در همایش هفته فرهنگ هنر لنده گذشت:
جشن بزرگ هفته فرهنگ و هنر شهرستان لنده با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئولان ارشد شهرستان لنده در حالی به پایان رسید که با حاشیه های بسیار جالبی همراه بود.