معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های دو اقلیم سردسیری و گرمسیری در استان کهگیلویه وبویراحمد است که این موضوع این شهرستان را به عنوان بهترین مقصد برای گردشگران تبدیل کرده است.
فرماندارشهرستان لنده خبرداد:
فرماندار شهرستان لنده با اشاره به رشادت های رزمندگان هم استانی در حماسه پدخندق به خصوص سردار شهیدجانمحمدکریمی و نویدی تندیسی تحت عنوان یاقوت خندق در ورودی شهرلنده با همکاری بنیاد علوی نصب خواهدشد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده خبرداد:
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده از پرداخت بیش از شش میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در حوزه صنایع دستی روستایی در این شهرستان خبرداد.
معرفی بهشت گمشده شهرستان لنده:
شاید باروش برای هر گردشگری سخت باشد که در دل گرمای 45تا 55درجه ای گرمسیری ترین شهرستان استان کهگیلویه وبویراحمد بهشت گمشده ای باشد که در این آفتاب سوزان چشمه های دارد چنان سرد و خنک که نمی توان بیشتر از ده دقیقه در این چشمه ها ماند.
چمن مصنوعی,خبرلنده,اداره ورزش و جوانان لنده,هیئت های ورزشی,اخبار لنده,چمن مصنوعی,ورزشگاه شهید دستغیب لنده,چمن زمین فوتبال
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده از تامین اعتبار 450میلیون تومانی برای تکمیل چمن مصنوعی و بهسازی چمن زمین فوتبال ورزشگاه شهید دستغیب شهرلنده خبرداد.
با حضور معلمان ومسئولان صورت گرفت:
جشن بزرگ روز بزرگداشت مقام معلم با حضور مسئولان و معلمان شهرستان لنده در تالار پذیرایی آریوبرزن روستای ایدنک برگزار شد.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور پس از سفر به شهرستان لنده با حضور در مرکز آموزشی توانبخشی معلولان بالای14سال بچه های آسمان از نزدیک با معلولین این مرکز دیدار کرد.
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت:
دومین همایش فرهنگ و هنر شهرستان لنده با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد و مسئولان شهرستانی در پارک ورودی این شهربرگزارشد.
بخشدار موگرمون خبرداد:
بخشدار موگرمون از گرفتار شدن 14نفر از گردشگران شهرستان بهمئی در منطقه دلی خیارکار و کوه سیاه در این بخش خبرداد.
همزمان با هفته سلامت صورت گرفت:
منطقه نمونه گردشگری موگرمون به مناسبت هفته سلامت با حضور بخشدار موگرمون و جمعی از مسئولان شهرستان لنده پاکسازی شده است.
فصل بهار آغاز گلدهی باغات انار است و در تابستان به انار های سرخ تبدیل و در روزهای آخر شهرویور قابل برداشت خواهند بود.
با حضورگسترده مردم صورت گرفت:
همزمان با فرا رسیدن 27 رجب سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت 'محمد مصطفی' (ص)، جشن بزرگ عید مبعث در شهرستان لنده برگزار شد.
اقدام قابل تحسین,جمع آوری زباله,دهیاری,روستای آبرزگه,محیط زیست,بخش موگرمون,شهرستان لنده
به منظور حفظ محیط زیست صورت گرفت:
دهیار روستای آبرزگه از توابع بخش موگرمون شهرستان لنده در اقدامی قابل تقدیر اقدام به جمع آوری زباله های مناطق گردشگری این روستا کرد.
مناطق گردشگری, خبرلنده, روز طبیعت, شهرستان لنده, اخبار لنده, سیزده بدر, شهرستان, دیار اولین ها
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
13بدر فرصتی است تا مردم به دل طبیعت بزنند و از این مواهب الهی برای درکنارهم بودن استفاده کنند و شهرستان لنده با داشتن قابلیت های مختلف و جاذبه های گردشگری اسن فرصت برای همه فراهم کرده است.
 روز طبیعت,خبرلنده,شهرستان لنده,آشتی با طبیعت,روز سیزده بدر,اخبار لنده,مناطق گردشگری,نه به زباله
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده گفت: روز طبیعت یا همان سیزده بدر روز آشتی مردم با طبیعت و روزی است که همه می خواهند از طبیعت لذت ببرند و انتظار داریم در این روز نه به زباله در دامان طبیعت را فراموش نکنند.