همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، همایش سه ساله های حسینی با حضور صدها تن از کودکان شهرستان لنده در حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد.
دردیدار فرمانده تیپ48 فتح با امام جمعه موقت شهرستان لنده صورت گرفت:
فرمانده تیپ 48فتح با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و از زحمات و همکاری های وی با گردان 490حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان لنده قدردانی کرد.
با بدرقه مسئولان صورت گرفت:
اردوی راهیان نور دانش آموزان شهرستان لنده امروز و با بدرقه مسئولان ناحیه مقاومت بسیج و اداره آموزش و پروش این شهرستان جهت اعزام به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت.
مخاطب گرامی از اینکه چندین روز است سایت خبرلنده به دلیل برخی مشکلات بروز رسانی نشده است از همه شما عزیزان عذرخواهی کرده و انشالله به محض سلامتی کامل انشالله روند تهیه و نشر اخبار شهرستان لنده و استان دوباره با همتی مضاعف از سر گرفته خواهدشد.
حکایت های عجیب و غریب مدیریت در کهگیلویه وبویراحمد:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های نوپایی است که هنوز دامنه برخی مدیریت های ادارات این شهرستان بر عهده مدیران شهرستان کهگیلویه است که برای حضور در جلسات متاسفانه حق ماموریت می خواهند و این در حالی است که در حکم آنان رئیس اداره کهگیلویه ولنده گنجانیده شده است.
رهبر انقلاب در جمع ۱۰۰ هزارنفری بسیجیان:
حضرت آیت‌الله خامنه ای تصریح کردند: در اقتدار جمهوری اسلامی همین بس که توانست کشور را از زیر این سلطه ظالمانه نجات بدهد. برای اولین بار در این قرن اخیر در یک جنگی، جمهوری اسلامی توانسته مانع از تجزیه کشور بشود.
بخشدار مرکزی لنده:
بخشدار مرکزی لنده گفت: امروز بسیج با اتکا به نیروی ایمان در سایه اقتدار نیروهای مسلح از بهترین آمادگی برخودار هستند که این را می توان در اجتماع بزرگ آنان در میثاق خدمت به نمایش خواهند گذاشت.
درراستای حفظ محیط زیست و گرامیداشت هفته گردشگری صورت گرفت:
هفته گردشگری فرصت مناسبی برای پاکسازی مناطق گردشگری است که به همت ادارات شهرستان لنده منطقه نمونه گردشگری موگرمون پاکسازی و زباله های این منطقه نیز پس از جمع آوری امحاء شدند.
به مناسبت روز جهانی سالمند برگزارشد:
همایش پیاده روی سالمندان، با مشارکت شبکه بهداشت و درمان ،اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده به منظورتکریم سالمندان این شهر در هفته سالمند برگزار شده است.
درحال بروزرسانی/ دومین حمله موشکی سپاه به تروریستها در سوریه
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حادثه تروریستی اخیر اهواز مقر تروریست ها و سران گروهک های تکفیری را در شرق فرات در سوریه هدف حمله موشک های بالستیک قرار داد.
حرکتی ارزشمند در جهت رفع مشکلات معلولان لنده ای:
جلسه هماهنگی مسئولان بهزیستی با مدیراجرایی طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان شهرستان لنده جهت واگذاری زمین برای ساخت بزرگترین مجتمع توانبخشی استان در این شهرستان برگزارشد.
امام جمعه شهرستان لنده:
امام جمعه شهرستان لنده گفت: به راحتی اجناس را احتکار می‌کنند به راحتی چندین برابر کالا به دست مشتری برساند که یکی از اهداف دشمن راه انداختن جنگ اقتصادی است که امروز دشمن خودش کنارایستاده اما متاسفانه در سایه بی عرضگی برخی از مسئولان خود تحریمی باعث این همه گرانی شده است.
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
بزم شاعرانه و بیان خاطرات شیرین دوران هشت سال دفاع مقدس در همایش عصر با شاعران به همت کانون بسیج هنرمندان برگزارشد.
در نشست با اصحاب رسانه صورت گرفت:
مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در نشست خبری با اصحاب رسانه برنامه های هفته جهانی سالمند و قلب را در این شهرستان تشریح کرد.
مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده:
مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: در چند هفته گذشته شاهد اوج گرانی ها در بازار هستیم که نشان دهنده اوج بی تدبیری دولت در کنترل بازار و عدم نظارت بر بازار به نشان می دهد.