گلایه شهردار لنده از ادارات خدمات رسان:
شهردار لنده گفت: متاسفانه برخی ادارات خدمات رسانه عملکرد و شالکه خدمتی شهرداری را زیر سئوال برده اند چطور ممکن است که در 18متر لوله آب در یکی از خیابان های سادات لنده 14کمربند زده می شود.
تناقض گویی مدعیان حقوق بشری:
برخورد های صلبی و گاهاً خشونت آمیز با برخی خبرنگاران در سراسر جهان باعث شده است تا روز به روز بر مظلومیت این قشر در سراسر جهان افزوده شود که نمونه روشن این همه بد رفتاری با خبرنگاران منتقد را می توان در قتل خبرنگار عربستانی در ترکیه مشاهده کرد.
مهمترین مطالبه مردمی از مسئولان:
این روزها به لطف و مدد الهی و به واسطه بارش های خوب صورت گرفته در سطح شهر شاهد پاکیزگی جداول سطح شهر و محلات مختلف آن هستیم ولی دپو و تجمیع زباله ها در محله بنیاد شهیدلنده مهمترین مسئله است که بوی تعفن زباله ساکنین این قسمت شهر را تهدید می کند.
دراولین همایش تخصصی پیشگیری از وقوع جرم در فضای مجازی لنده بیان شد:
اولین همایش تخصصی پیشگیری از وقوع جرم با رویکرد فضای مجازی از سوی دادگستری شهرستان لنده با حضور اقشار مختلف مردم و فعالان این عرصه در این شهرستان برگزارشد.
برای اولین بار در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت:
در اقدامی ارزشمند و برای اولین بار در سطح استان و حتی کشور یکی از خانواده های سادات در شهرستان لنده در مراسم چهلمین روز درگدشت پدر خانواده از پزشکی چهت تبین و تشریح بیماری قلبی به جهت اگاه سازی عمومی و کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی با دعوت از یک پزشک این فرهنگ حسنه را نهادینه کرده است که باعث بازتاب گسترده ای خبرشده است.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صورت گرفت:
در آستانه طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب جلسه شورای اداری شهرستان لنده با حضور معاون سازمان تبلیغات اسلامی کشور در لنده برگزار و شرح وظایف ادارات در دهه فجر نیز تشریح شد.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صورت خواهد گرفت:
در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و درراستای محرومیت زدایی گروه جهادی 40 نفره دندانپزشکی شهید احمد کاظمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم شهرستان لنده خدمات رسانی خواهند کرد.
در دیدار با مادر سردار شهید کهگیلویه وبویراحمدی صورت گرفت:
مدیرموسسه رسانه ای بصیرت کهگیلویه وبویراحمد به منظور پاسداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص سرداران عاشورایی حماسه پدخندق با حضور در منزل مادر این شهید والامقام با وی دیدار و گفت وگو کرد.
تاثیرگذاری خبرلنده:
امروزه نقش موثر و تاثیرگذاری رسانه در رفع مشکلات و موانع سد راه مردم از جمله مهمترین رسالت های خبری اصحاب رسانه است که می تواند در جامعه شاهد آثار آن باشیم.
رهبر انقلاب: حوزه فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد. این فضا مثل یک رودخانه پر از آب و خروشان است که می آید و دائماً هم بر آب آن افزوده و خروشان تر می شود. اگر ما بر این رودخانه تدبیر کنیم و برنامه داشته باشیم، زه کشی کنیم و هدایت کنیم این رودخانه را تا به سد بریزد، می شود فرصت. اگر رهایش کنیم و برنامه ای برای آن نداشته باشیم می شود یک تهدید
امام جمعه شهرستان لنده:
امام جمعه شهرستان لنده گفت:مردم و مسئولان استان کهگیلویه وبویراحمد سوء قصد به رئیس کل دادگستری استان را محکوم و خواستار برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی شده اند.
جدیدترین تصاویر از خودروی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد که امروز به همراه راننده مورد سوء قصد قرار گرفت.
افتخار به 40سال گذشته و امید به آینده:
نشست بررسی عملکرد 40ساله انقلاب با حضورمدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد و پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان لنده برگزارشد.
امام جمعه شهرستان لنده:
امام جمعه شهرستان لنده گفت: با گذشت بیش از چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی شاهد تغییر مسیر حرکت تاریخ هستیم.
در راستای نهادینه کردن فرهنگ خدمتگزاری به مردم صورت خواهد گرفت:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از اجرای نخستین جشنواره خدمت در راستای نهادینه کردن فرهنگ خدمتگزاری به مردم در سطح شهرستان لنده خبر داد.