در پی بارندگی های امروز صورت گرفت:
جاده ارتباطی لنده به قیام بر اثر ریزش سنگ در مسیر بسته شد که پس از چند ساعت با تلاش کارکنان راهداری شهرستان لنده این مسیر بازگشایی شده است.
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد:
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد از نقش موثر و تلاش های شبانه روزی آمیراحمد تقوی در روشنگری مردم و آگاهسازی آنان در روز های آغازین انقلاب خبرداد.
در پی رفتارهای دوگانه برخی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت:
دانشجویی رشته پزشکی دانشگاه یاسوج با انتقاد از رفتارهای دوگانه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: متاسفانه سالن های آمفی تئاتر و غیره دانشگاه و سرویس های دانشگاه در اختیار برخی ها قرار می گیرد ولی به ما که می رسد نه خبری از سالن است و نه از سرویس.
در بازدید معاون عمرانی استاندار از لنده صورت گرفته است:
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به همراه تنی چند از مدیران کل استانی و شهرستانی به منظور ارزیابی پروژه های عمرانی شهرستان لنده از این پروژه ها بازدید کردند.
بی توجهی مسئولان به مطالبات مردمی:
امروزه ایجاد سرعت گیردر سطح کوچه و خیابان ها به منظور کاهش میزان تصادفات صورت می گیرد که سهم مهمی در کاهش تصادفات و آمار مرگ و میرهای درون شهری داشته است ولی متاسفانه برخی از این سرعت گیرها خود عامل تصادف و وارد نمودن ضربه به خودرها هستند.
خطری که سلامت دانش آموزان را تهدید می کند:
وجود دکه های جلوی مدارس از مهمترین چالش های است که می تواند علاوه بر حواس پرتی دانش آموزان و ایجاد مخاطراتی چون تصادف و بیماری دانش آموزان به دلیل فلزی بودن دکه ها و گرمازدگی اجناس و عدم توجه به نکات بهداشتی شود.
در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی صورت گرفت:
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی اقدام به اهدای چندین جلد کتاب به فروشگاه ها و کسبه بازار جهت مطالعه آزاد کرد که با استقبال فروشندگان ومردم مواجه شده است.
فرماندار شهرستان لنده خبرداد:
فرمانار شهرستان لنده با اشاره به اهمیت جاده دسترسی لنده به تراب و احداث پل تراب از پیشرفت 35درصدی این پل خبرداد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده خبرداد:
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده از کاهش یک و نیم درصدی نرخ معلولیت ها در این شهرستان خبرداد.
در اولین کارگاه تخصصی پیشگیری از مواد مخدر و فضای مجازی مطرح شد:
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر و فضای مجازی به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده برگزارشد.
در پی اعتراضات شدیدمردمی صورت گرفت:
گلایه فرماندار شهرستان لنده از کم توجهی مدیرکل راه و شهرسازی استان به مناطق محروم/سهل انگارها و تبعیض ها را پایان دهید
در سایه عدم نظارت ها حادث شد:
مردم روستای بنه علیاری بخش موگرمون لنده با گلایه از عدم نظارت کافی بر اجرای عملیات ساخت سیل بندها و پل ارتباطی این روستا از مسئولان خواستار پیگیری و جلوگیری از هدر رفت بیت المال شدند.
بازباران باترانه:
انسان در برخی مواقع شاهد تلاش و مجاهدت برخی از کارکنان ادارات می شود که واقعا در گرمای 60درجه و یا زیر بارش شدید باران به عشق مردم برای مردم خدمات رسانی می کند.
معرفی چهره های مطرح استان:
آموزگار طی این چند دوره از حضور در لیگ برتر فوتبال کشور یکی از کم اشتباه‌ ترین کمک‌ داوران لیگ برتر بود، چرا که هیچ‌گاه در برنامه‌های ورزشی مهم از جمله برنامه 90 مورد انتقاد مربیان و هواداران فوتبال قرار نگرفت.
امام جمعه شهرستان لنده گفت:
امام جمعه شهرستان لنده گفت: ایجاد شرایط کنونی در کشور نتیجه بی تدبیری مسئولان و عدم توجه به فرامین مقام معظم رهبری است.