همزمان با تاسوعای حسینی برگزارشد:
تعزیه شهادت حضرت علی اکبر(ع) با حضور عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) توسط گروه تعزیه حُر در جلوی مصلی نماز جمعه شهرستان لنده برگزارشد.
با حضور عاشقان ابا عبدالله حسین(ع) برگزارشد:
شهرستان لنده در روز تاسوعای حسینی شاهد حضور خیل انبوه مردم سیاه پوشی بود که در مصیبت جانگداز سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان به سوگواری و عزاداری پرداختند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده خبرداد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده از اجرای شش مجلس تعزیه به همراه تعزیه بزرگ با قدمت 118ساله لنده خبرداد.
در پی اختلالات مکرر رایتل صورت گرفت:
چند ماهی است که اپراتور رایتل یکی از شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنت و تلفن همراه با اختلالات مکرر همراه است که همین مسئله باعث نگرانی شدید شهروندان لنده ای شده است.
اقدام قابل تحسین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده و جمعی از مسئولان:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده به همراه امام جمعه و جمعی از مسئولان لنده در اقدامی قابل تحسین با در پایگاه فوریت های پزشکی این شهرستان، با تبریک روز فوریت های پزشکی از خدمات و تلاش های ارزنده کارکنان این مرکز قدردانی کردند.
به مناسبت هفته امربه معروف و نهی از منکر صورت گرفت:
جمعی از مسئولان شهرستان لنده به مناسبت هفته امربه معروف و نهی از منکر با حضور در منزل سردارعاشورایی پدخندق شهید جانمحمد کریمی دیدار کردند.
تجمع بزرگ و عاشورایی مردم شهرستان لنده در شب های دهه اول ماه محرم چنان به اوج می رسد که همه بزرگ و کوچک با شور حسینی به میان صفوف آمده و سینه می زنند.
روایت خدمت بی منت به محرومان:
رزمایش خدمت یا اقتدار عاشورایی محمد رسول الله(ص)2 این روز های در سراسر ایران اسلامی در حال برگزاری است که کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده با حضور در روستاهای محروم این شهرستان اردوی جهادی چند روزه ای را در حوزه های گوناگون اجرا کردند.
در پی نقدهای های مکرر ورزشکاران صورت گرفت:
فرماندار شهرستان لنده با انتقاد از وضعیت هیئت فوتبال این شهرستان از مسئولان استانی خواست تا هرچه سریعتر وضعیت این هیئت را تعیین تکلیف کنند.
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های دو اقلیم سردسیری و گرمسیری در استان کهگیلویه وبویراحمد است که این موضوع این شهرستان را به عنوان بهترین مقصد برای گردشگران تبدیل کرده است.
با حضور چهار تیم شهرستانی صورت گرفت:
مسابقات بیلیارد مرحله شهرستانی برای اولین بار و با حضور بیش از 30 ورزشکار در شهرستان لنده برگزار شد .
فرماندار شهرستان لنده:
فرماندار شهرستان لنده گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی هیچ یک از ادارات خدمات رسان در سطح شهرستان حق ندارند انشعابات مدارس را قطع نمایند.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده:
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت:جوانان ما در طول هشت سال دفاع مقدس با رشادت و فداکاری الگوگرفته از قاسم بن الحسن(ع)در عمل احلی من العسل را به نمایش گذاشتند.
در ششمین شب دهه اول محرم صورت گرفت:
تجمع بزرگ عاشورائیان لنده در قالب ایل سوگوار در ششمین شب از دهه اول ماه محرم و در شب شهادت قاسم بن الحسن(ع) برگزارشد.
تجمع عاشورایی, خبرلنده, شهرستان لنده, اخبار لنده, دانش اموزان حسینی
در اجتماع بزرگ دانش آموزی صورت گرفت:
آیین عزاداری "احلی من العسل" با اجتماع بزرگ دانش آموزان حسینی شهرستان لنده برگزارشد.