سومین روز حادثه سقوط,هواپیما,پرواز تهران به یاسوج,حضور مسئولان,آیت الله ملک حسینی,اخبار لنده
سومین روز از عملیات جستجوی لاشه هواپیما و اجساد قربانیان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران –یاسوج با پیدا شدن لاشه هواپیما توسط سپاه پاسداران در ساعت 10 صبح همراه بود.
خطبه های نماز جمعه,خبرلنده,شهرستان لنده,اخبار لنده,جنگ22روزه غزه,امریکا,توطئه امریکایی عربی,آرامستان لنده,تصرف زمین های قبرستان,اخبار لنده
در خطبه های نماز جمعه لنده بیان شد:
امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن گلایه از تملیک زمین آرامستان این شهر توسط اداره ای خاص به شدت گلایه کردند و خواستار رفع مشکلات حادث شده برای رفع تصرف شدند.
طعم شیرین زندگی, خبرلنده, شهرستان لنده, اخبارلنده, پخت نان تیری, کهگیلویه وبویراحمد, اخبار لنده
اینجا زندگی درجریان است:
هوای سرد و گرمای وجودی مادران روستایی در پخت نان(نون) تیری لری چنان گرمابخش وجود انسان می شود که با خوردن هر تکیه از این نان نازک ولی مقوی طعم عشق به زندگی را می توان مزمزه کرد.
ترامپ:‌
رییس‌جمهور آمریکا مدعی شد: اقدامات خصمانه ایران تا امروز ادامه دارد و از حامیان اصلی تروریسم در دنیاست.
گفت وگو با دو نفر از قاریان برجسته شهرستان لنده:
نورانیت قرآن باعث شده است که جوانان زیادی به سمت این نورانیت شتافته و به عنوان خادمان کلام وحی در روستاها و شهرها به نشر معارف الهی و کلام خداوند بپردازند و هرکدام با تلاوت و آموزش قرآن به خصوص در ماه مبارک رمضان به عنوان سفیران کلام وحی به تلاوت بپردازند.
شهدای آتش نشان,خبرلنده,کمپین,من آتش نشان هستم,لنده,دبستان انقلاب ,شهرک فجر لنده,شجاعت,فداکاری,همدردی با خانواده آتش نشانان,شهرستان لنده,ایثار,فداکاری,اخبار لنده
به منظور همدردی با آتش نشانان صورت گرفت:
در پي حادثه حریق گسترده ساختمان پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان، دانش آموزان دبستان انقلاب شهرک فجر لنده به کمپین مردمی «من آتش‌نشان هستم» پيوستند و با آتش نشانان فداكار و ايثارگر تهران ابراز همدردي كردند.
شخم,شخم زدن زمین کشاورزی,خبرلنده,پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده,هودرو,تراکتور,کشاورزی,زمین های زراعی,گندم وجو,کاشت زمین با الاغ,شهرستان لنده,قوت غالب,لنده
زیبایی های فصل کشت در شهرستان لنده:
در طول تاریخ همیشه روش های زیادی برای کشت و زرع کشاورزان توسط مخترعان مکانیزاسیون کشاورزی ایجاد شده است ولی به دلیل صعب العبوربودن و نبوده جاده بین مزارع عده ای از مردم لنده هنوز به وسیله چهارپایان(الاغ) اقدام به شخم زدن زمین های زراعی خود می کنند.
بیت المال ,خبرلنده ,حقوق های نجومی ,دست درازی به بیت المال, لنده ,احکام اسلامی, کارگزاران ممالک اسلامی, حفظ و حراست از بیت المال
فتو نیوز:
حضرت علی(ع) که در مساله بیت المال بر اساس منطق قرآن و بدون توجه به وابستگی های گروهی یا قبیله ای عمل می کرد، در مقابل تقاضای یکی از شیعیان خود مبنی بر درخواست مبلغی از بیت المال فرمود: این اموال نه مال من است و نه مال تو، بلکه متعلق به همه مسلمانان است.
شهرمن و سرمایه های آن, خبرلنده, فرزندان لنده, استان چهارفصل, سردسیر, گرمسیر, چشمه ساران موگرمون, باغات, برنج, لنده
یادداشت:
شهرم را همه خوب می شناسندچرا که به دیار اولین ها شهرت دارد البته گاهی نیز آن را به دارالمساجد نیز می نامند چرا که سبقه فرهنگی و تاریخی و مذهبی آن در استان کهگیلویه وبویراحمد سرآمد است.
به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان برگزارشد:
به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان ایستگاه صلواتی از طرف نمایندگی تبلیغات اسلامی و جمعی از کسبه بازار لنده برگزارشد.
در شب مبعث پیامبر مهربانی ها صورت گرفت؛
جشن بزرگ عید سعید مبعث شب گذشته با حضور مردم مومن و ولایت مدار شهرستان لنده در پارک ورودی این شهر برگزار شد.
واکنش وزیر اقتصاد دولت‌های نهم و دهم به اظهارات مسئولان دولت یازدهم:
این پول بعد از اجرای برجام ضبط شده، این در حالی است که در سابق در تملک ملت ایران بوده و بعد از برجام به حساب آمریکایی ها رفته است
روز زمین پاک ,خبرلنده ,روستای مال ملا, محیط زیست, زمین پاک ,شهرستان لنده, پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده ,فرهنگ سازی
به مناسبت روز زمین پاک:
به منظور حفظ محیط زیست و روز زمین پاک مردم فهیم روستای مال ملا در اقدامی قابل تقدیر با همکاری دهیاری و شورای اسلامی و روحانی مستقر در روستا زباله های سطح روستا را جمع آوری و پاکسازی کردند.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد بیانیه ای را پیرامون انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان صادر کرد.
12فروردین ,روز جمهوری اسلامی ایران ,خبرلنده, رفراندم 20 ميليون, حذف سلطنت ,اراده ی ملی, حكومت الله , امام خمینی« قدس سره», پاتوق وبلاگنویسان شهرستان لنده
یادداشت:
نهال انقلاب اسلامی كه با نثار خون بهترین فرزندان ایران رشد كرده بود، سرانجام در 22 بهمن 1357 به بار نشست، و با پیروزی انقلاب اسلامی و تشكیل دولت موقت از سوی امام خمینی« قدس سره» زمینه ی مهمترین همه پرسی تاریخ ایران زمین جهت تعیین نوع حكومت در ایران فراهم شد.