مدیریت پسماند, خبرلنده, شهرستان لنده, شبکه بهداشت و درمان, پسماند, زباله ها, دهیاران, انتشار بیماری
به منظور رفع مشکلات پسماندشهرستان لنده صورت گرفت:
اولین کمیته شهرستانی مدیریت پسماندشهرستان لنده با حضور ادارات و نهادهای متولی پسماندشهرستان در لنده برگزارشد.
طی حکمی از سوی مدیرکل بهزیستی استان تهران سید محمد رحیم فاضلی نژاد به سمت مدیر بهزیستی شهرستان تهران منصوب شد.
رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی بسیج
رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دبیرخانه دائمی خبر خوب می‌تواند با همفکری فعالان رسانه‌ای، وضعیت و اعتبار گذشته را به رسانه‌ها و مطبوعات بازگرداند.
با صدور پیامی؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن تعدادی از دریانوردان کشورمان را به ملت ایران و خانواده های داغدار تسلیت گفتند.
شکوائیه,علی اکبراعتمادی,مطالبات به حق,محله بنیادشهید,فرماندارشهرستان لنده,شهرداری,روحیه مطالبه گری,مشاور حقوق شهروندی,اخبار لنده
اقدام قابل تحسین فرماندار شهرستان لنده:
فرماندار شهرستان لنده در اقدامی قابل تحسین، ضمن قدردانی ازشکوائیه به حق علی اکبر اعتمادی دانش آموز کلاس چهارم ساکن محله بنیاد شهید لنده با ارسال نامه ای وی را به عنوان مشاور در امور حقوق شهروندی فرمانداری این شهرستان منصوب کرد.
یکی از مسائلی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی حدود، ثغور و جایگاه آن بطور دقیق تبیین نشده و یا مورد غفلت واقع می شود.
گزارش خبری؛
آنچه در در دولت دوازدهم مشهود گردیده؛ همانا واریز 26/600 هزار تومان سود سهام عدالت به حساب افراد چشم انتظار است که هیچگاه در باورهایشان به همین راحتی نمی گنجد.
مسئولین استانی حتی گاهی اوقات عکس هایی در اینستاگرام به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند، توجه رسانه ها و مردم به آنها جلب می شود و شهرت بیشتری نیز برای آنها به ارمغان می آورند.
تاثیرگذاری خبرلنده خبر در کمتر از دو هفته:
رسانه ها بهترین فرصت برای بیان انتقادات، پیشنهادات و بیان نقاط قوت و ضعف عملکردی ادارات و نهادها هستند که با تعامل سازنده بین مردم و مسئولان به دنبال رفع موانع و حل مشکلات جامعه هستند.
پروژه های نیمه تمام,خبرلنده,شهرستان لنده,پل محله بنیاد شهید,شورای اسلامی دوره سوم,شهرداران,بی تدبیری,منجلاب,زخم چندین ساله,پروژه های نیمه تمام,شهرداری
قصه پر غصه طرح های ناتمام شهرستان لنده؛
ساخت محله بنیاد شهید شهرلنده از دوره سوم شورای شهرلنده شروع شده است و در دوره چهارم هم کمی پیشرفت فیزیکی داشت و امروز در دوره پنجم شورا فعلا خبری از عزم جدی برای تکمیل این پل دیده نمی شود .
یادداشت:
گاهی یک عمل ساده می تواند جان یک انسان را به مخاطره بیاندازد و گاهی هم می تواند نجات گر آن باشد ولی سال های سال است که دیگر از بی تدبیری مسئولان کارد به استخوان جوانان شهرستان لنده رسیده است.
فاجعه زیست محیطی, خبرلنده, رهاسازی ماهی مرده در رودخانه, آلودگی زیست محیطی, رود خانه جن موگرمون, حفاظت محیط زیست
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان های کهگیلویه و لنده از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از مزارع پرورش ماهی موگرمون مبنی بر ایجاد فاجعه زیست محیطی در رودخانه جن موگرمون خبرداد.
   منجلاب شهرک ها  , بی تدبیری ,  خبرلنده ,  محله بنیادشهید لنده ,  بوی تعفن ,  بوی تعفن فاضلاب ,  فاضلاب شهری لنده
ساکنین محله "بنیادشهید" شهر لنده با جمعیتی افزون بر 100خانوارسال های سال است که از بوی منجلاب فاضلاب شهرلنده به ستوه آمده و متاسفانه در این سال ها هیچ مسئولی قدمی برای رفع این معضل و تهدید بهداشتی برنداشته است.
آبداران,حقوق,خبرلنده,بی تدبیری مسئولان,عدم رسیدگی به مطالبات آبداران,13 ماه بدون حقوق,اخبار لنده,آب وفاضلاب روستایی,معاون عمرانی استاندار
دل خونین آبداران با وعده های توخالی مسئولان:
آبداران کسانی که هستند که مهمترین نقش و وظیفه را در آبرسانی به دورافتاده ترین روستاها در 24ساعت شبانه روز برعهده دارند در حالی که پس از گذشت13 ماه هنوز هیچ حقوقی نگرفته اند.
مشکلات کشتارگاه , خبرلنده , اخبار لنده , عدم پایبندی شهرداری به مصوبات, دبیر شورای سلامت ,محله بنیاد شهید,جایگاه زباله,شهرداری لنده
دبیر شورای سلامت شهرستان لنده:
دبیر شورای سلامت شهرستان لنده گفت: چندین مصوبه شورای سلامت شهرستان لنده متعلق به شهرداری لنده است که تاکنون هیچ یک از آنان عملیاتی نشده است.