طراح استیضاح وزیر کار از هیأت رئیسه خواست به علت تعارض در تعداد نمایندگان حاضر در جلسه هنگام رای‌گیری آرای نمایندگان دوباره بررسی شود.
در پیامی؛
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت آیت‌الله حاج نصرالله شاه‌آبادی را تسلیت گفتند.
بر پایه اعلام سازمان هواپیمایی کشوری
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: کار دانلود اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای سانحه دیده در فرانسه به پایان رسید.
پایان نمایش گروهک شرور؛
هواداران یک گروهک منحرف با حمله به سفارت ایران در لندن، وارد فضای سفارت ایران در این شهر شدند.
میثاق با شهدا,خبرلنده,غبارروبی گلزارشهدا,شهدای گمنام,اخبار لنده,سالروز تشکیل کمیته امداد,14اسفند,گل وگلاب
با حضور مسئولان صورت گرفت:
آیین غبارروبی و عطر افشانی گلزارشهدای گمنام شهرستان لنده، امروز و به مناسبت 14اسفند سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور مسئولان شهرستان لنده برگزارشد.
استقبال سرد, خبرلنده, شهرداری لنده, رنگ رفتگی بلوارها, خرابی آسفالت ها, چاله چوله ها, اخبار لنده, شهرستان لنده, نبود سرویس بهداشتی, سرگردانی مسافران
گزارش ویژه:
سال نو فرصتی است تا علاوه بر جامه نو پوشیدن تن خسته و رنجور شهر نیز از یک سال خستگی شهری جامه نو به تن کد و گردشگران و مسافران هنگام ورود به شهر آثار استقبال از آنان را به عینه احساس کنند ولی گویی شهرلنده چندان آمادگی برای میزبانی گردشگران را ندارد.
حاشیه ها, جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر, خبرلنده, اظهارات رئیس اداره کار, پاسخ کوبنده فرماندار, حمایت از اصحاب رسانه, اخبار لنده
آنچه در جلسه مبارزه با مواد مخدر لنده گذشت:
رئیس اداره کار شهرستان های کهگیلویه ولنده در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر لنده از ممنوعیت خبرنگاران به بیشتر جلسات شهرستان کهگیلویه خبرداد که با واکنش سریع و قاطع فرماندار لنده روبرو شد.
امام جمعه موقت شهرستان لنده:
امام جمعه شهرستان لنده گفت: باید از عملکرد خوب نیروهای امدادی و شبکه دنا که قاب تلویزیون خود را از لحظه حادثه تا پایان عملیات جستجو به طور زنده به تصویر کشیدند قدردانی می شود.
یادداشت:
اگر اخلاق در بدنه فرسوده مدیریت استان باشد ، باید با دیدن این همه بدبختی هایی که دراستان وجود دارد، قید بودن را به رفتن بزنند. مرا با آنکه مهری در این تدبیر بود، ولی عهدی است با دلم. کاش این حرف مدیران ما بود.
در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافر بری تهران به یاسوج صورت گرفت:
یکی از شهروندان لنده ای با ارسال نامه ای به رئیس صداوسیما وی را به بازنگری در حادثه سقوط هواپیمای مسافر بری تهران –یاسوج و کوتاهی شبکه های سراسری صداوسیما و تبعض آشکار در آن رسانه دعوت کرد.
تکرار مصیبت ها,خبرلنده,اخبار لنده,دکتر زاده باقری,کارشناسان حوزه روانشناسی,شهرستان لنده,قربانیان,سقوط هواپیمای تهران یاسوج,استاد دانشگاه
تکرار حوادث پی در پی در کشورباعث شد:
تکرار حوادث پی درپی در کشور آن قدر زیاد شده است که داد اساتید حوزه روانشناسی کشور را و استان را هم درآورده است.
سومین روز حادثه سقوط,هواپیما,پرواز تهران به یاسوج,حضور مسئولان,آیت الله ملک حسینی,اخبار لنده
سومین روز از عملیات جستجوی لاشه هواپیما و اجساد قربانیان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران –یاسوج با پیدا شدن لاشه هواپیما توسط سپاه پاسداران در ساعت 10 صبح همراه بود.
برپایی ایستگاه صلواتی,خبرلنده,شهرستان لنده,کسبه بازار,اخبار لنده
جمعی از کسبه بازار و اصناف مختلف شهرستان لنده در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با راه اندازی ایستگاه صلواتی از مردم این شهرستان و عزاداران آن حضرت پذیرایی کردند.
با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد؛
مراسم سینه زنی و عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان لنده برگزار شد.
پوشش لحظه‌به‌لحظه/
هواپیمای متعلق به شرکت آسمان ساعت ۸ صبح امروز پس از پرواز از فرودگاه مهر‌آباد و طی مسیر از رادار خارج شده است.