درمراسم غبارروبی گلزار شهدای شهرستان لنده مطرح شد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد:رسالت همه ما در قبال نسل آینده تربیت نسلی انقلابی در مکتب بسیج است.
همزمان با هفته بسیج صورت گرفت:
امام جمعه شهرستان لنده گفت: خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و باید همه ما اقشار مختلف قدردان مجاهدت و صبر و ایثار خانواده های معظم شهدا به خصوص والدین آن ها باشیم.
همزمان با هفته بسیج و کتاب صورت گرفت:
در دومین روز از هفته بسیج و ششمین روز از هفته کتاب ،کتابهای پاسدار مدافع حرم سردار نوذر قدیمی به حضور جمعی از مسئولین به کتابخانه عمومی شهرستان لنده اهدا شد.
دردیدار فرزندان شهدا با فرمانده سپاه ناحیه لنده مطرح شد:
تعدادی از فرزندان شهدای شهرستان لنده در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه لنده خواستار توجه مسولان به وضعیت ساماندهی گلزارشهدا شدند.
در سفر یک روزه نماینده رئیس جمهور به شهرستان لنده صورت گرفت:
وزیر صمت در سفر یک روزه به شهرستان لنده در بدو ورود به این شهرستان با حضور در گلزار15شهید والمقام روستای ایدنک تجدی میثاق کرد.
به تو از دور سلام/
مردم شهرستان لنده در اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)با سوگواری و عزاداری، شور حسینی خود را در عشق به خاندان ائمه طهارت علیه‌السلام و ادامه قیام عاشورا حسینی به نمایش گذاشتند.
در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد:
فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: هرجا که انقلاب نیاز داشته است بسیجیان جان بر کف حضور فعال داشته اند و در عرصه های مختلف خوش درخشیده اند که مصداق عینی این حماسه دفاع مقدس است.
در دیدار فرمانده و کارکنان سپاه ناحیه لنده با امام جمعه مطرح شد:
فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: اقتدار امروز نیروهای مسلح ما برگرفته از تفکر جهادی و روحیه ولایت مداری در دفاع مقدس با تکیه بر شعار" ما می توانیم" است.
# الگوی_دفاع_مقدس:
دفاع مقدس جلوی از بی بدیل از مشارکت آحاد مختلف مردم در پشتیبانی از رزمندگان اسلام بود که امروز و در بحران کرونا با الگو گیری ازآن مجاهدت ها و رشادت ها بار دیگر حماسه مردمی را به نمایش گذاشتند.
در آئین غبارروبی گلزار شهدای لنده مطرح شد:
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت:امروز جبهه مقاومت ما با تاسی از دفاع مقدس هیمنه ابر قدرت ها را در هم کوبید و امید آفرینی را در دنیای اسلام زنده کرده است.
در مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در لنده مطرح شد:
در مراسمی با حضور مسولان شهرستان لنده از 150نفر از رزمندگان این شهرستان که در دفاع مقدس حضور داشتند تجلیل شد.
در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح شد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه لنده گفت: ۵۰ برنامه مختلف به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهند شد.
مستند داستانی سردار شهید جان محمد کریمی در بین ۸۰ اثر ارسالی(فیلم) به جشنواره بنیاد شهید کشور رتبه برتر این جشنواره را کسب کرد.
در آئین غبارروبی گلزار شهدای لنده مطرح شد:
فرماندار شهرستان لنده با بیان اینکه مدیران، شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند گفت: زیر کار در رفتن و بهانه تراشی برای خدمت نکردن خیانت است.
امروز و به مناسبت هفته خبرنگار، جمعی از اصحاب رسانه شهرستان لنده با حضور بر مزار شهدای گمنام در پارک کوهپایه این شهرستان با شهدای گمنام تجدید میثاق کردند.