پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

19. مهر 1397 - 10:43
مخاطب گرامی از اینکه چندین روز است سایت خبرلنده به دلیل برخی مشکلات بروز رسانی نشده است از همه شما عزیزان عذرخواهی کرده و انشالله به محض سلامتی کامل انشالله روند تهیه و نشر اخبار شهرستان لنده و استان دوباره با همتی مضاعف از سر گرفته خواهدشد.

به گزارش خبرلنده، با سلام و خسته نباشید محضر شما مخاطب گرامی،

به اطلاع می رسانید به دلیل مشکلی که برای حقیر چند روزی است حادث گردید در این مدت امکان ارسال خبر میسر نبوده است لذا این را وظیفه خود دانستم از شما مخاطب گرامی به دلیل وقفه پیش آمده در بروز رسانی سایت خبرلنده عذرخواهی می نماییم وانشالله به یاری خداوند در صورت توانایی برای تهیه و تولید خبر انشالله دوباره فعالیت ما با همتی مضاعف تر از سر گرفته خواهدشد.

از همه مخاطبان عزیزی که در این مدت یاری گر ما بودند و با صبر و حوصله روزانه اقدام به بازدید این پایگاه اطلاع رسانی کردند و با عدم بروزرسانی مواجه شدند نیز پوزش می طلبیم.

سیداسماعیل میری

خبرلنده

 

لطفا ما را در تغییرات همراهی کنید و پیشنهادهای خود را برایمان بنویسید.

انتهای پیام

دیدگاه‌ها

سلام سید خدا بد ندهد بلا به دور چی شده؟
آخی، واقعا این چند روز روزی دو تا سه بار می اومدم خبرلنده و برای خودم هم جالب بود چرا بروز نمیشه انشالله که هرچه سریعتر شفای کامل پیدا کنی
سلام ضمن آرزوی سلامتی وبهبودی احترام به مخاطبان رمز موفقیت شما و پایگاه خوب خبری شما میباشد.
سلام و ممنونم از پیگیری هادوستان: متاسفانه چند روز پیش تصادف کردم که از ناحیه کتف دچار شکستگی شده و چند هفته ای باید روند درمانی طی شود. بازهم از پیگیری ها و ابراز محبت دوستان صمیمیانه قدردانی می کنیم.
خداوند به شما شفا دهد تازه متوجه شدم
انصافا خبر لنده یکی از بهترین و فعالترین رسانه ها و پایگاههای خبری در سطح استان هست. به شخصه روزانه این پایگاه خبری را بازدید میکنم.خبراش از هر لحاظ عالیه..و تاثیرگذاری خوبی در پیشرفت و.توسعه شهرستان داشت با آرزوی توفیق و سلامتی برای جناب سید اسماعیل میری.
به نام خدا سید اسماعیل میری، خبرنگار محترم رسانه "خبر لنده" شهرستان لنده، ضمن عرض خسته نباشیدو خدا قوّت؛ به دنبال پیگیری اخبار آن شهرستان در رسانه فوق الذکر و عدم بروزرسانی، احتمال دادم که مأموریت رفته باشید ولی متاسفانه ظاهراً در حادثه ای غیرقابل پیش بینی گرفتار آمدید؛ ان شاالله به لطف پروردگار در اسرع وقت با سلامتی کامل به حوزه کاری خویش بازگردید؛ شفای عاجل و موفقیت روزافزون حضرتعالی را از خداوند سبحان خواهان و خواستاریم؛ پوزش اینجانب را بدلیل بُعد مسافت و عدم حضور فیزیکی به منظور عیادت، پذیرا باشید. اجرکم عندالله بااحترام سیداحمد خرمی - مشهد مقدس

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس