آخرین اخبار

23. فروردين 1398 - 14:02
امام جمعه شهرستان لنده گفت: امروز امریکا باید خوب بدانند که سپاه موجبات تحقیر شما را در منطقه رقم خواهدزد و دراین راه هیچ کوتاهی نخواهدکرد.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل درخطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: خداوند در قران به جهت وجود دشمنان به ما توصیه می کند از تجهیزات کامل برای مبارزه با دشمنان خود را اماده کنید چرا که این امادگی دشمن را به عقب خواهد راند.

وی افزود:تاسیس نهاد جدیدی به نام سپاه از سوی امام راحل به عنوان یک نیروی مقتدر درکنار سایر نیرو ها چنان حضور داشته است که در دفاع از ارزش ها و ارمان های انقلاب بوده است که موفقیت در حوزه هواوفضا مهمترین موفقیت سپاه بوده است. 

امام جمعه لنده تصریح کرد:سپاه درهمه حوادث در کنار مردم بود و دغدغه انان حفظ انقلاب و تقویت ارمانهای انقلاب بود و بعد شکست هفت میلیارد دلاری امریکا در منطقه امریکایی که خود تروریستی ترین کشوراست برای دم تکان دادن برای صهیونیست ها سپاه را تروریست اعلام کرد.

وی تاکیدکرد:بشارت رهبری برای سال ۹۸برای خلق فرصت ها برای ایران را پیش بینی کرده است که دولت امریکا زمینه نابودی توریست های داخلی و خارجی را فراهم کرد.

محمودی اصل گفت:امروز تیر دشمن به سنگ خورده است که با ایجاد جو بد بینی برعلیه سپاه یک همگرایی ملی از سوی مردم و مسئولان اجرایی کشور صورت گرفت و یک همبستگی ملی در حمایت از سپاه صورت گرفت ونشان دادن که امریکا اصل ترویست است.

خطیب جمعه لنده گفت:سپاه در میدان های فرهنگی،سیاسی،نظامی وسایر مسائل حضور فعالی دارد را تروریست می خوانند که باید هم عصبانی باشند چرا که هرکجا نفوذ کردند سپاه سد راه انان بود.

وی تاکیدکرد:اگر هر ۱۰سال یکبار درکشور یک فتنه ایجادشد یک بعد شکست انان حضورفعال و بصیرتمندانه سپاه بود، در لبنان،سوریه وعراق به دنبال تجزیه بودند ولی سپاه علی رغم تجهیزات گسترده داعش سپاه ضرب وشصتی اساسی به انان وارد کرد که اقتد ار سپاه به دنیا نشان داده شد.

امام جمعه لنده گفت:امروز امریکا باید خوب بدانند که سپاه موجبات تحقیر شما را در منطقه رقم خواهدزد و دراین راه هیچ کوتاهی نخواهدکرد.

وی خاطرنشان کرد:سپاه پاسداران ضربه گیر تمام تحریم ها بود و با راه اندازی پالایشگاه بنزین خلیج فارس اخرین حربه دشمنان را خنثی کرد و سپاه عامل همه موفقیت ها در ماموریت های است که به انان واگذار شده است.

محمودی اصل گفت:سپاه در کنارهمه دستگاه های اجرایی و نظامی در کنار مردم در مناطق سیل زده در حال خدمت است و مردم نیز پاسخ همه یاوه گوی امریکایی ها را دادند.

وی تاکیدکرد:خلق صحنه های زیبا از مجاهدت مردم در مناطق سیل زده تسکین درد مردم است و این زیبایی ها دوچندان شده است.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت:مخالفت با طرح ای اتی اف باعث شد طرح نفوذ دشمن نیز خنثی شود ولی متاسفانه فرصت خدمت به مردم دراین چندماه نیز از دست رفت که امیدواریم دولت برای رفع نگرانی مردم این مشکلات را رفع کند.

وی خاطرنشان کرد:بارندگی های امسال رحمت الهی بود ولی می توانستیم بهتر شرایط را اداره نماییم و امیدواریم شرایط خوزستان نیز بهترشود و از مردم می خواهیم که به سیل زدگان نیز کمک کنند.

امام جمعه لنده گفت:تیراندازی در مجالس شادی و عزاداری از این به بعد با برخورد دستگاه قضایی مواجه خواهندشد لاکن انتظار داریم که مردم نسبت به این مسئله همکاری کنند.

انتهای پیام

دیدگاه‌ها

فرزندان انقلاب اجازه به بیگانگان نخواهند داد و در مسیر رهبری حرکت و دشمن را مایوس خواهند ساخت.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس