نمایش 1 - 10 از 1088
استارت آپ ها بهترین و نوین ترین رویکرد حاکم برای توسعه فناوری های بومی و ایجاد بستری برای مقابله با همین غافلگیری ها هستند.
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:
فرماندار شهرستان لنده از کاهش43 کیلومتری طول مسیر لنده_دهدشت تا تونل اول کوه پات با راه اندازی مسیر ارتباطی لنده_تراب خبرداد.
در گفت وگو با خبرلنده مطرح شد:
دبیرستاد تنظیم بازار شهرستان لنده از کشف و ضبط بیش از ٧۵کیسه آرد قاچاق خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبرداد.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده از اجرای طرح آموزش همگانی شهروندان با حمایت سازمان ملل،بنیادعلوی و سازمان جنگلها برای مقابله با آتش سوزی ها در این شهرستان خبرداد.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
مسول گروه جهادی حضرت ولی عصر(عج) از توزیع بیش از 1هزار اصله نهال با هدف توسعه فضای سبزو منازل مسکونی شهری و روستایی به همت گروه جهادی حضرت ولی عصر(عج) بنیاد مستضعفان کشور در سطح شهرستان لنده خبرداد.
یادداشت:
فرد روزه دار، علاوه برپاکی جسم وروح ، وتعیین تقدیرها یی برای زندگی وآخرت بدنبال فهم قرآن هم هست وفرد ، با چنگ به ریسمان عملی قرآن ، تقدیرها را به «کمال » می رساند که فلسفه وجودی آن باید درک شود.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
دبیر ستاد تنظیم بازار شهرستان لنده از توقیف یک دستگاه خودروی قاچاق حامل کنسانتره دامی در محور لنده_دهدشت خبرداد.
درگفت وگو با خبرلنده صورت گرفت:
رئیس دامپزشکی شهرستان لنده با تاکید بر مراقبت های بهداشتی در خرید مرغ منجمد گفت: دستور مصرف مرغ منجمد به این شکل است که بعد از خروج از فریزر باید به صورت صحیح یخ زدایی تا آسیبی به کیفیت گوشت نرسد.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی لنده خبرداد؛
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده از برگزاری جشنواره استانی قصه گویی و قصه خوانی قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبرداد.
درگفت و گو با خبرلنده مطرح شد:
مدیر آبادانی و پیشرفت بنیادعلوی شهرستان لنده از زیرسازی و آسفالت بخشی از جاده ارتباطی دلی مهرجان در بخش موگرمون با اعتباری افزون بر 20میلیارد ریال خبرداد.

صفحه‌ها