نمایش 1 - 10 از 658
رئيس پليس راهور شهرستان لنده:
رئيس پليس راهور شهرستان لنده گفت: مهمترین هدف پلیس ایجاد نظم و بهبود وضعیت ترافیکی و پیشگیری ازحوادث و سوانح درون شهری است که متاسفانه در این خصوص شهرداری ها همکاری کمتری دارند.
بخشدارمرکزی لنده:
بخشدار مرکزی لنده از بازگشایی تمام راه های روستایی این بخش در دو روز گذشته به صورت جهادی خبرداد.
گفتگوی اختصاصی با کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق:
کارشناس ارشد مسائل فقه و مبانی حقوق گفت: آنچه مقام معظم رهبری در بیانه"گام دوم انقلاب" ماموریت هایی برای جوانان در حوزه معنویت و اخلاق گرایی تبین کرده اند به عنوان یکی از راهبردهای مهم جامعه است که علاوه بر اقشار مختلف جوانان باید مسئولان زمینه تعالی این بیانه را در جامعه فراهم سازند.
معاون عمرانی استاندارکهگیلویه وبویراحمد گفت:
عزیز فیلی از تعطیلی مدارس نوبت صبح درشهرهای یاسوج، مارگون و دنا به دلیل بارش برف و کولاک خبرداد.
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده خبرداد:
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده از دستگیری چهار سارق و کشف مقدار220متر لوله آب به ارزش 60میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
رئیس شورای اداری بخش موگرمون خبرداد:
رئیس شورای اداری بخش موگرمون از تشریح برنامه های ستاد دهه فجر در بخش موگرمون و اجرای برنامه های متنوع در چله انقلاب اسلامی در این بخش خبرداد.
فرماندار شهرستان لنده خبرداد:
فرماندار شهرستان لنده در خصوص طرح های افتتاحی در دهه فجر گفت: امسال با تلاش همه مسئولان بیش از 160طرح اقتصادی و عمرانی با اشتغالزایی بیش از 270نفر با اعتباری افزون بر 33میلیارد تومان کلنگ زنی و به بهره برداری خواهدرسید.
رئیس جهادکشاورزی شهرستان لنده خبرداد:
رئیس جهادکشاورزی شهرستان لنده از راه اندازی گشت حفاظت از اراضی کشاورزی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی در این شهرستان خبرداد.
واقعیت های تلخ و وعده های شیرین:
روستای برمل(برمال) از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده و در سی کیلومتری این شهرستان قرار دارد که متاسفانه مشکلات جدی و حادی دارد و در آینده باید منتظر حوادث تلخ دیگری همانند سال های گذشته بود.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صورت خواهد گرفت:
در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و درراستای محرومیت زدایی گروه جهادی 40 نفره دندانپزشکی شهید احمد کاظمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم شهرستان لنده خدمات رسانی خواهند کرد.

صفحه‌ها