نمایش 1 - 10 از 18
چمن مصنوعی,خبرلنده,اداره ورزش و جوانان لنده,هیئت های ورزشی,اخبار لنده,چمن مصنوعی,ورزشگاه شهید دستغیب لنده,چمن زمین فوتبال
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده از تامین اعتبار 450میلیون تومانی برای تکمیل چمن مصنوعی و بهسازی چمن زمین فوتبال ورزشگاه شهید دستغیب شهرلنده خبرداد.
بخشدار موگرمون خبرداد:
بخشدار موگرمون از گرفتار شدن 14نفر از گردشگران شهرستان بهمئی در منطقه دلی خیارکار و کوه سیاه در این بخش خبرداد.
 روز طبیعت,خبرلنده,شهرستان لنده,آشتی با طبیعت,روز سیزده بدر,اخبار لنده,مناطق گردشگری,نه به زباله
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده گفت: روز طبیعت یا همان سیزده بدر روز آشتی مردم با طبیعت و روزی است که همه می خواهند از طبیعت لذت ببرند و انتظار داریم در این روز نه به زباله در دامان طبیعت را فراموش نکنند.
دبیر ستاد خدمات سفرشهرستان لنده خبر داد
دبیر ستاد خدمات سفر شهرستان لنده گفت: از 28 اسفندماه تا امروز بیش از پنج هزار مسافر از مناطق گردشگری و جاذبه های دیدنی شهرستان لنده بازدید کردند.
 کاشت درخت,منابع طبیعی,خبرلنده,اراضی شیبدار,شهرستان لنده,عرصه های ملی,فرهنگ سازی,کهور,بادام,ابریشم هندی,حفاظت از عرصه های ملی,ذبیح اله محمدی
رئیس اداره منابع طیبعی و آبخیزداری شهرستان لنده از کاشت بیش از 40هکتاردرخت کهور، بادام و ابرشیم هندی در اراضی شیبدار روستای موردقوی از توابع بخش مرکزی شهرستان توسط یکی از همیاران طبیعت در این شهرستان خبرداد.
هفته فرهنگ و هنر,خبرلنده,برنامه های فرهنگی,منوچهر زنگنه,شهرستان لنده,معرفی دستاوردهای فرهنگی,اخبار لنده
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده خبرداد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده از برگزاری مراسم هفته فرهنگ و هنر شهرستان لنده از روز یک شنبه به مدت هفت روز در این شهرستان خبرداد.
نوروز96,خبرلنده,شهرستان لنده,مسافران نوروزی,بازدید از مناطق تفریحی و گردشگری,اماکن مقدسه,میراث فرهنگی و گردشگری,لنده
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده:
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده از بازدید بیش از 9هزار و 400نفر مسافر از مراکز زیارتی، تاریخی و تفریحی و گردشگری این شهرستان خبر داد.
شهرستان هزار جاذبه,خبرلنده,جاذبه های گردشگری,شهرستان لنده,منطقه دلی مهرجان,دلی خیارکار,منطقه موگرمون,مسافران نوروزی,منابع طبیعی,چشمه های همیشه جوشان,گردشگران,کوه نورودی,اسکان مسافران نورزی,لنده
فرماندارشهرستان لنده:
فرماندارشهرستان لنده با تاکید بر آمادگی دستگاه در استقبال از نوروز گفت: شهرستان لنده شهرستانی هزارجاذبه با چشم اندازهای فاخر، طبعیتی بکر و سرسبز آماده استقبال از مسافران نوروزی است.
خاطرات انقلاب, خبرلنده, دهه فجر, شهرستان لنده, تظاهرات, به آتش کشیدن دکان مشهدی اصغر, تصرف ژاندارمری, سینمارکس آبادان, به آتش کشیدن مسجد کرمان, سید بمونی صالحی زاده, گچ گرفتن شعار مرگ برشاه, تصرف ژاندارمری لنده, گروهبان بهمنی, لنده, اخبار لنده, مشهدی امانعلی کریمی زاده
خاطراتی ناب از اولین روزهای انقلاب در شهرستان لنده:
دوران پیروزی انقلاب اسلامی آمیخته است از حوادث تلخ و شیرینی که لحظه لحظه آن برای انقلابیون مقدس بوده و با جان دل از مرجعیت شیعی خویش تبعیت می کردند و با گل به استقبال تفنگ می رفتند.
نشست نخبگان ,خبرلنده ,شهرستان لنده ,صاحب نظران ,توسعه شهرستان ,عمران ,مشکلات ,چالش ها ,پیشرفت ها و توسعه ها ,لنده
باحضور جمعی از نخبگان صورت خواهد گرفت:
اولین نشست بررسی مهمترین مطالبات، پتانسیل ها و مشکلات شهرستان لنده با حضور نخبگان و صاحب نظران به صورت چهره به چهره با فرماندار این شهرستان برگزارخواهد شد.

صفحه‌ها