نمایش 1 - 10 از 14
 کاشت درخت,منابع طبیعی,خبرلنده,اراضی شیبدار,شهرستان لنده,عرصه های ملی,فرهنگ سازی,کهور,بادام,ابریشم هندی,حفاظت از عرصه های ملی,ذبیح اله محمدی
رئیس اداره منابع طیبعی و آبخیزداری شهرستان لنده از کاشت بیش از 40هکتاردرخت کهور، بادام و ابرشیم هندی در اراضی شیبدار روستای موردقوی از توابع بخش مرکزی شهرستان توسط یکی از همیاران طبیعت در این شهرستان خبرداد.
هفته فرهنگ و هنر,خبرلنده,برنامه های فرهنگی,منوچهر زنگنه,شهرستان لنده,معرفی دستاوردهای فرهنگی,اخبار لنده
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده خبرداد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده از برگزاری مراسم هفته فرهنگ و هنر شهرستان لنده از روز یک شنبه به مدت هفت روز در این شهرستان خبرداد.
نوروز96,خبرلنده,شهرستان لنده,مسافران نوروزی,بازدید از مناطق تفریحی و گردشگری,اماکن مقدسه,میراث فرهنگی و گردشگری,لنده
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده:
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده از بازدید بیش از 9هزار و 400نفر مسافر از مراکز زیارتی، تاریخی و تفریحی و گردشگری این شهرستان خبر داد.
شهرستان هزار جاذبه,خبرلنده,جاذبه های گردشگری,شهرستان لنده,منطقه دلی مهرجان,دلی خیارکار,منطقه موگرمون,مسافران نوروزی,منابع طبیعی,چشمه های همیشه جوشان,گردشگران,کوه نورودی,اسکان مسافران نورزی,لنده
فرماندارشهرستان لنده:
فرماندارشهرستان لنده با تاکید بر آمادگی دستگاه در استقبال از نوروز گفت: شهرستان لنده شهرستانی هزارجاذبه با چشم اندازهای فاخر، طبعیتی بکر و سرسبز آماده استقبال از مسافران نوروزی است.
خاطرات انقلاب, خبرلنده, دهه فجر, شهرستان لنده, تظاهرات, به آتش کشیدن دکان مشهدی اصغر, تصرف ژاندارمری, سینمارکس آبادان, به آتش کشیدن مسجد کرمان, سید بمونی صالحی زاده, گچ گرفتن شعار مرگ برشاه, تصرف ژاندارمری لنده, گروهبان بهمنی, لنده, اخبار لنده, مشهدی امانعلی کریمی زاده
خاطراتی ناب از اولین روزهای انقلاب در شهرستان لنده:
دوران پیروزی انقلاب اسلامی آمیخته است از حوادث تلخ و شیرینی که لحظه لحظه آن برای انقلابیون مقدس بوده و با جان دل از مرجعیت شیعی خویش تبعیت می کردند و با گل به استقبال تفنگ می رفتند.
نشست نخبگان ,خبرلنده ,شهرستان لنده ,صاحب نظران ,توسعه شهرستان ,عمران ,مشکلات ,چالش ها ,پیشرفت ها و توسعه ها ,لنده
باحضور جمعی از نخبگان صورت خواهد گرفت:
اولین نشست بررسی مهمترین مطالبات، پتانسیل ها و مشکلات شهرستان لنده با حضور نخبگان و صاحب نظران به صورت چهره به چهره با فرماندار این شهرستان برگزارخواهد شد.
کشف و ضبط دو بهله پرنده شکاری,خبرلنده ,دادستان لنده ,حفاظت محیط زیست ,زیستگاه پرندگان ,دستگیری متهم ,شهرستان های کهگیلویه و لنده , طبیعت ,دوستداران طبیعت
رئیس اداره محیط زیست شهرستان های کهگیلویه و لنده خبرداد:
رئیس اداره محیط زیست شهرستان های کهگیلویه و لنده از کشف و ضبط دو پرنده شکاری وشناسایی و دستگیری فرد متخلف در یکی از روستاهای شهرستان لنده خبرداد.
مجمع خیرین سلامت ,خبرلنده, ارتقای سطح سلامت ,مشکلات بهداشتی, استفاده از ظرفیت خیرین, شهرستان لنده,خیرین سلامت, بیماران صعب العلاج ,بیماران دیالیزی ,عضو شورای شهر لنده ,غلام محمد مونه زاده
با حضور اعضاء برگزارشد:
با حضور امام جمعه شهرستان لنده و جمعی از خیرین و مسئولان این شهرستان ، مجمع خیرین سلامت شهرستان لنده تشکیل شد.
منطقه موگرمون, خبرلنده, معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده, غرفه راهنمای گردشگران نوروزی, دشت آبلش, میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده:
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان لنده گفت: تا کنون بیشترین آمار جذب گردشگر در شهرستان لنده متعلق به منطقه تفریحی و گردشگری موگرمون با بیش از سه هزار نفر گردشگر می باشد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده خبرداد:
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده گفت: نقاط حادثه خیر همواره از مهمترین عوامل تصادفات هستند که باتوجه به کوهستانی بودن مسیرهای عبور و مرور شهرستان لنده پست امدادی جمعیت هلال احمر این شهرستان به صورت 24ساعته آماده ارائه خدمات امدادی به مسافران و تصادفات جاده ای است.

صفحه‌ها