نمایش 1 - 10 از 631
واقعیت های تلخ و وعده های شیرین:
روستای برمل(برمال) از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده و در سی کیلومتری این شهرستان قرار دارد که متاسفانه مشکلات جدی و حادی دارد و در آینده باید منتظر حوادث تلخ دیگری همانند سال های گذشته بود.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صورت خواهد گرفت:
در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و درراستای محرومیت زدایی گروه جهادی 40 نفره دندانپزشکی شهید احمد کاظمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم شهرستان لنده خدمات رسانی خواهند کرد.
رئیس دادگستری شهرستان لنده:
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: امروزه حفظ و صیانت از حریم خانواده در فضای مجازی یکی از مهمترین وظایف اعضای خانواده است چرا که این فضا خانواده ها را با مشکلات اساسی مواجه خواهدکرد.
در راستای نهادینه کردن فرهنگ خدمتگزاری به مردم صورت خواهد گرفت:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از اجرای نخستین جشنواره خدمت در راستای نهادینه کردن فرهنگ خدمتگزاری به مردم در سطح شهرستان لنده خبر داد.
فرماندار شهرستان بهمئی خبرداد:
فرماندار شهرستان بهمئی از عدم اجرای پروژه 30میلیارد تومانی ایستگاه برق در این شهرستان گلایه کرد و گفت: زمانی که این ایستگاه تنها با 30میلیارد تومان راه اندازی می شد متاسفانه در اولویت قرار نگرفت و امروز بیش از 120میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
در پی تاثیرگذاری خبرلنده صورت گرفت:
نقش فعال رسانه در حوزه مطالبه گری اجتماعی باعث پاسخگو بودن مسئولان در حوزه های مختلف خواهد بود که شهردار لنده نیز به خبر"گلایه ساکنین شهرک فجر از بی تدبیری شهرداری لنده"واکنش نشان داده است.
در گفت وگو با عضو تیم ملی فوتسال کم بینایان کشور صورت گرفت:
امروزه بیماری های در دنیا وجود دارد که شاید هنوز هم که هنوز است بیشتر ما حتی نام آنها را شاید نشنیده باشیم ولی به آن مبتلا باشیم چرا که عدم تست سالانه سلامت بر تشدید این بیماری ها می افزاید.
در گفت و گو با دانشجوی دو نسل متفاوت به مناسبت 16 آذر؛
امروز دانشجویان صدای بیداری جامعه هستند که حضور موثر آنان در جامعه می تواند بخشی اعظمی از مطالبه گری آنان از جامعه را با آرمان خواهی و در صحنه بودن خود خلق کند.
بخشدار مرکزی لنده خبرداد:
بخشدار مرکزی لنده از قطع کامل راه های ارتباطی هشت روستای بخش مرکزی از توابع شهرستان لنده خبرداد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لنده خبر داد:
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده از پرداخت یک‌میلیارد و 500 میلیون ریال کمک هزینه تامین جهیزیه نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد این نهاد خبر داد.

صفحه‌ها