نمایش 1 - 10 از 850
در اولین کارگاه تخصصی پیشگیری از مواد مخدر و فضای مجازی مطرح شد:
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر و فضای مجازی به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده برگزارشد.
در سایه عدم نظارت ها حادث شد:
مردم روستای بنه علیاری بخش موگرمون لنده با گلایه از عدم نظارت کافی بر اجرای عملیات ساخت سیل بندها و پل ارتباطی این روستا از مسئولان خواستار پیگیری و جلوگیری از هدر رفت بیت المال شدند.
بازباران باترانه:
انسان در برخی مواقع شاهد تلاش و مجاهدت برخی از کارکنان ادارات می شود که واقعا در گرمای 60درجه و یا زیر بارش شدید باران به عشق مردم برای مردم خدمات رسانی می کند.
معرفی چهره های مطرح استان:
آموزگار طی این چند دوره از حضور در لیگ برتر فوتبال کشور یکی از کم اشتباه‌ ترین کمک‌ داوران لیگ برتر بود، چرا که هیچ‌گاه در برنامه‌های ورزشی مهم از جمله برنامه 90 مورد انتقاد مربیان و هواداران فوتبال قرار نگرفت.
عدم توجه مدیران به مطالبات بانوان:
زنان در توسعه فراگیر جامعه نقش محوری دارند و متولیان و مسئولان امر نیز باید برای شاداب سازی و ایجاد روحیه شاد در آنان از تمام ظرفیت ها برای پویایی آنان استفاه کنند.
همزمان با 28 صفر صورت گرفت:
همزمان با 28 صفر سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) اهالی شهرستان لنده مراسم زیارت از بعید حضرت رسول اکرم (ص) را در جوار شهدای گمنام برگزار کردند.
به منظور تعامل و هماهنگی با ریش سفیدان صورت گرفت:
دومین همایش بزرگان و معتمدین شهرستان لنده با موضوع کاهش آسیب های اجتماعی برگزارشد.
سکوت بازرسان در برابر تخلفات برخی شرکت ها:
امروزه مشکلات معیشتی مردم یکی از مهمترین مباحث روز است که متاسفانه گرانی به واسطه عدم نظارت بر بازار نیز بر آن مضاعف شده است.
آنچه در جلسه شورای کشت شهرستان لنده گذشت:
جلسه شورای کشت شهرستان لنده به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این جلسه در حالی برگزارشد که نگرانی کشاورزان از عملکرد بیمه کشاورزی همچنان ادامه دارد و در این جلسه نیز مسئولان بیمه نیز دفاعیات خود را ارائه کردند.
مطالبه جدی مردم از مسئولان:
صلاحت حرفه ای رانندگان یک امر ضروری و مهم در بحث ناوگان شهری است که لازم است مسئولان امر در خصوص بررسی صلاحیت های اخلاقی، حرفه ای و کاری آژانس ها تمام جوانب احتیاط را رعایت کنند.

صفحه‌ها