نمایش 1 - 10 از 2208
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:
بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن جامعه تاب‌آور در دبیرستان دخترانه حجاب شهرلنده برگزار شد.
عضو شورای شهرلنده استعفای خود را به شورای شهر و فرمانداری شهرستان لنده تحویل داد.
به همت بسیج سازندگی صورت گرفت:
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت شهرستان لنده به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، اردوی جهادی یک‌روزه با ارائه خدمات رایگان دامپزشکی به دامداران را در روستاهای بخش موگرمون برگزار کرد.
همزمان با دهه فاطمیه اول مجالس عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) در حسینه ها وهیئت های عزاداری خانگی در سطح شهرستان لنده برگزارشد.
در همایش فعالین فضای مجازی لنده مطرح شد:
هم‌زمان با گرامیداشت هفته بسیج، همایش فعالین فضای مجازی شهرستان لنده با حضور مسئولان و فعالین فضای مجازی در این شهرستان در حسینیه ثارالله این شهر برگزار شد.
فرماندار لنده خبر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داد:
فرماندار لنده گفت: در بازدید میدانی یک ماه پیش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از وضعیت خیابان‌های شهرلنده قول مساعد جهت تأمین لوله داده بودند که این مهم با تأمین ۲ کیلومتر‌لوله تحقق یافت.
گزارش ویژه؛
چندین هفته است که بحث کاهش سهمیه خبازان شهرستان لنده توسط سامانه ملی نانینو باعث اختلال گسترده در روند خدمات‌رسانی به شهروندان شده است.
امام‌جمعه شهرستان لنده:
امام‌جمعه شهرستان لنده گفت: امروز طنین تفکر بسیج است که در جبهه‌های مقاومت موج می‌زند و باعث موفقیت روزافزون این جبهه شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، پایگاه مقاومت بسیج ادارات شهدای گمنام درفرمانداری این شهرستان افتتاح شد.
در مراسم یادواره شهدای بخش موگرمون مطرح شد؛
امام‌جمعه شهرستان لنده در مراسم یادواره ۱۹ شهید بخش موگرمون لنده گفت: شهیدان به‌عنوان الگوهایی ماندگار به جامعه به‌ویژه قشر جوان و نوجوان است.

صفحه‌ها