نمایش 1 - 10 از 2052
همزمان با دهه کرامت:
همزمان با دهه کرامت خدام حرم مطهر امام رضا(ع)، حامل پرچم متبرک آستان قدس رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید میهمان مردم شهرستان لنده شدند.
در ادامه آتش‌سوزی‌های شهرستان لنده ظهر امروز باغی در مرکز شهرلنده طعمه حریق شد که به‌واسطه آن آتش‌سوزی به منازل مسکونی نفوذ کرد که با حضور به‌موقع آتش‌نشانی اطفا شد.
در مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت سوم خرداد مطرح شد:
امام‌جمعه موقت شهرستان لنده گفت: برای فتح خرمشهرها و فتح‌الفتوح در آن باید کار و تلاشی جهادی داشته باشیم و مطیع امر ولی‌فقیه باشیم.
در مراسم سوم خرداد لنده مطرح شد:
دبیر ستاد کنگره شهدای ١۴٠٣ کهگیلویه و بویراحمد گفت: جریان تحریف و نفاق و نفوذ و لیبرال با سرسپردگی دشمنان در حال نفی دفاع مقدس و ایجاد فتنه‌ها و بحران‌ها در کشور هستند.
در اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت لنده مطرح شد:
اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان لنده با حضور امام‌جمعه، فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان در سالن جلسات فرماندارلنده برگزار شد.
با حضور نماینده ولی‌فقیه و اقشار مختلف مردم برگزار شد:
مراسم تشییع روحانی سرشناس کهگیلویه و بویراحمد با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و اقشار مختلف مردم در شهرستان لنده برگزار شد.
گزارش ویژه:
یکی از چالش های اساسی که این روزهای کشاورزان در کهگیلویه بزرگ با آن مواجه هستند کمبود کمباین برای دور محصولات است و این درحالی است که کمباین های سهمیه ای را فروختند.
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان لنده از اجرای کارون سلامت و معیشت محور این جمعیت در روستاهای محروم لنده خبرداد.
در جلسه شورای مبارزه با موارد مخدر لنده مطرح شد:
معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده گفت: نسبت میزان مصرف مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان به نسبت سال گذشته کاهش خیلی خوبی داشته است.
به مناسبت هفته بسیج سازندگی صورت گرفت:
فرمانده و جمعی از کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده به همراه جهادگران بسیج سازندگی با حضور در منزل شهید سهرابی ثانی با این خانواده دیدار کرد.

صفحه‌ها