نمایش 1 - 10 از 20
مصدومیت بانوی لنده ای,خبرلنده,شادی هواداران,نارنجک اشک آور,اخبار لنده
به علت عدم رعایت مسائل ایمنی صورت گرفت:
پس از شادی هواداران تیم پرسپولیس و در پی پرتاپ یک عدد نارنجک اشک آور بانوی 50ساله لنده ای مصدوم و به وسیله اورژانس115 به مرکز جامع سلامت شهری لنده منتقل شد.
تبعیض در توزیع ناعادلانه اعتبارات ورزشی در لنده:
درد را از هر طرف که بنویسی و بخوانی درد است ودرد ورزش شهرستان لنده گویی به بیماری مزمنی تبدیل شده است و برای خروج از کما نیازمند عزم راسخ و همت مسئولان است.
بی تدبیری مدیران,خبرلنده,شهرستان لنده,قطع برق استخر,اخبار لنده,عدم واریز بدهی,برق,آب,گاز,ضعف مدیران,ناتوانی در پرداخت هزینه ها,اخبار لنده
وقتی بی تدبیری به اوج می رسد:
چندین هفته است که اداره برق شهرستان لنده با شدت تمام اقدام به قطع برق مشترکین اداری و شخصی بدهکار را در سرلوحه کار خود قرار داده است و در این بین نیز برق چندین اداره را در ساعت اداری نیز قطع کرده است که در اقدامی قابل تامل شب گذشته نیز برق تنها مکان ورزشی لنده نیز قطع شد.
گزارش ویژه:
ورزش عامل اصلی پیوند اعضای همه نوجوانان، جوانان، میانسالان و سالخوردگان است که شوق و علاقه به رشته های ورزشی را می توان در استادیوم های مختلف ورزشی این وحدت و یکپارچگی را به عینه مشاهده کرد ولی کم توجهی و غفلت از نقش مهم جایگاه ورزش یعنی سرگردانی و گرفتاری جوانان در دام اعتیاد.
دو بازیکن ایرانی, کمیته انظباطی, خبرلنده, شهرستان لنده, رژیم غاصب صهیونیستی, حرکت اشتباه, برخورد قاطع, اخبار لنده
در واکنش به بازی حاج صفی و شجاعی در مقابل تیم نماینده اسرائیل صورت گرفت؛
جمعی از فوتبال دوستان و مردم شهرستان لنده نسبت به واکنش به بازی حاج صفی و شجاعی در مقابل تیم نماینده اسرائیل واکنش داده و این حرکت را خلاف نظر ایرانیان دانستند.
جام رمضان,مسابقات فوتسال,شهرستان لنده,شاهین لنده,دهیاری ها,خبرلنده,ورزش های همگانی,اخبار لنده
گزارش:
مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان لنده امشب با حضور هفت تیم و با قهرمانی تیم شاهین لنده به پایان رسید.
کمبود امکانات ورزشی  , خبرلنده ,  بی تدبیری مسئولان ,  شهرستان لنده  , سیاسی کاری مسئولان ,  دولت دهم  , بی تدبیری مدیران
گزارش:
چند سالی است که جوانان شهرستان لنده از کمبود و نبود امکانات اولیه ورزشی در این شهرستان از مسئولان شهرستانی و استانی گلایه های بسیار دارند و گویی بی تدبیری مسئولان بر فضای اوقات فراغت تابستانی آنان نیز سنگینی می کند.
بی توجهی به ورزش روستاها, خبرلنده, ضعف امکانات ورزشی, شهرستان لنده, روستای مالشیخ, اعتیاد, بیکاری, حسرت, عدم توجه مسئولان
گزارش ویژه:
ورزش همواره از بالاترین جایگاه نزد جوانان برخوردار است که ضعف کمبود امکانات ورزشی در سطح شهرلنده به خصوص روستاهای پرجمعیت این شهرستان چنان هویدا است که داشتن حداقل امکانات ورزشی نیز به آرزوی دست نیافتنی تبدیل شده است.
گزارش ویژه:
شور و شوق جوانان لنده ای به ورزش ریشه ای دیرینه دارد و کسب مقام های مختلف ورزشی نشان از سعی و تلاش آنان در استفاده بهینه از حداقل امکانات ورزشی موجود در شهرستان لنده است که فضای ناکافی و مستهلک بودن اماکن باعث رکود و دلزدگی جوانان این دیار شده است.
تعطیلی استخر شنای لنده ,خبرلنده, بازگشایی, تعطیلی34ماهه ,بی تدبیری مسئولان, غرق شدن جوانان ,رودخانه مارون, شهرستان لنده ,خانواده های داغدار ,لنده
گزارش ویژه:
بیش از ۳4 ماه از تعطیلی تنها استخر شنای شهرستان لنده می‌گذرد و هربار که به سراغ مسئولان می رویم وعده نصف ونیمه بازگشایی آن را می دهند و بازهم خبری نیست که نیست.

صفحه‌ها