نمایش 1 - 10 از 25
معرفی چهره های مطرح استان:
آموزگار طی این چند دوره از حضور در لیگ برتر فوتبال کشور یکی از کم اشتباه‌ ترین کمک‌ داوران لیگ برتر بود، چرا که هیچ‌گاه در برنامه‌های ورزشی مهم از جمله برنامه 90 مورد انتقاد مربیان و هواداران فوتبال قرار نگرفت.
عدم توجه مدیران به مطالبات بانوان:
زنان در توسعه فراگیر جامعه نقش محوری دارند و متولیان و مسئولان امر نیز باید برای شاداب سازی و ایجاد روحیه شاد در آنان از تمام ظرفیت ها برای پویایی آنان استفاه کنند.
گزارش ویژه؛
سال های سال از عمر برخی از پروژه ها در سطح شهرستان لنده به دلیل کمبود اعتبارات می گذرد و این پروژه ها پس از سال ها همچنان چشم انتظار اعتباراست.
در دیدار کارکنان شبکه بهداشت و درمان با امام جمعه شهرستان لنده صورت گرفت:
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در دیدار امام جمعه شهرستان لنده عملکرد یکساله این شبکه را تشریح کرد.
امروز و با حضور مسئولان برگزارشد:
آیین تجلیل از ورزشکاران، مسئولین هئیت های ورزشی و فعالین حوزه ورزش و جوانان شهرستان لنده با حضور مسئولان این شهرستان برگزارشد.
مصدومیت بانوی لنده ای,خبرلنده,شادی هواداران,نارنجک اشک آور,اخبار لنده
به علت عدم رعایت مسائل ایمنی صورت گرفت:
پس از شادی هواداران تیم پرسپولیس و در پی پرتاپ یک عدد نارنجک اشک آور بانوی 50ساله لنده ای مصدوم و به وسیله اورژانس115 به مرکز جامع سلامت شهری لنده منتقل شد.
تبعیض در توزیع ناعادلانه اعتبارات ورزشی در لنده:
درد را از هر طرف که بنویسی و بخوانی درد است ودرد ورزش شهرستان لنده گویی به بیماری مزمنی تبدیل شده است و برای خروج از کما نیازمند عزم راسخ و همت مسئولان است.
بی تدبیری مدیران,خبرلنده,شهرستان لنده,قطع برق استخر,اخبار لنده,عدم واریز بدهی,برق,آب,گاز,ضعف مدیران,ناتوانی در پرداخت هزینه ها,اخبار لنده
وقتی بی تدبیری به اوج می رسد:
چندین هفته است که اداره برق شهرستان لنده با شدت تمام اقدام به قطع برق مشترکین اداری و شخصی بدهکار را در سرلوحه کار خود قرار داده است و در این بین نیز برق چندین اداره را در ساعت اداری نیز قطع کرده است که در اقدامی قابل تامل شب گذشته نیز برق تنها مکان ورزشی لنده نیز قطع شد.
گزارش ویژه:
ورزش عامل اصلی پیوند اعضای همه نوجوانان، جوانان، میانسالان و سالخوردگان است که شوق و علاقه به رشته های ورزشی را می توان در استادیوم های مختلف ورزشی این وحدت و یکپارچگی را به عینه مشاهده کرد ولی کم توجهی و غفلت از نقش مهم جایگاه ورزش یعنی سرگردانی و گرفتاری جوانان در دام اعتیاد.
دو بازیکن ایرانی, کمیته انظباطی, خبرلنده, شهرستان لنده, رژیم غاصب صهیونیستی, حرکت اشتباه, برخورد قاطع, اخبار لنده
در واکنش به بازی حاج صفی و شجاعی در مقابل تیم نماینده اسرائیل صورت گرفت؛
جمعی از فوتبال دوستان و مردم شهرستان لنده نسبت به واکنش به بازی حاج صفی و شجاعی در مقابل تیم نماینده اسرائیل واکنش داده و این حرکت را خلاف نظر ایرانیان دانستند.

صفحه‌ها