نمایش 1 - 10 از 57
 اقتصاد مقاومتی,خبرلنده,صادرات,ماهی قزل آلا موگرمون,قزل آلا,چهارمحال و بختیاری,اشتغالزایی,مقام معظم رهبری,اقتصاددانان,اخبار لنده
تجلی خودباوری در حوزه اقتصاد مقاومتی:
اقتصاد مقاومتی فصل جدیدی از اتکا به دانش بوی را در دل مردم همیشه سخت کوش ایران اسلامی زنده کرد به طوری که برخی کشورهای جهان با الگو گرفتن از آن در حال افزایش سطح تولیدات داخلی و حمایت از کالای خود هستند.
کمپینگ,خبرلنده,میراث فرهنگی,منطقه گردشگری موگرمون,آلاچیق,بهشت گمشده,بخش موگرمون,رودخانه جن,اخبار لنده
سرنوشت تنها پروژه گردشگری شهرستان لنده در اما و اگرها:
پنج سال از کلنگ زنی تنها پروژه گردشگری میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان لنده در منطقه مورجن موگرمون می گذرد که عملیات ساخت این پروژه روند خوبی را در سال های گذشته طی کرد ولی متاسفانه حدود دوسال است به دلیل معارضات اجتماعی به طور کامل تعطیل شده است.
بهشت گمشده,خبرلنده,موگرمون,چشمه های موگرمون,گردشگران خوزستانی,مناطق گردشگری,استان چهار فصل,کمبود امکانات,تصادف,یاسوج,بوشهر,بهبهان
گزارش:
طبیعیت بکر و جاذبه های زیبای گردشگری شهرستان لنده در فصل تابستان باعث شده است تا مسافران و گردشگرانی زیادی راهی بهشت گمشده جنوب ایران شوند.
 ماه مبارک رمضان,خبرلنده,شهرستان لنده,پارک های شهرلنده,پارک امید,پارک کوهپایه,سرقت تجهیزات,شهرداری لنده,ماه رمضان
گزارشی از وضعیت پارک های شهر لنده در شب های ماه مبارک رمضان:
شب های رمضان حال و هوای ویژه‌ای را برای مردم شهرستان لنده به ارمغان آورده است به طوری که بعد از صرف افطار عده ای به راز و نیاز مشغول می شوند، عده ای نیز اقدام به پیاده روی شبانه و یا به همراه با خانواده های خود رهسپار پارک های شهر می شوند.
گفت وگو با دو نفر از قاریان برجسته شهرستان لنده:
نورانیت قرآن باعث شده است که جوانان زیادی به سمت این نورانیت شتافته و به عنوان خادمان کلام وحی در روستاها و شهرها به نشر معارف الهی و کلام خداوند بپردازند و هرکدام با تلاوت و آموزش قرآن به خصوص در ماه مبارک رمضان به عنوان سفیران کلام وحی به تلاوت بپردازند.
حاشیه های جشن فرهنگ,خبرلنده,شهرستان لنده,بارش باران,هفته فرهنگ وهنر,لنده,چابک سواران,دهل,فرماندار,مدیرکل ارشاد اسلامی,نمایشگاه صنایع دستی,طنز,فشارخون
آنچه در همایش هفته فرهنگ هنر لنده گذشت:
جشن بزرگ هفته فرهنگ و هنر شهرستان لنده با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئولان ارشد شهرستان لنده در حالی به پایان رسید که با حاشیه های بسیار جالبی همراه بود.
فرارگردشگران ,خبرلنده, وضعیت جاده های شهرستان لنده ,ازبین رفتن جلوبندی خودرو,بی تدبیری مسئولان,بخش مرکزی,بخش موگرمون,روستاهای لنده,محرومیت تاریخی ,توسعه,اخبار لنده
نقش مستقیم راه ها در جذب یا متواری کردن گردشگران:
وقتی سخن از توسعه و پیشرفت به میان می آید، نام شهرستان لنده در رتبه اول توسعه نیافتگی به گوش می رسد، چرا که که این شهرستان دارای ظرفیت های خوبی در تمامی حوزه ها به خصوص گردشگری است اما به علت ضعف در زیر ساخت راه ها ها همچنان محروم است.
بهترین مناطق گردشگری شهرستان لنده برای سیزده بدر+تصاویر
معرفی جاذبه های شهرستان لنده درروز طبیعت:
شهرستان لنده در روز طبیعت با داشتن جاذبه های مختلف گردشگری، زیارتی، تفریحی و سیاحتی مکان خوبی برای حضور مردم در روز سیزده بدر است.
امام زاده عمادالدین ولی(ع),خبرلنده,نوروز96,شهرستان لنده,روستای مونه,امام زین‌العابدین(ع),جاذبه های گردشگری,لنده
معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده:
زیارت و سیاحت به طورهمزمان از مواهبی است که خیلی از گردشگران و مسافران نوروزی به عنوان یکی از شاخصه های مهم سفرهای خود انتخاب می کنند.
اقتصاد مقاومتی,شعار سال,خبرلنده,شهرستان لنده,حرکت جهادی,اداره منابع طبیعی و آبخیزداری,عیدنوروز,اقدام خداپسندانه,مدیریت انقلابی
تحقق شعار سال توسط کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لنده:
حرکت های جهادی همواره باعث پویایی و نشاط در جامعه می شود که کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در اقدامی جهادی در راستای شعار سال با رها کردن تعطیلات عید نوروز خود برای مسقف کردن ساختمان گلوگاه دم تنگ لنده خود دست به کارشدند.

صفحه‌ها