نمایش 1 - 10 از 21
حکایت های عجیب و غریب مدیریت در کهگیلویه وبویراحمد:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های نوپایی است که هنوز دامنه برخی مدیریت های ادارات این شهرستان بر عهده مدیران شهرستان کهگیلویه است که برای حضور در جلسات متاسفانه حق ماموریت می خواهند و این در حالی است که در حکم آنان رئیس اداره کهگیلویه ولنده گنجانیده شده است.
حرکتی ارزشمند در جهت رفع مشکلات معلولان لنده ای:
جلسه هماهنگی مسئولان بهزیستی با مدیراجرایی طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان شهرستان لنده جهت واگذاری زمین برای ساخت بزرگترین مجتمع توانبخشی استان در این شهرستان برگزارشد.
حرف های که قلب انسان در ماه مهر به درد می آورد:
امروزه مهمترین آسیب اجتماعی را در جامعه طلاق های هستند که با چندین فرزند و پس از سال ها زندگی مشترک صورت می گیرد که گاهاٌ همین فرزندان طلاق چنان درجامعه سرخورده می شوند که آینده ای تیره و تاری در انتظارشان است که مشاهدات این فرزندان درهمین روزهای ابتدایی سال تحصیلی به گونه ای است که زیر بار حجم عظیم مشکلات روحی و روانی فرزند و مادرشان له می شود.
خطر روز افزون استفاده از شبکه های ماهواره ای:
امروزه نقش مخرب ماهواره ها در تغییر ذائقه مخاطبان بر هیچ کس پوشیده نیست ولی متاسفانه به دلیل عدم پوشش شبکه های دیجیتال در بیشتر مناطق استان کهگیلویه وبویراحمد شاهد افزایش چشمگیر استفاده از ماهواره هاهستیم.
گزارش متفاوت خبر لنده از روز عاشورا در لنده:
ما میراث‌داران فرهنگ تاریخی عاشورا هستیم، این بار اگر عاشورای دوباره‌ای برپا شود فرزندان خمینی کبیر اجازه نخواهند داد حسینی به مسلخ برود، خیمه‌هایی سوزان شود و سری چهل منزل طی طریق کند.
تجمع بزرگ و عاشورایی مردم شهرستان لنده در شب های دهه اول ماه محرم چنان به اوج می رسد که همه بزرگ و کوچک با شور حسینی به میان صفوف آمده و سینه می زنند.
روایت خدمت بی منت به محرومان:
رزمایش خدمت یا اقتدار عاشورایی محمد رسول الله(ص)2 این روز های در سراسر ایران اسلامی در حال برگزاری است که کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنده با حضور در روستاهای محروم این شهرستان اردوی جهادی چند روزه ای را در حوزه های گوناگون اجرا کردند.
مشارکت مردم برای ارتقای شاخص های سلامت:
اولین نشست مجمع مشارکتی خانه سلامت شهرستان لنده با حضور اعضای این مجمع در سالن کنفراس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده برگزارشد.
در راستای هم اندیشی اصحاب رسانه و قلم صورت گرفت:
نشست تخصصی و صمیمی اصحاب رسانه و انجمن اهل قلم شهرستان لنده در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در راستای عامل و هم اندیشی بهترین رسانه و اهل قلم برگزارشد.
چالشی که مردم با آن روبرهستند:
داستان سگ های ولگرد در سطح شهر لنده این روزها به اوج خود رسیده است تراژدی بی پایانی که هرچندگاهی باعث ایجاد رعب و وحشت برای والدین و قاطبه مردم شده است.

صفحه‌ها