نمایش 1 - 10 از 222
وقتی پای روحیه جهادی درمیان باشد:
این روز ها و با این اوضاع آشفته بازار و وضعیت معیشتی مردم تنها مدیران با روحیه انقلابی می توانند شرایط را به گونه رقم بزنند که این چالش ها به حداقل برسد. جهاد کشاورزی امروز نیازمند مدیرانی با روحیه سازندگی و همانند جهادسازندگی است تا بتوانند مهمترین زیرساخت جامعه یعنی کشاورزی و باغداری و دامداری و سایر مباحث را به درستی در جامعه تبین کنند.
تامین اجتماعی نیازمند نگاه توسعه محور:
امروزه بیمه به عنوان یکی از مهمترین صنایع پیشرو در ارائه خدمات به بیمه گذاران در جوامع پیشرفته محسوب می شود که یک فرد علاوه بر پرداخت هزینه بیمه سلامت، خودرو، شخص ثالث، آتش سوزی و سرمایه گذاری و سایر مباحث به فکر پیشگیری از بروز هرگونه خسارت احتماعی است.
گزارش:
فلسفه برگزاری نمایشگاه های فصلی در شهرها ایجاد رقابت جهت معرفی کالاها و تولیدات است که در این نمایشگاه ها شهروندان با توجه به نوع جنس و قیمت آن حق انتخاب دارند هر جند تخفیفاتی در جهت رفال حال شهروندان صورت می گیرد ولی نارضایتی کسبه دائمی بازار را نیز به همره دارد..
مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیرو و نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس و جمعی از مسئولان کهگیلویه وبویراحمدی با حضور در محل سد آبریز زیرباران و با چترهای باز سد آبریز را تعیین تکلیف کردند.
مهمترین مطالبه مردمی از مسئولان:
جاده یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه ای در هرکشور تلقی می شود که هرچه این جاده ها استاندارد تر باشند میزان تصادفات نیز به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.
در کمیته خدمات بهداشتی، سلامت سفرهای نوروزی عنوان شد:
اولین جلسه کمیته سلامت و بهداشت و محیط زیست شهرستان لنده ادارات در راستای تعامل و همکاری با همدیگر به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و محیط زیست برگزارشد.
صدای شهروند:
گاهی می شود با کمترین امکانات بهترین بهره برداری را کرد و دیروز یکی از شهروندان لنده ای در اقدامی قابل تحسین برخی از چاله چوله های سطح شهر را با سیمان پر کرد.
چله عزت:
انقلاب اسلامی یکی از بزرکترین برکاتی است که با طولع خود همواره مسیر خدمت رسانی به مردم را در عمل به اثبات رسانید و در این چهار دهه با دستاوردها و پیشرفت های اساسی به یکی از مقتدر ترین کشورهای منطقه و تاثیرگذارترین کشورهای جهان تبدیل شده است.
اولین گام برای پذیرایی از میهمانان نوروزی:
اولین جلسه ستادخدمات سفر شهرستان لنده با حضور اعضای این جلسه و به منظور ارائه خدمات مناسب به میهمانان نوروزی برگزارشد.
چله عزت:
امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد کارنامه درخشان بنیاد مسکن در حوزه ساخت و ساز به خصوص ایمن سازی و مقاوم سازی منازل مسکونی هستیم که در شهرستان کوچکی همانند لنده انقلابی بزرگ در حوزه مقاوم سازی صورت گرفته است.

صفحه‌ها