نمایش 1 - 10 از 166
حاشیه های روز دانشجو در شهرستان لنده
امروز و به مناسبت ۱۶آذر روز دانشجو، همایشی بزرگداشت با حضور نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده و سالن خدیجه کبری شهر لنده برگزار شد.
در واکنش به خبر منتشره خبر لنده صورت گرفت:
رئیس اداره صمت شهرستان های کهگیلویه ولنده گفت: کوچکترین اهمال و سهل انگاری در حوزه نان مصرفی شهروندان علاوه بر تکمیل فرم گزارش بازرسی با اشد مجازات نقدی و قطع سهمیه اقدام خواهد شد.
در بیانه ای به مناسبت روز دانشجو عنوان شد:
مجمع هماهنگی تشکل های اسلامی دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد( مَهتاد) در بیانیه ای،16 آذر را نقطه عطفی در تحولات دانشجویی و تاریخ معاصرایران دانسته و این روز مهم را به همه دانشجویان ایران اسلامی تبریک گفتند.
امنیت مهمترین شاخص برای زندگی:
امروزه ساخت مسکن مطمئن از مهمترین فرایند های ساخت و ساز در تمام جوامع پیشرفته و توسعه نیافته است چرا که مسکن به عنوان مهمترین سرپناه انسان محسوب می شود که باید برای استحکام آن هزینه کرد.
بهانه ای برای شاد کردن معلولین:
امروز مراسمی در راستای تکریم و تجلیل از معلولان لنده ای با حضور مسئولان برگزارشد که در این مراسم برنامه های شاد و متنوعی توسط معلولان اجرا و دست ساخته های انان در معرض نمایش علاقه مندان به هنرهای دستی قرارگرفت.
مطالبه مهم مردم از مسئولان:
تصادفات جاده ای شاید از دلخراش ترین حوادثی است که باعث داغدار نمودن بسیاری از خانواده می شود لذا مسئولان باید نسبت به استاندار سازی و ایمن سازی جاده اقدامات لازم را بعمل بیاورند تا کمتر شاهد داغ عزیزانمان در جاده ها باشیم البته خانواده ها نیز در رانندگی باید به قوانین راهنمایی و رانندگی نیز احترام بگذارند.
در آستانه 16آذر روز دانشجوصورت گرفت:
نشست صمیمی انجمن اهل قلم با دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در آستانه 16آذر روز دانشجو در شهرستان لنده برگزارشد.
گزارش:
گاهی برخی انسان با فراموش کردن یاد و نام خداوند دست به دامن کسانی می شوند که با حقه های دورغین خود این اسنان های ساده لوح را فریب داده و از آنان میلیون ها تومان به راحتی اخاذی می کنند بدون اینکه حاجت روا شوند.
بسته خبری صدای مردم:
نان یکی از مهمترین و موثرترین غذایی است که در سبد تمام خانوارها نقش مهم و تاثیرگذاری دارد به طوری که قوت غالب بسیاری از نیازمندان است لذا باید با بهترین کیفیت به مشتری ارائه شود.
وقتی شهر در حصار بی تدبیری ها رخ نمایی می کند!
وضعیت نابسامان خیابان اصلی شهرک فجر لنده این روز ها به گونه ای است که علاوه بر مخدوش کردن منظره زیبای شهر زمینه ساز مشکلات ومعضلاتی دیگر برای شهروندان شده است.

صفحه‌ها