نمایش 1 - 10 از 827
حکایت های عجیب و غریب مدیریت در کهگیلویه وبویراحمد:
شهرستان لنده از جمله شهرستان های نوپایی است که هنوز دامنه برخی مدیریت های ادارات این شهرستان بر عهده مدیران شهرستان کهگیلویه است که برای حضور در جلسات متاسفانه حق ماموریت می خواهند و این در حالی است که در حکم آنان رئیس اداره کهگیلویه ولنده گنجانیده شده است.
به همت بنیاد علوی صورت گرفت:
بنیاد علوی در راستای حمایت از دانش آموزان مستعد شهرستان لنده بیش از 1354بسته لوازم التحریر را بین دانش آموزان این شهرستان توزیع کرد.
سنت و فرهنگی مانا در دیار چهارفصل:
کهگیلویه وبویراحمد از جمله استان های لر نشینان در خطه زاگرس است که هنوز فرهنگ های قدیمی خود به دلیل اصالت خویش حفظ کرده است و همین مسئله نیز باعث شده است تا امروز به یکی از استان های چهارفصل و دارای غنای بالای فرهنگی و سنتی تبدیل شود.
وقتی جوانان به یاری دانش آموزان محروم شتافتند:
رفع نیازهای دانش آموزان محروم یکی از مهمترین اقداماتی است که این روزها از طرف برخی موسسات خیریه صورت می گیرد ولی این بار بچه های یک هیئت مذهبی بخشی از نذورات خود را برای دانش آموزان نیازمند هزینه کرده و با تهیه بسته های فرهنگی بخشی از نیاز آنان را برطرف ساختند.
حرکتی ارزشمند در جهت رفع مشکلات معلولان لنده ای:
جلسه هماهنگی مسئولان بهزیستی با مدیراجرایی طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان شهرستان لنده جهت واگذاری زمین برای ساخت بزرگترین مجتمع توانبخشی استان در این شهرستان برگزارشد.
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
همزمان با هفته دفاع مقدس سه ساختمان پایگاه مقاومت بسیج خواهران با اعتباری افزون بر800میلیون ریال در روستاهای مالشیخ، کهناب و ایدنک با حضور مسئولان شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسیدند.
حرف های که قلب انسان در ماه مهر به درد می آورد:
امروزه مهمترین آسیب اجتماعی را در جامعه طلاق های هستند که با چندین فرزند و پس از سال ها زندگی مشترک صورت می گیرد که گاهاٌ همین فرزندان طلاق چنان درجامعه سرخورده می شوند که آینده ای تیره و تاری در انتظارشان است که مشاهدات این فرزندان درهمین روزهای ابتدایی سال تحصیلی به گونه ای است که زیر بار حجم عظیم مشکلات روحی و روانی فرزند و مادرشان له می شود.
خطر روز افزون استفاده از شبکه های ماهواره ای:
امروزه نقش مخرب ماهواره ها در تغییر ذائقه مخاطبان بر هیچ کس پوشیده نیست ولی متاسفانه به دلیل عدم پوشش شبکه های دیجیتال در بیشتر مناطق استان کهگیلویه وبویراحمد شاهد افزایش چشمگیر استفاده از ماهواره هاهستیم.
معرفی جوانان موفق لنده ای در قالب مشاغل آزاد:
نیروی جوانی یکی از بهترین مواهب الهی است که خداوند این فرصت را در اختیار جوانان با استعدادی می گذارد که همه امیدشان به شغل دولتی نیست و با تلاش و کوشش نان حلال خود را تامین می کنند.
گلایه مادر سردار شهید جانمحمد کریمی از مسئولان استانی و شهرستانی لنده:
مادر سردار شهید جانمحمد کریمی در دیدار با امام جمعه شهرستان لنده از مسئولان شهرستان لنده به واسطه عدم آسفالت 800متر جاده روستای سرآسیاب از آنان گلایه کرد.

صفحه‌ها