نمایش 1 - 10 از 643
گزارش مردمی به مناسبت سالروز اجرای برجام:
برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام به عنوان مهمترین فرآیند در دولت یازدهم و دوازدهم می باشد که از همان روزهای ابتدایی این دولت بحث اجرایی شدن آن همواره مورد نظر دولتمردان بوده است.
آئینی ماندگار در تاریخ فرهنگ دیار اولین ها:
گاهی چنان آسمان به تنگ می آید که مردم برای گره گشایی و نظر لطف باری تعالی دعا و نماز طلب باران از خداوند می کنند که در شهرستان لنده استان کهگیلویه وبویراحمد علاوه بر نماز دعای شبانه با آداب ورسومی خاص همراه است به نام "یالایالا بارونی".
مدیریت پسماند, خبرلنده, شهرستان لنده, شبکه بهداشت و درمان, پسماند, زباله ها, دهیاران, انتشار بیماری
به منظور رفع مشکلات پسماندشهرستان لنده صورت گرفت:
اولین کمیته شهرستانی مدیریت پسماندشهرستان لنده با حضور ادارات و نهادهای متولی پسماندشهرستان در لنده برگزارشد.
تاثیرگذاری خبرلنده خبر در کمتر از دو هفته:
رسانه ها بهترین فرصت برای بیان انتقادات، پیشنهادات و بیان نقاط قوت و ضعف عملکردی ادارات و نهادها هستند که با تعامل سازنده بین مردم و مسئولان به دنبال رفع موانع و حل مشکلات جامعه هستند.
پروژه های نیمه تمام,خبرلنده,شهرستان لنده,پل محله بنیاد شهید,شورای اسلامی دوره سوم,شهرداران,بی تدبیری,منجلاب,زخم چندین ساله,پروژه های نیمه تمام,شهرداری
قصه پر غصه طرح های ناتمام شهرستان لنده؛
ساخت محله بنیاد شهید شهرلنده از دوره سوم شورای شهرلنده شروع شده است و در دوره چهارم هم کمی پیشرفت فیزیکی داشت و امروز در دوره پنجم شورا فعلا خبری از عزم جدی برای تکمیل این پل دیده نمی شود .
   منجلاب شهرک ها  , بی تدبیری ,  خبرلنده ,  محله بنیادشهید لنده ,  بوی تعفن ,  بوی تعفن فاضلاب ,  فاضلاب شهری لنده
ساکنین محله "بنیادشهید" شهر لنده با جمعیتی افزون بر 100خانوارسال های سال است که از بوی منجلاب فاضلاب شهرلنده به ستوه آمده و متاسفانه در این سال ها هیچ مسئولی قدمی برای رفع این معضل و تهدید بهداشتی برنداشته است.
آبداران,حقوق,خبرلنده,بی تدبیری مسئولان,عدم رسیدگی به مطالبات آبداران,13 ماه بدون حقوق,اخبار لنده,آب وفاضلاب روستایی,معاون عمرانی استاندار
دل خونین آبداران با وعده های توخالی مسئولان:
آبداران کسانی که هستند که مهمترین نقش و وظیفه را در آبرسانی به دورافتاده ترین روستاها در 24ساعت شبانه روز برعهده دارند در حالی که پس از گذشت13 ماه هنوز هیچ حقوقی نگرفته اند.
گلایه شهروندان ایدنکی از تصرفات امورآب در حریم رودخانه مارون:
مردم روستای ایدنک در دیدار صمیمی با مسئولان شهرستان لنده و امور آب منطقه ای به شیوه ای مسالمت آمیز مطالبات و درخواست های قانونی خود را مطرح و خواستار پیگیری حقیقی و حقوقی این درخواست ها از سوی مسئولان شده اند.
 قطعی آب,شهرلنده,خبرلنده,همکاری ادارات,ایستگاه آبرزگه,وزش بادشدید,شرکت گاز,آبفای شهری,اخبار لنده
همدلی و همزبانی مردم و مسئولان:
وزش باد شدید و قطعی آب شهرلنده دو مشکلی اصلی بود که فشار کار را بر کارگران وکارکنان آبفای شهری لنده دوچندان کرده بود که با وحدت بین مسئولان حضور داوطلبانه رئیس شرکت گاز شهرستان لنده و تلاش بی وقفه نیروهای آب وفاضلاب شهری مشکل قطعی آب خیابان های سادات و اطراف رفع شد.
قطعی مکرر چند روز گذشته آب در سطح شهرلنده به یک بحران اساسی در این شهرستان تبدیل شده است.

صفحه‌ها