نمایش 1 - 10 از 589
زلزله,خبرلنده,شهرستان لنده,زلزله کرمانشاه, پتو,همدردی,لنده,اخبارلنده
همدلی برای التیام زخم های حاصل از زلزله:
رسیدن به فریاد ها و زدودن غم اندوهناک از رخسار کودکان به ماتم نشسته کرمانشاه از مهمترین نیازهای است که امرزو فرزندان ملت در استان کرمانشاه نیاز دارند که بنی آدم اعضای یکدیگرند، که در آفرینش زه یک گوهرند.
دعوای زرگری  , خبرلنده  , شورای شهر , شهرلنده , شهرداری, خدمات عمومی ,تعلل در انتخاب شهردار, بی تدبری مسئولان شهرداری, اخبار لنده
زخمی در قلب خیابان های شهر:
این روزها خبرهای ضد ونقضی از انتخاب شهردار از سوی شورای شهر و محافل فضای مجازی منتشر می شود که ما به صدق یا کذب بودن آن کاری نداریم ولی به زخم های که ناشی از این دعوای زرگری جای جای این شهر آبستن حوادث تلخ و شیرین کرده است کار داریم.
اقتصاد مقاومتی,خبرلنده,شهرستان لنده,کارآفرین,اشتغالزایی,روستای سرآسیاب,اخبار لنده
گزارش ویژه:
جوان 29 ساله بسیجی لنده ای توانست با همت والای خود شعار 'ما می توانیم' را با ایجاد یک واحد تولیدی و کارآفرینی به همراه اشتغالزایی بیش از50نفر به نمایش بگذارد.
حاشیه های یک نشست خبری, خبرلنده, شهرستان لنده, فرماندار لنده, ماده 180, توزیع اعتبارات, مصلی نماز جمعه, راه و شهرسازی, اخبار لنده
از متن تا حاشیه های نشست خبری فرماندار لنده با اصحاب رسانه:
نشست خبری فرماندار شهرستان لنده با اصحاب رسانه این شهرستان علاوه بر تشریح بودجه ماده 180حاشیه های به همراه داشت که مهمترین آن تکذیب ترک جلسه کمیته برنامه ریزی از سوی مدیران شهرستانی بود.
هفته کتاب, کاهش سطح مطالعه, خبرلنده, شهرستان لنده, نهضت مطالعه, فضای مجازی, واکنش مردم به فضای مجازی, فضای حقیقی, اخبار لنده
به مناسبت هفته کتاب صورت گرفت:
یکی از مهمترین مباحثی که باعث رشد و توسعه کمی و کیفی جامعه در ابعاد مختلف می شود توسعه فرهنگ کتابخوانی است که متاسفانه با گسترش فضاهای مجازی افراد جامعه میل و رغبت کمتری نسبت به مطالعه کتاب دارند.
نمایشگاه اشک قلم,خبرلنده,شهرستان لنده,آثار هنرمندان,سیاوش تقی زاده,مشاورهنری فرماندار,اخبار لنده,جایگاه هنر
پس از سال ها صورت گرفت:
سال است که هیچ نمایشگاهی در راستای معرفی آثار هنرمندان شهرستان لنده که به حق همپای اساتید بزرگ کشوری هستند برگزارنشد بود و امروز که نمایشگاه اشک قلم بر پاشد علاوه بر حضور بازدید کنندگان اساتید هنرهای تجسمی و خوشنویسی نیز حضور پیداکردند.
12سال چشم انتظاری, خبرلنده, بی تدبیری مسئولان, روستای کتج, شهرستان لنده, اخبار لنده, گلایه مردم, مهاجرت, بخشدار مرکزی لنده
آخرین نفس های ماندن یا رفتن از روستاها:
شاید باورش سخت باشد که یک روستا به فاصله تنها 3کیلومتر از جاده اصلی بیش از 12سال است چشم انتظار آسفالتی باشد که سه مرحله زیر سازی آن به طور کامل تخریب شده است.
خودروهای دوره گرد, خبرلنده, قدرت نمایی, مسئولان شهری, شهرلنده, شهرداری لنده, فلح کردن اقتصاد شهری, گلایه مغازه داران, خدمات دهی, اخبار لنده
گزارش و یژه:
روزی نیست که مردم شهرلنده صبح زیبای خود را بدون فریاد بی امان خودروهای دوره گرد میوه فروش، مرغ زنده فروش، روی و آهن و پارچه آغاز نکنند و صدای گوش خراش برخی از بلندگوهای این خودروها باعث خواب پریدگی کودکان و سالخوردگان می شود.
آتش سوزی های سریالی, خبرلنده, کوه سفید طعمه حریق, روستای مونه, آتش کین سودجویان, قاچاق چوب, اداره منابع طبیعی
در ادامه آتش سوزی های کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت:
در ادامه آتش سوزی های سریالی استان کهگیلویه وبویراحمد این بار نیز آتش کینه سودجویان درختان سرسبز جنگل های کوه سفید را طعمه حریق کرد.
گزارش:
اصولاً یکی ازمهمترین و تاثیرگذارترین حرکت در کنترل مسائل ترافیکی و کاهش تصادفات ایجاد سرعت گیرهایی است که در خیابان ها ایجاد می شود که متاسفانه غیر استاندارد بودن برخی از این سرعت گیرها باعث بروز حوادث مختلف در این شهر شده است.

صفحه‌ها