نمایش 1 - 10 از 689
امروز و با حضور مسئولان برگزارشد:
آیین تجلیل از ورزشکاران، مسئولین هئیت های ورزشی و فعالین حوزه ورزش و جوانان شهرستان لنده با حضور مسئولان این شهرستان برگزارشد.
اختلال در تلفن همراه,خبرلنده,شهرستان لنده,قطعی تلفن همراه,اپراتور همراه اول,شرکت ایرانسل,گلایه مردم,پاسخگو نبودن مسئولان,اخبار
گزارش:
ساکنین خیابان شهید رجایی(کمربندی لنده ) با گلایه از شرکت های ارائه دهنده تلفن همراه مبنی بر عدم آنتن دهی تلفن همراه در این خیابان گلایه کردند.
به منظور همدلی و همزبانی بیشتر صورت گرفت:
دور هم نشینی ریش سفیدان و بزرگان طایفه اورنگی در شهرستان لنده به منظور همدلی و همزبانی بیشتر با همدیگر با حضور امام جمعه و مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده برگزارشد.
پرتگاه خطرناک, خبرلنده, تهدیدطبیعی, روستای قیام, مدیریت بحران, اخبار لنده, بازی با جان مردم, گلایه مردم, امنیت
وقتی خطر جان مردم روستای قیام را تهدید می کند:
پرتگاه ضلع غربی روستای قیام با ارتفاعی بیش از 50متر یکی از مهمترین تهدیدات طبیعی است که مردم این روستا را در معرض خطر قرار داده است.
به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره)صورت گرفت:
امروز و به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی(ره) یک باب منزل مسکونی مددجویی در روستای تراب از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.
راه های روستایی, خبرلنده, شهرستان لنده, پل, روستای برمل, دلیک, اخبار لنده, عروه, مهاجرت
گزارش:
جاده های روستایی تنها راه ارتباطی آنان به شهرها هستند که فقدان این موضوع باعث مهاجرت آنان به شهرشده است.
شعار سال, خبرلنده, اخبار لنده, طرح های اشتغالزا, توسعه پایدار, شهرستان لنده, تولید, اشتغال
اقدامات و عملکرد ادارات در باب شعارسال:
نامگذاری شعار سال باعث هماهنگ سازی دستگاه های مختلف اجرایی و اقتصادی برای تحقق این شعار در بطن جامعه است که علاوه بر افزایش تولید باعث اشتغال نیز خواهدشد.
وضعیت جاده های شهرستان,خبرلنده,راه های روستایی,شهرلنده,روکش آسفالت,خط کشی جاده,مسافران نوروزی
گزارش ویژه:
جاده ها مهمترین زیر ساخت برای حضور بیش از پیش گردشگران و مسافران نوروزی در مناطق مختلف گردشگری و شهرها محسوب می شود.
اقدام جالب یک دهیار,خبرلنده,کاشت درخت,هفته درخت کاری,غرس نهال,روستای مال ملا,اخبار لنده
اقدام جالب دهیار روستای مال ملا در لنده:
دهیار روستای مال ملا از توابع بخش مرکزی لنده با اجرای طرح هرخانه یک درخت اقدام به کاشت درخت و فنس کشی آن در خیابان ها و کوچه های این روستا کرد.
استقبال سرد, خبرلنده, شهرداری لنده, رنگ رفتگی بلوارها, خرابی آسفالت ها, چاله چوله ها, اخبار لنده, شهرستان لنده, نبود سرویس بهداشتی, سرگردانی مسافران
گزارش ویژه:
سال نو فرصتی است تا علاوه بر جامه نو پوشیدن تن خسته و رنجور شهر نیز از یک سال خستگی شهری جامه نو به تن کد و گردشگران و مسافران هنگام ورود به شهر آثار استقبال از آنان را به عینه احساس کنند ولی گویی شهرلنده چندان آمادگی برای میزبانی گردشگران را ندارد.

صفحه‌ها