آخرین اخبار

16. آذر 1393 - 10:04
امروزه همه ما به خوبي مي دانيم كه رفع سد معبر از وظايف خطير شهرداري مي باشد و در مراحل اجراي رفع سد معبر قانون وظيفه همه ما است جهت پايمال نكردن حقوق شهروندي نهايت همكاري را با شهرداري داشته باشيم ولي متاسفانه اين بار بر اساس جمله معروف و قديمي « هرچه بگندد نمكش مي زنند، واي به روزي كه بگندد نمك» خودروي شهرداري عامل سد معبر شهروندان در پياده روي جلوي شهرداري شده است .

به گزارش پايگاه خبري تحليلي خبرلنده، امروزه همه ما به خوبي مي دانيم كه رفع سد معبر از وظايف خطير شهرداري مي باشد و در مراحل اجراي رفع سد معبر قانون وظيفه همه ما است جهت پايمال نكردن حقوق شهروندي نهايت همكاري را با شهرداري داشته باشيم ولي متاسفانه اين بار بر اساس جمله معروف و قديمي « هرچه بگندد نمكش مي زنند واي به روزي كه بگندد نمك» خودروي شهرداري عامل سد معبر شهروندان در پياده روي جلوي شهرداري شده است .

لازمه نهادينه كردن يك فرهنگ در جامعه به خصوص جوامع شهري ملزم شدن خود متوليان كار فرهنگي است تا ساير اقشار جامعه با الگو گيري از آن تن به اجرا و پذيرش آن فرهنگ دهند.

آموزش مسائل و توجه به حقوق شهروندي از جمله شعار هايي است كه اكثر شهرداران در جلسات حقوق شهروندي به آن مي پردازند.

به راستي سد معبر يك معضل جدي و مهم در جامعه است كه همه ما بايد نسب به رفع آن دغدغه داشته باشيم ولي شهرداري كه خود عامل رفع آن مي باشد نبايد بدون توجه به حقوق شهروندي اقدام به پارك خودروي خود در عرض پياده رو كند و پياده رو را كامل به تصرف خود درآورد.

به هرحال اميدواريم كاركنان صديق و تلاشگر شهرداري كه الحق و انصاف زحمات شبانه روزي آنان را با هيچ زباني نمي توان توصيف كرد با بي اطلاعي از پارك خودروي خود در پياده رو عاملي براي سدمعبر براي شهروندان نشوند و نسبت به پارك وسيله نقليه خود در پياده روها خودداري كنند.

انتهاي پيام/م75

تصاویر تکمیلی: 
خودروي شهرداري عامل سد معبر شهروندان
خودروي شهرداري عامل سد معبر شهروندان
خودروي شهرداري عامل سد معبر شهروندان
خودروي شهرداري عامل سد معبر شهروندان

دیدگاه‌ها

واقعأ که فقط ادعا داریم ...

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675