پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

24. خرداد 1394 - 16:36
تنها باگذشت يك هفته از توصيه هاي انتخاباتي وزير آموزش وپرورش مبني بر عدم دخالت مدیران آموزش و پرورش باید از هرگونه موضع‌گیری له یا علیه حزب، گروه و جناح‌های سياسي مي گذرد كه آموزش وپرورش شهرستان لنده با نصب بنر بزرگداشت روحاني در اين اداره مخالفت صريح خود را با دستور مقام عالي وزرات آموزش وپرورش اعلام نمود.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي خبرلنده، آموزش وپرورش به عنوان يكي از نهادهاي انقلابي و تاثيرگذار در پرورش استعداد هاي علمي و ديني در جامعه است كه بايد فراغ از هرگونه نگرش سياسي و جناحي به رسالت اصلي خويش يعني تعليم و تعلم بپردازد.

مقام معظم رهبري در ديداري كه با معلمان و مسئولان آموزش وپرورش داشتند ضمن تاكيد بر جايگاه و نقش آموزش وپرورش در جامعه فرمودند: آموزش و پرورش سنگ بنای آینده کشور است به این معنا که اگر بنا باشد در پی آینده روشن و بهبود وضع کشور در زمینه های مختلف باشیم باید توجه ویژه و عمیق و همه جانبه به آموزش و پرورش داشته باشیم.
بدون شك تلاش ها و مجاهدت هاي معلمان در جهت ارتقاي سطح كمي و كيفي علمي و تربيتي دانش آموزان يك فرايند انكار ناپذير است كه نشان دهنده ارزش و جايگاه رفيع آموزش وپرورش است.
علي اصغر فاني وزير آموزش وپرورش در تاريخ 18 خردادماه سال جاري در مراسم گردهمایی مشترک شورای معاونان و مدیران کل استان‌ها که در اردوگاه شهید باهنر تهران اظهاركرد: آموزش و پرورش باید استقلال خود را در امر انتخابات حفظ کند و مدیران آموزش و پرورش باید از هرگونه موضع‌گیری له یا علیه حزب، گروه و جناح‌های مختلف خودداری کنند و همه توان و تلاش آموزش و پرورش باید صرف تشویق حضور گسترده و مؤثر مردم و آحاد جامعه در انتخابات و عرصه‌های حمایت از انقلاب و کشور باشد.
امروز 24 خرداد ماه 94 مصادف بود با دومين سال روي كار آمدن دولت يازدهم در كشور بود كه اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده اقدام به نصب بنر بزرگداشت اين روز در آموزش وپرورش شهرستان كرده كه حاشيه هاي جالبي نيز داشته است.

انتهاي پيام/م75

تصاویر تکمیلی: 
نصب بنر , روحاني,  خبرلنده ,  شهرستان لنده ,آموزش وپرورش,  نگرش سياسي , وزير آموزش وپرورش

دیدگاه‌ها

واقعا برات متاسفم که تاب نداری رقیب رو ببینی عقده ای.......عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر
این کجایی رسالت انبیا بود مه از پول بیت المال مسلمین برای چاپلوسی استفاده کنند،،،،، خدا رحمتش کند گل آقا مردی و ندیدی بیت آمال مسلمین توسط به اصطلاح ادامه دهندگان را انبیا شد بیت الحال مسلمین اما آرام بخواب در آآینده نزدیک میشد بیت الحال داداش کری و آبجی اشتون توسط مذاکرات
احسنت به این اعتدال که از اموال بیت المال استفاده نمیکنند و فرمایشات رهبری را به نحو احسنت اجرا میکنند و در روز کنکور دنبال رو سیاست کشف حجاب هم نیستند ؛؛ بابا نسازید خلق الله کی کفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هی ریس جمهور محترم دولت اعتدال میگفت تازه به دوران رسیده‌ ها،،،، نگو یادش نبود دولت مبارک پر است از این تازه که هیچ هنوز به دوران نرسیده ها
دروووووووووووووووووووووووووووووود بر اصلاحات
ما با ولايت زنده ايم تا زنده ايم رزمنده ايم. اين دولت وآن دولت نمي كنيم و خط و مشي ما فقط رهبري و ولايت فيه است.
با سلام : آموزش و پرورش سال های سال است که بازیچه دست گروه های سیاسی شده است . همه امور در این سیستم سیاسی کاری و سیاسی بازی است و هر کسی هم سیاسیون روی کار می آورند مجبور است در راستای آنان عمل کند وگرنه الآن در این جایگاه نبود .افت تحصیلی و ارزش نداشتن علم و دانش هم ثمره ی همین کارهاست .پس تا بود چنین بود .
متاسفم این دیگه چه خبری بود..مگه تو تمام دولت ها هفته دولتوبه این شیوه تبریک نمی گفتن حالا یادت اومد دوربین داری

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس