آخرین اخبار

14. بهمن 1394 - 1:01
دهه فجر ,نمایشگاه کتاب ,خبرلنده ,کتابخانه شهید باهنر , غرس نهال, انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنده
در دومین روز از دهه فجر صورت گرفت:
برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع فجر و انقلاب در کتابخانه عمومی شهید باهنر لنده+عکس
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
نمایشگاه کتاب با موضوع فجر وانقلاب به همت کتابخانه های عمومی شهرستان لنده در کتابخانه شهید باهنر این شهر جهت بازدید علاقه مندان برپاشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سید زکریا تقوی‌نژاد رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لنده ضمن تبریک دهه فجر اظهارکرد: دهه فجر یکی از ماندگارترین متون تاریخی برای همه ملت ها است که لحظه به لحظه وقایع آن برگی روشن از مجاهدت هاو فداکاری کسانی است که برای برپایی این انقلاب خون خود را نثار کردند.

وی افزود: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنده در طول سال به مناسبت های مختلف نمایشگاهی ازکتب  موجود در کتابخانه شهید باهنر برپا می کند که باتوجه به قرار گرفتن در دهه مبارک فجر امسال نیز نمایشگاهی با موضوع فجر و انقلاب در این کتابخانه جهت بازدید علاقه مندان برپاشد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لنده تصریح کرد: در طول هفته کتاب این اداره بیش از47برنامه با همکاری کتابداران و اصحاب قلم و رسانه در سطح شهرستان برگزار کرد که در سطح استان نیز مقام اول را کسب کرد.

وی گفت: اجرای دقیق مصوبات و برگزاری مداوم جلسات انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنده از مهمترین علل موفقیت این انجمن در سطح استان است.

تقوی نژاد اظهارکرد: با توافقات صورت گرفته امسال نیز 37نهال به مناسبت سی وهفتمین بهار انقلاب اسلامی در پنج شهرستان گرمسیری استان با حضور مسئولان غرس خواهدشد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس