آخرین اخبار

11. تير 1395 - 11:21
همایش, طلایه داران عرصه تبلیغ, خبرلنده ,شهرستان لنده ,نقش روحانیون ,کمیته امداد ,ایتام و نیازمندان
به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده:
همایش طلایه داران عرصه تبلیغ در لنده برگزار شد+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
به منظور تعامل و هماهنگی بیشتر بین طلاب و کمیته امداد امام خمینی(ره) و به مناسبت ماه مبارک رمضان، همایش طلایه داران عرصه تبلیغ با همکاری نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، به منظور تعامل و هماهنگی بیشتر بین طلاب و کمیته امداد امام خمینی(ره) و به مناسبت ماه مبارک رمضان، همایش طلایه داران عرصه تبلیغ با همکاری نمایندگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده همراه با ضیافت افطاری برگزارشد.

بشیر بصیری فرد مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده ضمن قبولی طاعات و عبادات همه روزداران به نقش روحانیون در پیشبرد اهداف فرهنگی و مذهبی جامعه اشاره کرد و گفت: روحانیون هموراه به عنوان پیشقراولان صفوف جنگ نرم و نحله های فرهنگی در جامعه هستند.

وی افزود: سرکشی و دیدار از 33مددجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در قالب طرح مفتاح الجنه با حضور مسئولان دستگاه های مختلف شهرستان لنده به منظور شناسائی مشکلات مددجویان و آشنایی بیشتر مسئولان با مشکلات آنان از مهمترین اقدامات در ماه مبارک رمضان بود.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: امیدواریم روحانیون ضمن تبلیغ ارزش های دینی و اسلامی به نقش حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) از ایتام و نیازمندان و لزوم اعتماد مردم به این نهاد مقدس را تبین و تشریح نمایند.

بصیری فرد اظهارکرد: در راستای حمایت از ایتام نیز تلاش های زیادی در سال گذشته صورت گرفت که سرانه پرداختی هر یتیم به بالاترین سقف ممکن یعنی پرداخت ماهیانه  یک میلیون و 620 هزار ریال می باشد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس