آخرین اخبار

9. دى 1395 - 19:36
9دی ,خبرلنده, حاشیه های مراسم 9دی در لنده, شهرستان لنده, سالن پوریای ولی ,فتنه 88 ,مرگ بر امریکا, مرگ برفتنه گر ,فرماندار, لنده
حاشیه های مراسم 9دی در شهرستان لنده
از حضور کاندیدای احتمالی شورای شهر تا غیبت برخی مسئولان و عدم نصب بنر در جلوی ادارات+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی امسال نیز مانند سالهای گذشته با حضور گسترده مردم ولایتمدار شهرستان لنده برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، مراسم 9دی با حضور آحاد مختلف مردم اعم از اداری و غیراداری ، کارگر و بیکار، دانش آموز ودانشجو، جوانان و میانسالان، کودکان و سالخوردگان در سالن ورزشی پوریای ولی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده در حال برگزاری است.

امروز برخلاف ادعای سازمان هواشناسی استان هوای صاف و آفتابی بود و نورتابان آفتاب که به سقف سالن پوریای ولی می کوبید آغاز یک حماسه را به اطلاع می داد و مردم کم کم در حال آمدن به سمت محل برگزاری با توجه به اعلام ساعت برگزاری که 10 تعیین شده بود در محل مراسم حضور پیدا کرده بودند.

برخی از ادارات به صورت دست جمعی و برخی دیگر نیز به صورت فردی و برخی نیز با فرزندان آمده بودند.

 

مراسم گرامیداشت سالروز حماسه 9دی برابر ساعت اعلام شده راس ساعت 10صبح با قرائت قرآن توسط یکی از قاریان برتر شهرستان آغاز شد.

 

 

همین که تلاوت قاری به اتمام رسید همه به احترام پرچم سه رنگ ایران اسلامی قیام کرده و همه باهم سرودملی را که از بلندگوی سالن ورزشی پخش می شد را زمزمه می کردند و در پایان یادو خاطره امام و شهدا را با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص)گرامیداشتند.

 

در ادامه مجری برنامه با حضور در پشت تریبون هم صدا با مردم  شعار مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فتنه گر خشم و انزجار خود را از سران فتنه و ایادی استکبار اعلام کردند.

 

 

تعدادی از کاندیداهای احتمالی ثبت نامی شورای اسلامی نیز سعی می کردند در نقاطی بنشینند که در دید عموم باشند و عده ای دیگر نیز اظهارکردند که در مراسم 9دی حضور نخواهند یافت.  

 

 

 

فرماندارشهرستان لنده به همراه دو بخشدار مرکزی و موگرمون در صف جلو در کنار امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه و جمعی از دیگر مسئولان نشسته بود و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر در کنار شهردار لنده در صف اول نشسته بودند.

 

به دلیل ازدحام زیاد جمعیت درب جلویی را برای مسئولان و مردان و درب های پشت سالن را برای تردد خواهران گذاشتند تا تردد راحت تر صورت گیرد.

مراسم با همه حواشی زیبایی که داشت با پایان یافتن سخنرانی حجت الاسلام عبودی امام جمعه باشت به اتمام رسید و کار جمع آوری صندلی ها و سیستم های صوتی دوباره آغاز شد.

مراسم 9دی امسال نیز پس از گذشت هفت سال به پایان رسید و به همه فتنه گران و دوستداران فتنه ثابت شد که این مردم سال به سال بر اراده پولادین خویش در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی پای بند بوده و همه ساله در مناسبت های مختلف با ولی فقیه زمان خود بیعت و تجدید میثاقی دوباره خواهند داشت.

گزارش و عکس: سیداسماعیل میری

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس