آخرین اخبار

25. اسفند 1395 - 8:00
معاون فرماندار شهرستان لنده بدون اطلاع قبلی با حضور در ادارات خدمات رسان از شیوه فعالیت آنان و نحوه برخورد با مراجعه کنندگان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حسنعلی حسن پور معاون فرماندار شهرستان لنده به همراه رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی و رئیس اداره بهزیستی لنده بدون اطلاع قبلی با حضور در ادارات راه و شهرسازی، آب وفاضلاب شهری و اداره برق ضمن دیدار با کارکنان این ادارات از کمبودات و فعالیت یکساله این دستگاه ها در حوزه های مختلف بازدید کرد.

اولین بازدید با حضوردر اداره راه وشهرسازی شهرستان لنده شروع شد که تنها یک اتاق3*4بود که اتاق کاربایگانی، اموراملاک، دفتر امورمالی، شهرسازی و سایر مسئولیت ها بود که آسیه موسوی کارشناس امورمالی و املاک اداره راه و شهرسازی ضمن انتقاد از وضعیت مکانی و کمبود جا در این اداره گلایه مند بود.

وی افزود: متاسفانه حتی یک خط تلفن برای کارهای اداری نیز نداریم و بیشتر از تلفن شخصی برای پیگیری امورات جاری اداره راه و شهرسازی استفاده می کنم.

کارشناس امور املاک و حسابداری اداره راه و شهرسازی تصریح کرد: بیشتر مکاتبات اداری را با پای پیاده به ادارات و دادستانی می برم که بیشتر ای کارها در حوزه مسئولیتی بنده نیست ولی بخاطر مردم این کارها را انجام می دهم.

وی تاکیدکرد: مشکل فضای اداری و سرگردانی نیروهای اداری و بلاتکلیفی اداری از مهمترین مشکلات اداره راه وشهرسازی لنده است.

حسنعلی حسن پور معاون فرماندار شهرستان لنده ضمن قدردانی از زحمات اداره راه و شهرسازی در ثبت املاک دولت اظهارکرد: بدون شک کار ثبت اراضی ملی و تحویل آن به اداره راه با توجه به دخل و تصرفات غیرقانونی یک کارارزشمند است.

وی افزود: مشکلات اداره راه و شهرسازی بایدبصورت اساسی حل شود و در خصوص کمبود فضای اداره نیز می بایست هرچه سریعتر منازل سازمانی که در اختیار ادارات است خالی شود.

معاون فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: متاسفانه برخی ادارت شهرستان لنده بیش از 8سال است که در منازل سازمانی اداره راه و شهرسازی جا خوش کرده اند و جا برای خود اداره راه و شهرسازی وجود ندارد.

در ادامه این بازدید ها معاون فرماندار لنده با حضور در اداره آب وفاضلاب شهری لنده ضمن دیدار با رئیس و کارکنان این اداره اظهارکرد: حقیقتاً خدمات ارزشمندی از زمان تصدی مدیر جدید در این شهرستان صورت گرفته است که میزان نارضایتی مردم را تا 90درصد کاهش داده است.

وی اظهارکرد: میزان شکستگی ها نیز به نسبت گذشته نیز کمتر شده است و امیداوریم نسبت به ایجاد طرح توسعه ای اصلاح و توسعه شبکه بافت قدیم هرچه سریعتر اقدام شود.

محمد راکبی زاده رئیس اداره آب وفاضلاب شهرلنده ضمن خیرمقدم به مهمترین اقدامات این اداره در یکسال گذشته اشاره کرد وگفت: اجرای بیش از چهار کلیومتر خط لوله به همراه اصلاح و توسعه برخی خیابان های شهرلنده با استفاده از ظرفیت و توان اداره با صرفه جویی پنج میلیارد ریالی از مهمترین اقدامات این اداره است.

وی افزود: 1400متر خط اصلاح و توسعه شبکه در سطح شهر توسط پیمانکار با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 400میلیون ریال در سطح شهر لنده هزینه شده است که ما در کنار این پیمانکار بیش از چهار کیلومتر خط انتقال و اصلاح و توسعه شبکه را با بیش از 600میلیون ریال بدون کمترین نارضایتی به اتمام رساندیم.

رئیس اداره آبفای شهری لنده تصریح کرد: مهمترین مشکل و نارضایتی مردم از اداره آب وفاضلاب شهری بحث کمبود آب در شهرک های فجر و شهیدرجایی است که با تکمیل عملیات ساخت مخزن1000مترمکعبی این مشکل نیز رفع خواهد شد که چشم انتظار اعتبار است.

در ادامه این بازدیدها معاون فرماندار به همراه رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی با حضور در اداره برق شهرستان لنده ضمن اشاره به خدمات برق در این شهرستان اظهارکرد: تلاش های خوبی در راستای پایدار مودن برق صورت گرفته است.

معاون فرماندار شهرستان لنده بعد از بازدید از اداره برق با حضور در اداره بهزیستی شهرستان لنده و ارائه گزارش عملکرد رئیس این اداره فعالیت صورت گرفته از سوی این اداره و ادارات خدمات رسان را قابل تقدیر دانست.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس