آخرین اخبار

29. اسفند 1395 - 20:15
نوروز96,خبرلنده,واحد تولیدی,خبازی,شهرلنده,مسافران نوروزی,تعطیلات,اداره صنعت،معدن و تجارت ,اخبار لنده,بخشدار مرکزی لنده,پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده
به منظور رفاه حال مسافران نوروزی صورت گرفت:
افتتاح يك واحد خبازی در مرکزشهرلنده +تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
یک واحد خبازی به منظور رفاه حال مسافران و شهروندان لنده ای با حضور بخشدار مرکزی لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، به منظور رفاه حال مسافران و شهروندان لنده ای یک واحد خبازی با حضور بخشدار مرکزی لنده، شهروندان و مجری این واحد تولیدی افتتاح و به بهره برداری رسید.

عادل مرادی بخشدارمرکزی لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن قدردانی از مجری این واحد تولیدی اظهارکرد: یکی از مهمترین وظیفه ما جهت خدمت بهتر به مردم فراهم نمودن مسائل خدماتی و رفاهی مردم است.

وی افزود: این واحد تولیدی به منظور رفاه حال شهروندان لنده ای و مسافران نوروزی در مرکز این شهر افتتاح و به بهره برداری رسید تا در ایام تعطیلات و بعد از آن بتواند خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه نماید.

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: با افتتاح این واحد خبازی تعداد واحدهای خبازی موجود در سطح شهرلنده به 13واحد رسیده است که با تقسیم بندی صورت گرفته تمام مناطق شهر لنده  و شهرک فجر و شهید رجایی را پوشش خواهند داد.

مرادی با قدردانی از همکاری خوب اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان های کهگیلویه و لنده گفت: حمایت و همراهی اداره صنعت، معدن و تجارت در اجرای طرح های تولیدی علاوه بر رونق اقتصادی باعث حمایت از تولیدکنندگان و رفاه حال شهروندان نیز خواهدشد.

طوفان کرمی مجری این واحد خبازی گفت: اجرای طرح های تولیدی علاوه بر حمایت کمی و کیفی از تولیدکنندگان باعث اشتغالزایی بیشتر جوانان بیکار خواهدشد.

وی افزود: این واحد خبازی با همکاری خوب بخشدار مرکزی لنده و اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان های کهگیلویه و لنده راه اندازی شده است.

مجری این واحد خبازی تصریح کرد: به منظور رفاه حال شهروندان لنده ای و خدمات رسانی بهتر به مسافران و میهمانان نوروزی و به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)این واحد تولیدی در مرکز شهر افتتاح شد که به همین منظور نیز تعدادیک هزارو 400قرص نان به صورت صلواتی بین مردم توزیع شد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس