آخرین اخبار

3. فروردين 1396 - 10:52
در پی قطعی مکرر آب روستای مالشیخ و حومه صورت گرفت:
تشنه کامی میزبانان و میهمانان نوروزی در لنده
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
فصل بهار فصل جوشش چشمه ها و سیراب نمودن طبیعت زیبا در شهرستان لنده است ولی به دلیل قطعی مکرر آب در برخی روستاهای شهرستان لنده هم میزبانان و هم میهمانان تشنه کام ماندند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، این روز ها که با شکرانه بارش الهی شاهد جوشش چشمه های جوشان و جاری شدن روان آب ها در شهرستان چهارفصل لنده هستیم، برخی از روستاهای این شهرستان به دلیل مشکلات ایستگاه پمپاز در بی آبی به سرمی برند.
 
این در حالی است که شاهد حضور میهمانان نوروزی در فصل بهار فصل جوشش چشمه ها و سیراب نمودن طبیعت زیباهستیم ولی به دلیل قطعی مکرر آب در برخی روستاهای شهرستان لنده هم میزبانان و هم میهمانان تشنه کام ماندند.
عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: تلاش و خدمات آبفای روستایی در بخش مرکزی قابل تقدیراست ولی کمبود آب در ایام تعطیلات عید نوروز برای مردم واقعا سخت است.
وی افزود: متاسفانه بیش از دو ماه است که یکی از دو پمپ انتقال آب در ایستگاه پمپاز موگرمون دارای مشکلات اساسی است که به همین علت برخی شهروندان در روستاهای مالشیخ، شهرک مالشیخ و دره زنگ با مشکلات اساسی روبرو هستند.
بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد:با رایزنی های صورت گرفته با مدیرکل آبفای روستای استان تا چندروز آینده مشکلات این ایستگاه پمپاز رفع خواهدشد.
وی تاکیدکرد: انتظار می رود مسولان  آبفای روستایی در این ایام که شاهد حضور میهمانان نوروزی هستیم نسبت به رفع این مشکل در اسرع وقت اقدام نمایند.
انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس