پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

20. فروردين 1396 - 17:51
جمعی از مردم شهرستان لنده با انتقاد از تاخیرروزانه مدیران پروازی و تعجیل آنان در ساعات پایانی و رفتن از این شهرستان گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این موضوع شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حضور به موقع مدیران در ساعات اولیه در محل کار علاوه بر وقت شناسی مدیران باعث تسهیل در امورات روز مره اداره متولی و رضایت مندی ارباب رجوع خواهد شد.

یکی از مهمترین بند های حقوق شهروندی رعایت وقت شناسی و حضور به موقع کارکنان و مدیران دستگاه های اجرایی، دولتی و خصوصی در محل کار است.

متاسفانه تاخیر برخی از مدیران پروازی در محل کار و تعجیل آنان در ساعات پایانی برای رفتن به شهرهای خود باعث شده است که بخشی از ساعات و حقوق مردم از صبح و بخشی دیگر در ظهر تضیع شود که انتظار می رود دستگاه های مسئول در این رابطه با نظارت بیشتر جلوی این قانون شکنی را بگیرند.

برخی از همشهریان اظهارکردند که بارها مشاهده شده است که برخی از مدیران ساعت 8صبح در محل کار حاضر و ساعت 13 و نیم راهی منازل خود در شهرهای همجوار می شوند که این معضل باعث نگرانی و انتقاد شدید مردم این شهرستان شده است.

جالب است که دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده در روز تودیع و معارفه خود تاکیدکرد: بال و پر پرواز خویش را می شکنم تا مدیران پروازی نیز برای تکلیف خویش را بدانند و نسبت به استقرار در شهرستان اقدام کنند.

حال انتظار می رود نهادو دستگاه های مسئول برای رفع دغدغه مردم که برابر حقوق شهروندی کاملاً مطالبه به حقی است واکنش نشان داده و با این مدیران برخورد صورت گیرد چرا که عملکرد مدیران و مسئولان از منظر چشمان تیز مردم می گذرد.

خبرفرماندار شهرستان لنده در خصوص شکستن بال مدیران پروازی را می توانید{ اینجا} بخوانید.

گفتنی است فرماندار لنده در اقدامی قابل تحسن بال پرواز خود را شکست که خبر آن را می توانید در{ اینجا }بخوانید.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس