آخرین اخبار

24. خرداد 1396 - 20:20
اهدای کتاب,خبرلنده,ترویج فرهنگ کتابخوانی,شهرستان لنده,منتخب شورای شهر,ایرج جرنده,شورای شهرلنده,اخبار لنده
در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی صورت گرفت:
اهدای 600جلد کتاب توسط منتخب شورای شهر به کتابخانه عمومی لنده+تصاویر
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
یکی از منتخبان شورای شهرلنده در حرکتی ارزشمند و در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی بیش از 600جلد کتاب به کتابخانه عمومی شهید باهنر این شهر اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ماه رمضان ماه بخشش و انفاق است و چه زیبا است که در این ماه عزیز کتاب که بالاترین سرمایه افزایش خرد اجتماعی است اهدا گردد تا علاوه بر ثبت این حرکت فرهنگی در جامعه در راستای افزایش معلومات جامعه نیز گامی مهم برداشته شود.

ایرج جرنده منتخب شورای شهر لنده و نفر اول شورای شهر در دوره پنجم در حرکتی ارزشمند و فرهنگی بیش از 600جلد کتاب را به کتابخانه عمومی شهید باهنراین شهراهدا کرد.

وی در خصوص این حرکت فرهنگی گفت: کتاب بهترین دوست برای تمام عرصه های مختلف زندگی فردی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و هزاران مسئله دیگر است چرا که این دوست شما را به سمت دانایی و خردورزی هدایت می کند.

منتخب شورای شهرلنده تصریح کرد: باید جامعه را به سمت کتاب خوانی حرکت دهیم چرا که جامعه ای که آگاهی نداشته باشد در معرض انواع آسیب ها قرار خواهد گرفت ولی جامعه ای که دانا باشد می تواند خیلی از مشکلات را با خرد ورزی و آگاهی رفع کند.

 وی تاکیدکرد: همه ما باید به دنبال اهدای کتاب و تقویت پایه های فرهنگی جامعه خویش باشیم تا فرزندانمان از این فضا به درستی استفاده کنند.

جرنده اظهارکرد: امیدواریم بتوانیم در شورای اسلامی شهر لنده آنچه شایسته است از حوزه فرهنگ و هنر حمایت شایسته ای داشته باشیم.

انتهای پیام/م75

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

درود بر جرنده

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس