آخرین اخبار

28. خرداد 1396 - 1:52
کسانی هستند که برای تامین امنیت و آسایش همه ما در لحظه های که باید در کنار خانواده و در مساجد مشغول عبادت باشند در حال خدمت به مردم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، چه زیبا است که خدمت عده ای باعث برقراری نظم و امنیت و همچنین صحت و سلامتی مردم باشد که در این راه عوامل زیادی دست به دست همد داده تا همانند زنجیره ای مستحکم به هم پیوند بخورند و حاصل امنیت پایداری جانی و جسمی ملت باشد.

عوامل مرکز فوریت های پزشکی شهرستان لنده در حال مراسم احیای شب بیست سوم ماه مبارک رمضان و شب قدر را گرفته اند که آماده ماموریت هستند و یک چشمشان به قرآن ها و دعای جوشن کبیر است و چشم دیگرشان به تلفن 115جهت اعزام به ماموریت و نجات جان یک بیمار.

امشب در حالی که همه ما در مساجد، حسینه ها و منازل مشغول راز و نیاز هستیم پرسنل فوریت های پزشکی، آتش نشانی، مرکز سلامت جامعه شهری، نیروی انتظامی، نیروهای اطلاعاتی و بسیج سپاه همه در حال خدمت به مردم هستند و به صورت آماده باش 100درصد در همه ایام تعطیلات به خصوص شب های قدر آماده ارائه خدمت می باشند.

جا دارد در این شب های عزیز از همه کسانی که برای تامین امنیت جسم و جان این مردم که با اشک های خویش در مراسم شب قدر ماه رمضان را بدرقه می کنند برای همه زندانیان دربند، بیماران بستری شده برتخت های بستری و همه کسانی که به نحوی دارای مشکل هستند التماس دعایی داشته باشیم.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس