پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

29. خرداد 1396 - 15:30
همه جهانیان شب گذشته به خوبی شاهد اقتدار موشکی سپاه پاسداران در هدف قراردادن مواضع تروریست ها در دیرالزور سوریه بودیم که جمعی از مردم و مسئولان ضمن قدردانی از این حرکت ارزشمند بر حفظ اقتدار دفاعی ایران اسلامی تاکیدکردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، مقام معظم رهبری در دیدار دیدار خانواده های شهدای امنیت کشور فرمودند: جمهوری اسلامی با اقتدار کامل ایستاده است. بعد از این هم همین‌جور خواهد بود. این را بدانند، همه بدانند؛ هم دشمن بداند، هم دوستان با اخلاص بدانند، هم آن دوستانی که گاهی دلشان می‌لرزد بدانند؛ جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده است و بدانید آن‌ها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند، ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد.

این پیام صریح فرمانده کل قوا باعث شد شب گذشته و برای اولین بار شاهد غرش موشک های سپاه پاسداران در درهم کوبیدن مواضع گروهک تروریستی داعش در دیرالزور سوریه باشیم که این خبر به سرعت در صدر تمام اخبار جهان قرارگرفت.

جمعی از مردم و مسئولان شهرستان لنده با قدردانی از این اقدام سپاه پاسداران در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری نظرات خود را در این باره بیان کردند که مشروح آنان را می توانید در زیر بخوانید.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده: پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به حملات تروریستی داعش در تهران به منطقه دیرالزور سوریه باهدف تحقق وعده ای که داد بود صورت گرفت.

وی افزود: این حرکت در راستای اقتدار و امنیت ملی جمهوری اسلامی و همچنین نشان دادن توان دفاعی این ملت صورت گرفته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: لازم است دوستان و دشمنان خوب بدانند که قدرت دفاعی جمهوری اسلامی در دفاع از مرزهای اعتقادی و نظامی  ایران اسلامی حد و مرز نمی شناسد و پاسخ هرگونه تهدیدی را به صورت آنی خواهد داد.

وی در ادامه تاکیدکرد:  سپاه پاسداران با حفظ روحیه ولایت پذیری همراه با بصیرت افزایی خویش توانست تمام مواضع دشمنان در در طول هشت سال دفاع مقدس و هم اکنون در هم شکند.

الهی نیا گفت: این اقدام سپاه پاسداران نشان از آمادگی 100درصدی نیروی هواوفضای سپاه برای انجام عملیات های مختلف است.

نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده گفت حمله موشکی سپاه پاسداران  به مواضع داعش از طریق موشک  نشان از غیرت و اقتدار همه نیروهای نظامی انتظامی امنیتی واطلاعاتی است.

وی افزود: این اقدام سپاه در یک کلام نشان از اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و این حمله باعث می شوددربین مردم سوریه خصوصا ارتش سوریه انسجام بیشتری پیدا کند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: حفظ روحیه و اتحاد منسجم تر میان نیروهای ایرانی پیامی دندان شکن به دشمنان ایران اسلامی  خصوصا آمریکا و اسرائیل است.

غلام محمد مونه زاده رئیس شورای اسلامی شهرلنده تصریح کرد: اقتدار نظامی با استفاده از رهنمود های رهنمودهای مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم عوامل موثری است که در جهت افزایش قدرت دفاعی کشور صورت گرفته است.

وی افزود: اذعان کشورهای متخاصم به قدرت نظامی ایران باعث سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران وامیدبه زندگی و آینده سالم خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهرلنده تصریح کرد: باید به این حرکت ارزشمند که در جهت به نمایش گذاشتن اقتدار ملی است تقدیر کرد و گفت: درودبر سبزپوشان راست قامت.

اسماعیل زراعی مسئول اداره ارشاد اسلامی شهرستان لنده گفت: بدون شک این حرکت مقتدرانه و غافلگیرکننده بسیاری از معادلات دشمنان این نظام مقدس را برهم زد و درس عبرتی برای همه کسانی خواهد بود که چشم طمع به این کشور دوخته اند.

محسن رحمانی از فعالان فرهنگی شهرستان لنده گفت: این عملیات موجب دلگرمی جبهه مقاومت در تمام دنیا شده است و پاسخ مستحکمی به تروریست هاداده و موجب اقتدار جمهوری اسلامی ایران و مرحمی بر دل خانواده های شهدای مدافع حرم بوده که می تواند الگویی برای سایر دولت ها باشد.

سیف الله محمدی نسب رئیس سابق اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت: این حمله پاسخی مناسب و متناسب با شرایط و مقتضیات منطقه انجام گرفته که نشان از ذکاوت،شجاعت وتوان فوق تصور ایران داره ومیزان آمادگی رزمی نیروهای سختکوش و حافظان میهن مقدس را نشان میدهد.

وی افزود: دنیاباید روی ایران حساب ویژه و جداگانه‌ای بازکند اگر امریکا برجام را نقض کند یقین داشته باشید دودش به چشم خودش خواهد رفت.

رئیس سابق اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده تصریح کرد:تازه هنوز کجای توان مندی های ما را دیدن؟ترقه تبدیل به بمب خواهدشد.

وی تاکیدکرد: این حرکت نه تنها برای یاوه گویان منطقه درس خواهد بود بلکه باید خواب را از استکبار جهانی و صهیونیسم گرفت تا انگشت ندامت بردهان گرفته و از ملت فکور و متعهد و جان به فدای رهبر عذرخواهی کرده و توبه کنند.

علی جون فولادی از فعلان فرهنگی شهرستان لنده گفت: درسیستم اکادمیک دنیا امروز ونیروهای نظام یک برنامه دروزات دفاع هرکشوری وجود دارد درباب سین آمادگی دفاع نیروهای نظامی هست که باید درطول هفته چه خبری باشد ونباشد داشته وهست.

وی افزود: این آمادگی درنیروهای نظامی وجود دارد که باید نه برای یک ماه وسال وهفته وساعت بصورت شیفتی از آمادگی صددرصدی داشته باشند که پاسخ هرکس بخواهد به وطن وکشور کوچک ترین حرکت انجام گیرد باید به صورت ویژه پاسخ آن رابدهند چه هوای زمینی دریای باشد.

 این نظامی بازنشسته تصریح کرد: بعنوان یک نظامی تا آلان کوتاهی از طرف نیروهای دفاعی کشور و دکترین نظامی وکارشناس باید پاسخ این همه یاوه گوی مفت گو را چند سال جلوتر به دشمنان نظام وانقلاب می داند نه حالا وقتی یک فرماندهی با اقتداری ویک رهبری نترس وعالم مثل حضرت آغا امام خامنه ای هست نباید ترسی داشته باشیم.

بدون شک عزت و اقتدار جمهوری اسلامی در گروه همین آمادگی های دفاعی است که توسط تیزچشمان نیروهای نظامی و انتظامی و اشراف اطلاعاتی نیروهای اطلاعاتی ما است.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس