آخرین اخبار

30. خرداد 1396 - 1:21
مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان لنده امشب با حضور هفت تیم و با قهرمانی تیم شاهین لنده به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، پس از یک هفته رقابت فشرده تیم های شاهین، اتحاد، دهیاری شیتاب، دهیاری ایدنک، سپاهان، وحدت و فولاد در شب های رمضان در سالن ورزشی مجموعه شهید دستغیب شهرلنده برگزارشد.

در این رقابت ها تیم شاهین لنده با 5بازی و 5برد مقام اول را کسب و تیم های فولاد و اتحاد سرآسیاب به ترتیب رده دوم و سوم این جام را کسب کردند.

در این مسابقات سعید قربانی با 12گل زده آقای گل، اسماعیل نامجو به عنوان بهترین وفنی ترین بازیکن و جعفر سعید نژاد به عنوان بازیکن با اخلاق مسابقات جام رمضان امسال شهرستان لنده شناخته شدند.

این مسابقات از طرف هیئت ورزش های همگانی و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده برگزار که در پایان این مسابقات به تیم های قهرمان جوایزی به رسم یاد بود اهدا شد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

احسنت بربچه های شاهین مبارکتون باشه. سلام وخسته نباشی خدمت جناب آقای روزه قنبری که همیشه یارویاورفوتبال لنده بوده وهست ومی بینیم که هنوز اوست که تنورفوتبال را گرم نگه می دارد. خداوندانشاالله به فرزند ایشان شفای کامل عطا فرماید. آمین . واما یاداسطوره های پیشکسوت فوتبال لنده به خیر: نوذرقدیمی-رحمخدا زارعی- کاوس ضرغامی- شنبه(هادی)نجاتی-سیامک محمدی-مهردادقدیمی-محمدطلاتقوی-کیومرث کرمی-حسین عزیزی-بیت اله علیپور-برادران محمدی(محمد-اکبر-کورش-اصغر-افشین)-علی بخش عسکری-اردشیرجعفری- کاظم پازهری-(مرحوم اسماعیل ولی پور وسیدمحمدرضاسپهر)-وخیلی های دیگه. وبخصوص بزرگان وسکان داران فوتبال سیاوش ضرغامی-توفان کرمی ونعمت اله کریمزاده. باتشکرازآقای میری مدیرمحترم سایت وزین خبرلنده
باتشکر باورکنید خیلی به دنبال تصاویر ورزشکاران قدیمی گشتم ولی کسی همکاری نکرد اگه شما راغب باشید و تصویری از دوستان نامبرده داشته باشید با کمال میل اماده انتشار و تهیه گزارشات هستیم

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس