آخرین اخبار

5. شهريور 1396 - 8:06
بعد از انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر لنده از سوی مردم،کش و قوس سیاسی، افراد صاحب نفوذ و بحث های مردمی در خصوص تصدی صندلی شهرداری لنده در بازار داغ شایعات نقل به نقل و دست به دست می چرخد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، این روزها اعضای شورای اسلامی شهر لنده دائما در حال تکاپو هستند و زنگ خور گوشی های تلفن همراهشان در طول شبانه روز فعال می باشد، تلگرام و واتس آپ نیز جای خویش را دارد.

از سوی دیگر مردمی که به تک تک اعضای شورای اسلامی دوره پنجم رای دادند هر کدان در تصمیم گیری اعضای شورای شهرلنده برای انتخاب شهردار خود را سهم می دانند و هرباری که از اعضای شورای این شهر سئوال کردند پاشخ شان: هنوز معلوم نیست؟ تصمیم قاطعی گرفته نشده است؟

جالب است که بعد از انتخاب برخی از اعضای شورای اسلامی که به واسطه اعتماد مردم بر صندلی شورای شهر تکیه زده اند به پاس این اعتماد سور داده و اقوام و آشنایان خویش را نیز به صرف نهار و شام دعوت کردند.

حال که کم کم به انتخاب شهردار لنده می رسیم گزینه های روی میز و زیر میز کم کم عیان می شوند و در لابه لای این گزینه ها نیز نام شهردار اسبق نیز دیده می شود.

گزینه های احتمالی نقل شده در کوچه و بازار برای تصدی جایگاه شهرداری لنده با مدارک مختلف تحصیلی در رشته های مختلف از علوم تجربی گرفته تا کامپوتر، فنی، منابع طبیعی ، ادبیات و سایر رشته های دانشگاهی که در این بین برخی کارشناس اند و برخی ارشد رشته های تخصصی خویش اند.

افرادی که امروز در بیشتر نظر سنجی ها به عنوان گزینه های احتمالی تصدی جایگاه شهرداری معرفی شدند به ترتیب حروف الفبای فارسی: افتخاری علی، امینی باقر، آخش محمد ظاهر، تقی زاده محمد تقی، حبیبی پاطاوه احسان، خرمی سید باقر، دانایی محمد، علی نژاد علی، همتی اسلام و هاشمی احسان و گزینه های که پشت پرده هستند کسانی هستند که فعلاً در منظر دید عوام و خواص به عنوان گزینه های احتمالی شهردار لنده معرفی شده اند که البته این اسامی به منزله تائید و قطعیت این انتخاب نیست بلکه گمانه زنی های است که در شبکه های اجتماعی و در بین مردم فعلاً مطرح هستند.

به هرحال مردم شهر لنده چشم انتظار انتخابی هوشمندانه از سوی اعضای شورای شهر هستند چرا که انتخاب یک شهردار ناتوان یا توانمند همانند آئینه ای است برای نشان دادن توانمندی تک تک اعضای شورای اسلامی شهرلنده پس لازم است در انتخاب شهردار فارغ از فشارهای سیاسی، افراد صاحب نفوذ و سایر افراد کار خویش را با صبر و حوصله انجام دهند.

به امید انتخابی خوب برای فردای بهتر شهرلنده

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس