پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

21. شهريور 1396 - 13:34
 برآورده شدن آرزوی چندین ساله مردم لنده با افتتاح مرکز مشاوره ازدواج + تصاویر
اقدامی ارزشمند در جهت کاهش مشکلات مردم شهرستان لنده:
برآورده شدن آرزوی چندین ساله مردم لنده با افتتاح مرکز مشاوره ازدواج + تصاویر
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
چندین سال است که مردم شهرستان لنده برای آزمایش ساده ازدواج راهی شهرستان های همجوار می شدند که در اقدامی ارزشمند از سوی شبکه بهداشت و درمان لنده این آرزوی دیرینه امروز با افتتاح مرکز مشاوره و آزمایشات ازدواج تحقق یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، مردم شهرستان لنده بیش از37سال است که برای انجام آزمایش ازدواج رهسپار شهرستان های کهگیلویه، بهبهان و گچساران بودند که به تبع هزینه های زیادی به لحاظ مالی و جانی برای آنان لحاظ حادث می شد و یکی از مهمترین مطالبات مردم این شهرستان نیز به حساب می آمد.

امروز و پس از سال ها چشم انتظاری و در راستای استقلال شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با حضور امام جمعه موقت، فرماندار، روسای شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه ولنده و جمعی از مسئولان مرکز بیماری رفتاری و مشاوره قبل از ازدواج به همراه آزمایشات قبل از ازدواج در شهرستان لنده افتتاح و رسماً مورد بهره برداری قرارگرفت.

با افتتاح این مرکز شاهد کاهش 100درصدی هزینه های جانی و مالی مردم شهرستان لنده با ارائه خدمات رایگان این مرکز خواهیم بود که بدون شک این اقدام نیز برگ زرین دیگری از افتخارات مسئولان بومی این شهرستان است.

امراله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که در راستای کاهش میزان تلفات جانی و مالی مردم شهرستان لنده تا کنون صورت گرفته است بحث ایجاد مرکز مشاوره و امجام آزمایشات قبل از ازدواج است.

وی افزود: برای راه اندازی این مرکز تا کنون بیش از 80میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی برای تجهیز و راه اندازی این مرکز هزینه شده است.  

رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده تصریح کرد: هدف ما خدمت بی منت به همه اقشار جامعه است چه در شهر ساکن باشند و چه در سطح روستاها.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس