آخرین اخبار

پربازدیدها

23. مهر 1396 - 21:10
 انتخاب شهردار لنده,حاشیه ها,خبرلنده,شورای شهر,ساختمان سفید شهرداری,گزینه های روی میز,شهردار,رای گیری,اخرین اخبار,لنده
انتخاب شهردار لنده از متن تاحاشیه :
امشب هم هیچ دود سفیدی از ساختمان سفید شهرداری لنده بلندنشد
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
جلسه امشب شورای شهر لنده با حضور هر پنج عضو شورای شهر برگزارشد و متاسفانه امشب نیز هیچ دودی از ساختمان سفید شهرداری بلند نشد و این جلسه هم همانند سایر جلسات انتخاب شهردار ناتمام و به جلسات بعد سپرده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، بیش از پنجاه شبانه روز است که چشمان مردم شهرلنده به سوی ساختمان سه طبقه سنگ مرمر شهرداری لنده و اتاق شورای شهر است که فردی از میان گزینه های پیشنهادی انتخاب کنند و هربار  دایره انتخاب آن چنان تنگ می شود که در برخی مواقع پای بستگان درجه یک اعضای شورای شهر نیز به این کارزار باز شده است.
امشب نیز جلسه شورای شهر لنده برای انتخاب شهردار این شه نیز همانند سایر جلسات ناتمام ماند و انتخاب شهردار لنده به جلسات بعدی سپرده شد.
امشب نیز گزینه های روی میز و زیر میز اعضای شورای شهر به صورت نهان و آشکار با رای گیری، رایزنی و روی زنی نیز انتخاب شد که برخی از گزینه ها به خاطر تعداد آرائ مشترک رای گیری صورت گرفت  و باز هم انتخاب ها مسیری دیگر را در پیش گرفتند.
ایرج جرنده رئیس شورای شهرلنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده گفت: جلسه امشب با حضور همه اعضای شورای شهر در محل دفتر شورا برگزارشد که مقرر شد اعضای شورای شهر لیست جدید گزینه های خود به غیر از کسانی که قبلا معرفی کردند را به صورت کتبی در جلسه روز سه شنبه ارائه کنند.
جرنده افزود: تمام جلسات شورای شهر لنده از این به بعد با دعوت رسمی از خبرنگاران برگزار خواهد شد تا افکار عمومی اخبار درست و صحیح را از طریق خبرنگاران رصد کنند نه اخبار شبکه های اجتماعی.
به هرحال مردم، مسئولان به عنوان کسانی که اعضای شورای شهر را امین خود دانستند و همه کسانی که دل در گرو شهری زیبا دارند چشم انتظار انتخابی هوشمندانه و به دور از مسائل طایفه ای و جناحی هستند.
انتهای پیام/م

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس