پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

25. مهر 1396 - 7:46
بی تدبیری مدیران,خبرلنده,شهرستان لنده,قطع برق استخر,اخبار لنده,عدم واریز بدهی,برق,آب,گاز,ضعف مدیران,ناتوانی در پرداخت هزینه ها,اخبار لنده
وقتی بی تدبیری به اوج می رسد:
بی تدبیری مسئولان ورزش باعث قطع برق تنها استخرشهرستان لنده شد
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
چندین هفته است که اداره برق شهرستان لنده با شدت تمام اقدام به قطع برق مشترکین اداری و شخصی بدهکار را در سرلوحه کار خود قرار داده است و در این بین نیز برق چندین اداره را در ساعت اداری نیز قطع کرده است که در اقدامی قابل تامل شب گذشته نیز برق تنها مکان ورزشی لنده نیز قطع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، یکی از مهمترین اصول مدیریتی در جامعه مدیریت منابع و مصارف است که متاسفانه این اصل مهم در شهرستان لنده به دلیل بی تدبیری بیشتر مسئولان به فراموشی سپرده شده است و خیلی از ادارات این شهرستان از پرداخت هزینه های آب، برق، گاز و تلفن خود نا توان هستند و این در حالی است که اگر میزان عدم واریزی مشترکین خانگی به بالای سه میلیون ریال باشد برق، آب، گاز ویا تلفن آن فورا قطع خواهد شد.

متاسفانه مدیران این شهرستان به دلیل عدم برنامه ریزی و مدیریت منابع و مصارف در طول سال از پرداخت بدهی های ادارات مربوطه خودداری کرده و امروز نیز دود آن به چشم مردمی می رود که چشم انتظار خدمات ادارات هستند.

در جدید ترین بی تدبیری مسئولان متاسفانه برق تنها استخر شهرستان لنده شب گذشته از سوی مسئولان اداره برق به دلیل عدم پرداخت بدهی قطع گردید و ورزشکاران و مردمی که مطابق هر شب برای آب درمانی و استفاده از استخر آمده بودند با سیاهی شب مواجه و دست خالی برگشتند.

بی تدبیری مسئولان اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده در سال های گذشته باعث شد تا میزان بدهی این استخر به بیش از 180میلیون ریال برسد و اداره برق نیز برای جمع آوری مطالبات خود برابر وظیفه قانونی خود شب گذشته اقدام به قطع برق استخر شنای این شهرکرده است.

به هرحال جای بسی تاسف است که در این بین مردم چوب بی تدبیری و ضعف مدیران را در ساعات اداری و غیر اداری می خورند که انتظار می رود فرماندار شهرستان لنده به منظور رعایت حقوق شهروندی نسبت به الزام ادارات به پرداخت بدهی های خود نظارت بیشتری داشته باشد تا بیش از این مردم چوب ناتوانی مدیران را نخورند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس