پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

29. مهر 1396 - 14:38
تاثیرگذاری یک خبر,خبرلنده,بعد از 16 سال,شهرستان لنده,شهرک فجرلنده,شورای شهر,شهرک فجر,نداشتن تابلو,سردرگمی خودروهای امدادی,اورژانس,115,125,آتش نشانی
در پی تاثیرگذاری خبرلنده صورت گرفت:
بعد از 16سال تابلو کوچه های شهرک فجر لنده نصب شدند +تصاویر
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
امروزه مردم به این باور رسیده اند که رسانه ها نقش سازنده ای در پیگیری و رفع مشکلات آنان دارند و در همین رابطه با پیگیری های پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده بعد از 16سال تابلو کوچه های شهرک فجر لنده نصب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده،  امروزه رسانه ها به عنوان یکی از مهمترین ارکان جامعه به شمار می روند که تاثیر گذاری آنان در حل بیشتر مشکلات مردم وجامعه نتیجه همدلی و همکاری دو سویه مسوولان و اصحاب رسانه است.

در پی تاثیرگذاری یکی دیگر از خبرهای منتشر شده از سوی پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده با عنوان" سرگردانی مردم و خودروهای امدادی در شهرک فجر لنده+تصاویر" به دلیل نبود تابلوی معرفی کوچه ها در شهرک فجر لنده خوشبختانه بعد از 16سال به همت شهرداری لنده تابلو کوچه های این شهرک نصب شدند.

خبر " سرگردانی مردم و خودروهای امدادی در شهرک فجر لنده+تصاویر" را { در اینجا بخوانید}

 بدون شک اخبار و گزارشات منتشر شده از سوی اصحاب رسانه به هیچ وجه جنبه شخصی نداشته و خدای ناکرده حب و بغضی نیز در آن بکار نرفته است بلکه تلنگری است برای مسوولان تا کمی بیشتر به نیازمندی های مردم توجه داشته باشند.

تاثیرگذار بودن این خبر نشان از جلب رضایت عمومی مردم این شهرک و پای کار بودن مسوولان است که ما در این پایگاه خبری از شهردار و شورای اسلامی قبلی شهرلنده و همه کسانی که در نصب و رفع مشکل این شهرک نقشی داشته اند قدردانی می کنیم.

شهرک فجر از شهرک های الحاقی به شهر لنده است که جمعیتی بالغ بر هزار خانوار در آن زندگی می کنند.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس