آخرین اخبار

پربازدیدها

22. آبان 1396 - 7:50
نشست خبری فرماندار شهرستان لنده با اصحاب رسانه این شهرستان علاوه بر تشریح بودجه ماده 180حاشیه های به همراه داشت که مهمترین آن تکذیب ترک جلسه کمیته برنامه ریزی از سوی مدیران شهرستانی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، دارا کریمی نژاد در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان از گلایه ها و انتقادات و همچنین نقدهای سازنده اصحاب رسانه در طول یک سال گذشته قدردانی کرد و گفت: اعتقاد راسخ دارم که اصحاب رسانه یاران صدیق مسئولان در تمام شرایط هستند و هیچ وقت بار نبودند ولی بار مسئولیت ایجاد کردند.

وی افزود: بیش از95درصد از عملکرد اصحاب رسانه شهرستان لنده رضایت دارم چرا که با نقدها،گزارشات و خبرهای خوب خود باعث ایجاد فضای آرام به همراه آرامش را در شهرستان حاکم کردند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: شاید روزی نباشد که منتقد نباشم ولی همیشه به منتقدانم با احترام رفتار کرده ام.

وی در ادامه تاکیدکرد: در هیچ جلسه ای تاکنون به خصوص جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان لنده هیچ مدیری این جلسه را ترک نکرد ولی اعتراضاتی بوده است که کاملاٌ طبیعی است.

کریمی نژاد اظهارکرد: باید اصحاب رسانه عملکرد، گفتار و رفتار ما را مورد نقد و بررسی قرار دهند و در این زیمنه نیز باید نخبگان نیز وارد گود شوند.

وی شغل خبرنگاری را یکی از مشاغل سخت توصیف کرد وگفت: خبرنگاران باید به لحاظ مادی و معیشتی تامین شود چرا که زحمات آنان در بحران ها، جلسات و هزاران کار دیگر جز با عشق به این کار شاید جبران نشدنی باشد.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده ضمن اشاره به اعتبارت ماده 180شهرستان لنده در سال96گفت: امسال شاهدافزایش 46درصدی بودجه شهرستان در ماده 180 به بالغ بر106میلیارد ریال به شهرستان لنده اختصاص یافت که در مقایسه با سال95 در ماده 180 بیش از46درصد افزایش بودجه را داشتم.

وی اظهارکرد: برخلاف سال های گذشته امسال روند بودجه بندی را با اولویت سه پروژه مهم آب، راه و فرهنگسرا برای شهرستان درنظر گرفتم که با توجه به ضرورت این سه اولویت مبلغ 15میلیارد ریال جهت تأمین منابع آب، بیش از 47 میلیارد ریال حوزه حمل و نقل و 24 میلیارد ریال به خدمات شهری اختصاص یافت.

کریمی نژاد اظهارکرد: باتوجه به مشکل شهروندان و کمبود آب در فصل تابستان مبلغ هشت میلیارد ریال جهت تکمیل مخزن ذخیره آب شهرلنده در شهرک فجر اختصاص یافت که امیدواریم با تکمیل و راه اندازی این مخزن شاهد رفع مشکلات شهروندان در طول سال باشیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امسال نیز از محل ماده 180 مبلغ دو میلیارد و 450میلیون ریال جهت ادامه ساخت مدرسه راهنمایی شهرک فجر اختصاص یافت که با راه اندازی این مدرسه راهنمایی بخش بزرگی از مشکلات فضای آموزشی و مدرسه راهنمایی این شهرک به طور100درصد رفع خواهدشد.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: در خصوص کمبود اعتبارات مصلی نماز جمعه نیز از محل ماده 180 و کمیته برنامه ریزی شهرستان مبلغ چهار میلیارد و300میلیون ریال اختصاص یافت که امیدواریم هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی خطاب به پیمانکاران ضعیف گفت: آن دسته از پیمانکارانی که نتوانند پروزه های خود را برابر برنامه های ارائه شده از دستگاه های نظارتی پیش ببرند یا خلع ید می شوند و یا جابه جا.

فرماندار شهرستان لنده در خصوص روند آینده شهرستان لنده گفت: خبرهای خوبی در آینده عاید شهرستان لنده خواهد شد که بودجه های خوبی در حوزه صندوق توسعه ملی، نفت، استانی، ارزش افزوده وتغییر شاخص ها صورت خواهد گرفت که باعث تحول در محروم ترین شهرستان استان خواهند شد.

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس