پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

25. آبان 1396 - 9:55
دعوای زرگری  , خبرلنده  , شورای شهر , شهرلنده , شهرداری, خدمات عمومی ,تعلل در انتخاب شهردار, بی تدبری مسئولان شهرداری, اخبار لنده
زخمی در قلب خیابان های شهر:
وقتی دعوای زرگری شورای شهرلنده به خدمات عمومی ضربه می زند+تصاویر
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
این روزها خبرهای ضد ونقضی از انتخاب شهردار از سوی شورای شهر و محافل فضای مجازی منتشر می شود که ما به صدق یا کذب بودن آن کاری نداریم ولی به زخم های که ناشی از این دعوای زرگری جای جای این شهر آبستن حوادث تلخ و شیرین کرده است کار داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، گاهی یک انتخاب اشتباه تاوان سختی خواهد داشت که این روزها شاید بیشتر مردم در خصوص انتخاب برخی از اعضای شورای شهر دچار تردید و سرگردانی شده اند که آیا تعلل و تاخیر در انتخاب شهردار برای انتخابی هوشمندانه و کارشناسی شده است یا ناشی از لابی گری و فامیل بازی اعضای شورای شهر.

به هرحال هیچ کدام از این مسائل نمی تواند توجیه کننده اوضاع اسف بار خدمات عمومی در شهرلنده باشد چرا که وضعیت خیابان ها، کوچه ها، زباله ها، رها سازی فضای سبزشهری در میادن و پارک ها و هزاران دلیل دیگر مهر تائیدی بر این همه مشکلات و چالش های فراروی شهرداری و شورای شهرلنده است.

امروز و در اقدامی قابل تحسین از سوی یکی از شهروندان لنده ای در خیابان سادات کوچه شهید موسوی نسب پلی تخریب شده که بیش از یک سال است به حال خود رها شده بود توسط این شهروند برای سومین بار و با هزینه شخصی اش بهسازی شد تا خودروی نیمه شب به درون آن نیافتد.

این شهروند لنده ای در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: بیش از سه بار است که بر اثر عبور خودروهای سنگین این پل تخریب شده و هر بار به شهرداری مراجعه کردیم جواب منطقی دریافت نکردیم و خودمان با هزینه شخصی اقدام به تعمیر پل برای جلوگیری از سقوط خودروها اقدام کردیم.

البته حس مسئولیت پذیری این شهروند لنده ای قابل تقدیر است و همه باید شهرداری را در این رابطه کمک کنیم ولی مسئولان حوزه شهری باید خودشان فکری برای رفع مشکلات موجود رد سطح شهر کنند و دست از دعوای رزگری بردارند و به شهری نو با ایده های نو فکر کنند.

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

درود بر حسی مسئولیت پذیری این شهروند عزیز

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس