پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. آذر 1396 - 15:36
هفته وحدت, خبرلنده, مشارکت مردم, جهاد, احسان رضاپور, دبستان شهید مدنی, اخبار لنده, روستای قیام
تجلی همدلی و همزبانی مردم روستای قیام در هفته وحدت:
اقدام جالب اهالی روستای قیام در بتن ریزی زمین فوتبال + تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
هفته وحدت فرصتی است تا مردم و مسئولان در کنار هم برای خدمت به مردم تلاش کنند و در همین راستا نیز امروز مردم روستای قیام با همدلی و همزبانی خویش از محل کمک های مردمی خود بیش از 20میلیون 500هزارریال جهت بتن ریزی دبستان ابتدایی شهید مدنی قیام اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، جهاد واژه ای مقدس برای انجام کارهای عام المنفعه ای است که توسط فرد یا افرادی برای خدمت بی منت به مردم صورت می گیرد که ابعاد این خدمت تا سالیان سال در اذهان مردم باقی خواهد ماند.

مردم روستای قیام در طول سال های گذشته با مشارکت همیشگی خود همواره به عنوان افرادی خیر و پیشتاز در تمام عرصه ها بوده و این بار نیز با همتی جهاد علاوه بر جمع آوری مبلغ20میلیون 500هزاریال به صورت نقدی کار بتن ریزی مدرسه ابتدایی شهید مدنی این روستا که چندسالی است به طور کامل تخریب شده بود را بازسازی و کاملاً بتن ریزی یک دست کردند.

این حرکت ارزشمند نه اولین می باشد و نه آخرین چرا که مردم این روستا در عرصه های مختلف همواره در صحنه های مختلف رشادت های خود را به نمایش گذاشتند و در زیباترین اقدام یکی از ساکنین این روستا اعضای بدن فرزند خود را به بیماران نیازمند بدون کوچکترین مبلغی و به جهت جلب رضایت خداوند اهدا نمود.

احسان رضا پور مدیر مجتمع شهدای قیام در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، با تبریک هفته وحدت اظهارکرد: در طول 5سال گذشته مردم روستای قیام بیشترین مشارکت را در حوزه کمک های مردمی به مدارس و سایر مسائل روستا داشته اند.

وی افزود: امسال بیش از 40میلیون ریال از محل کمک های مردمی جمع آوری شده است که ان روحیه مشارکت پذیری باعث شده است تا معلمان مدارس قیام نیز 10میلیون 200هزارریال نیز امسال کمک کردند.

مدیر مجتمع شهدای قیام تصریح کرد: با تکمیل عملیات بتن ریزی محوطه این مدرسه پس از چندین سال شاهد نشاندن لبخند بر لبان دانش آموزان این روستا خواهیم بود.

روستای قیام با بیش از900نفر و از توابع بخش مرکزی لنده در فاصله 22کیلومتری شهرلنده مرکز شهرستان لنده واقع شده است.

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس