پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. آذر 1396 - 7:38
تاثیرگذاری, خبرلنده, چاله های2متری, شهرستان لنده, اخبار لنده, اداره برق, دانش آموزان, دبستان سعدی, زبان گویای مردم
تاثیرگذاری خبرلنده خبر در کمتر از یک هفته:
خبری که مانع از بروز هرگونه حادثه ای شد/جانمایی پایه های برق در جلوی دبستان سعدی لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رسانه ها زبان گویای مردم و بازوان و همکاران مسئولان ادارات و نهادها برای پیوند این دو و تسریع در ارائه خدمات بهینه است که در این بین نقش تاثیر گذار رسانه ها در رفع مشکلات با همکاری مسئولان در جامعه از اثرپذیری بسیار بالایی برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، تاثیر گذاری اصحاب رسانه در رفع برخی از مشکلات جامعه بیشتر نتیجه همکاری دو سویه مسوولان و اصحاب رسانه است و این بار نیز در شهرستان لنده شاهد تاثیرگذاری یکی دیگر از خبرهای منتشر شده پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده در پی انتشار خبر"چاله های2متری پایه های برق وتهدید جان400دانش آموز لنده ای+تصاویر"در کمتر از یک هفته از سوی اداره برق شهرستان لنده بودیم که حقیقتاً مدیران این اداره به واسطه رفع این مشکل اساسی قدردانی می شود.

خبر "چاله های2متری پایه های برق وتهدید جان400دانش آموز لنده ای+تصاویر" را { در اینجا بخوانید}

تصاویر قبلی:

بدون شک اخبار و گزارشات منتشر شده از سوی اصحاب رسانه به هیچ وجه جنبه شخصی نداشته و خدای ناکرده حب و بغضی نیز در آن بکار نرفته است بلکه تلنگری است برای مسوولان تا کمی بیشتر به نیازمندی های مردم توجه داشته باشند.

تصاویرجدید:

یقیناً تاثیرگذار بودن این خبر مستلزم جلب رضایت عمومی مردم و پای کار بودن مسوولان است که ما در این پایگاه خبری از دغدغه مدیران برقی شهرستان لنده به طور ویژه قدردانی می شود.

به هرحال امیدواریم بتوانیم همچنان زبان گویای مردم و همکار و همراه خوبی برای بیان عملکرد مسئولان در خدمت رسانی به مردم فهیم شهرستان لنده باشیم.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس