پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. آذر 1396 - 18:25
درهفته وحدت و به همت یک خیرلنده ای صورت گرفت؛
اهدای 3قطعه زمین به ایتام ونیازمند لنده ای+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
یکی از خیرین شهرستان لنده عصر امروز و در حرکتی خداپسندانه سه قطعه زمین به سه نفر خانواده یتم ونیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان لنده اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، عصر امروز و به مناسبت هفته وحدت یکی از خیرین شهرستان لنده در حرکتی خداپسندانه سه قطعه زمین خود را جهت ساخت مسکن به سه خانواده یتیم و نیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اهدا کرد.

این مراسم همزمان با هفته وحدت همراه شد که عملیات ساخت یکی از این منازل قبلا توسط کمیته امداد تکمیل و دو قطعه دیگر نیزامروز توسط امام جمعه، معاون فرماندار شهرستان لنده، مسئولان لنده ای نیز جهت ساخت کلنگ زنی شدند.

امیر محمود بصیری فرد مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده در حاشیه این آئین اظهارکرد: انفاق مال تنها از عهده انسان های بر می آید که شایسته و نظر کرده خداوند باشند بر خواهد آمد.

وی افزود: خداخواست فضیلت خواه از خیرین شهرستان لنده در اقدامی خداپسندانه سه قطعه زمین به سه خانواده یتیم و نیازمند تحت حمایت کمیته امداد شهرستان لنده در حالی اهدا کرد که این سه خانواده سال ها است که اجاره نشین بودند و هیچ پشت و پناهی نداشتند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: بدون شک این حرکت انسان دوستانه نزد خداوند منان و رسول اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) ماندگار خواهد ماند و لبخند رضایت را بر لبان خسته و چشمان به انتظار نشسته این ایتام و خانواده های نیازمند خواهد نشاند.

وی تاکیدکرد: ساخت یکی از واحد های مسکونی با اعتبار300میلیون ریالی به اتمام رسید و ساخت دو قطعه زمین اهدایی دیگر نیز تا پایان اسفندماه سال جاری از محل اعتبارات مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)به پایان خواهند رسید.

گزارش و عکس:سیداسماعیل میری

  انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس