پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. آذر 1396 - 20:43
جاده ای که آغشته به خون صداها انسان بی گناه در مسیر لنده به دهدشت بود پس از سه دهه آسفالت شد ولی به واسطه تردد خودروهای سنگین و ریزش ماسه و سنگ ریزه بازهم این مسیر را به قتلگاهی برای شهروندان تبدیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، جاده لنده به دهدشت سال های سال است که آبستن حوادث تلخی است که حاصل آن خانواده های داغداری است که سال های سال است که مهر یتیمی بر پیشانیشان خورده است و مادران سیاه پوش از هجرفرزند و هزاران حوادث دردناک دیگر.

پس از سه دهه مسیر لنده تا سوق به طول 20کیلومتر با هزار تلخی و شیرینی رنگ آسفالت به خود گرفت و چهره غمبار مردم شهرستان لنده پس از سال ها تلخی گشوده شد برای ماه ها خاطرشان آسوده شد.

چند روزی است که حضور خودروهای سنگین 10تن که کار حمل ماسه، بیس، مخلوط و سایر ملزومات جاده سازی را به همراه دارند و وزن زیاد خود عاملی برای تخریب آسفالت و  تلخ کامی شیرینی آسفالت نو نوار لنده به دهدشت شده است.

عدم چادر کشی روی اتاق خودروهای سنگین و ریزش ماسه و بیس از لابه لای درب این خودروهای سنگین باعث به مخاطره افتادن جان رانندگان و مسافران آنان شده است که لازم است راهنمایی و رانندگی، اداره راهداری و راه و شهرسازی نسبت به این موضوع با جدیت هرچه تمام تر برخورد کنند تا زحمات کسانی که پس از سه دهه لبخند را بر لبان مردم نشاندن به تلخی نگراید.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس