آخرین اخبار

پربازدیدها

17. دى 1396 - 8:04
سال های سال است که مردم روستاهای بخش موگرمون در شهرستان لنده استان کهگیلویه وبویراحمد چشم انتظار تکمیل پل بزرگ خود در مسیر روستای سرتنگ آزادی هستند ولی عمر مفید این سازه به دلیل تاخیر در عملیات اجرایی به طور 100 درصد بر اثر گرما و سرما به سرآمد.

به گزارش خبرلنده؛ شاید هنوز پروژه های نیمه تمامی در جای جای این کشور باشند که شاید اگر آنان تکمیل می شدند هم در هزینه ها صرفه جویی می شد و هم میزان رضایت مندی مردم را به همراه داشت.

 

 

 

متاسفانه عدم تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهرها و روستاها معضلی جدی در تمام دولت ها است که شهرستان لنده نیز از این قائده بی نصیب نبوده و چندن پروژه این شهرستان بیش از دو یا سه دولت را به خود دیده و پروژه همچنان به سرانجام نرسیده است.

 

 

احداث پل ها و زیرسازی، بهسازی و آسفالت جاده های روستایی از معضلات اساسی پروژه های نیمه تمام در دو بخش مرکزی و موگرمون شهرستان لنده هستند که با توجه به عدم تخصیص بودجه برای تکمیل این پروژه ها عمر مفید آنان نیز به سر آمده و برای تکمیل آنان نیازمند هزینه های اساسی و دوباره هستند چرا که مقاومت و عمر مفید سازه و زیرسازی های صورت گرفته از بین رفته است.

 

 

 

سال های سال است که مردم روستاهای بخش موگرمون و مزراع پرورش ماهی چشم انتظار تکمیل پلی هستند که بیش از 10سال از عملیات ساخت دال( قسمت پایه پل) می گذرد که به دلیل عدم تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل این پل می توان گفت: عمر مفید این پل بر اثر سرما و گرما به سر آمده است و برای تکمیل آن نیازمند بازسازی دوباره و هدر رفت بیت المال هستیم.

 

 

 

 

به هرحال تکمیل یک پروژه نیمه تمام برای مردم قطعاً مقرون به صرفه تر است تا اینکه پروژه ای به پروژه های نیمه تمام اضافه شود و عملاً هیچ کاری برای هر دو پروژه صورت نگیرد.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس