آخرین اخبار

پربازدیدها

19. دى 1396 - 8:05
 قطعی آب,شهرلنده,خبرلنده,همکاری ادارات,ایستگاه آبرزگه,وزش بادشدید,شرکت گاز,آبفای شهری,اخبار لنده
همدلی و همزبانی مردم و مسئولان:
تعامل اداراه گاز با آبفای شهری در جهت رفع مشکل قطعی آب لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
وزش باد شدید و قطعی آب شهرلنده دو مشکلی اصلی بود که فشار کار را بر کارگران وکارکنان آبفای شهری لنده دوچندان کرده بود که با وحدت بین مسئولان حضور داوطلبانه رئیس شرکت گاز شهرستان لنده و تلاش بی وقفه نیروهای آب وفاضلاب شهری مشکل قطعی آب خیابان های سادات و اطراف رفع شد.

به گزارش خبرلنده، در پی ایجاد خطوط جدید انتقال آب در خیابان سادات و برخی کوچه های شاهد این خیابان چندروزی است که آب شهر لنده بعد از خرابی پمپ 220ایستگاه روستای آبرزگه  وضعیت خدمات دهی به مردم واقعاً ضعیف شده بود که مهمترین دلیل ان هم ایجاد خطوط انتقال جدید و اصلاح لوله های فرسوده بوده است.

گاهی نیاز است ادارات در کنار هم برای رفع مشکلات همدیگر قدم بردارند و در این شرایط است که می تواند به تعاملات بین دستگاهی و حضور مسئولانه برخی مسئولان در کنار مردم افتخار کرد.

امروز و پس از چندین روز مشکل قطعی آب در شهر لنده و وزش باد شدید و قطعی آب دو مشکلی اصلی بود که فشار کار را بر کارگران وکارکنان آبفای شهری لنده دوچندان کرده بود که با وحدت بین مسئولان حضور داوطلبانه رئیس شرکت گاز شهرستان لنده و تلاش بی وقفه نیروهای آب وفاضلاب شهری مشکل قطعی آب خیابان های سادات و اطراف پس از چند روز ساعتی قبل رفع شد.

این همدلی و تفاهم ادارات می تواند حلال بیشتر مسائل شهرستان لنده شود و لذا امیدواریم سایر مسئولان از این روحیه جهادی این مدیران درس گرفته و در بسیاری از مسائل همدیگر را یاری کنند.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس