پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

20. دى 1396 - 13:17
آبداران,حقوق,خبرلنده,بی تدبیری مسئولان,عدم رسیدگی به مطالبات آبداران,13 ماه بدون حقوق,اخبار لنده,آب وفاضلاب روستایی,معاون عمرانی استاندار
دل خونین آبداران با وعده های توخالی مسئولان:
13ماه است حقوق نگرفته ایم/هیچ مسئولی فریاد رس ما نیست+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
آبداران کسانی که هستند که مهمترین نقش و وظیفه را در آبرسانی به دورافتاده ترین روستاها در 24ساعت شبانه روز برعهده دارند در حالی که پس از گذشت13 ماه هنوز هیچ حقوقی نگرفته اند.

به گزارش خبرلنده، امروزه آبرسانی به روستاها از مهمترین وظایف شرکت آب وفاضلاب روستایی است که در چند سال گذشته تلاش های خیلی خوب این شرکت در آبرسانی به روستاها و لوله کشی برای تامین آب شرب روستاها به خوبی صورت گرفته و درحال خدمات رسانی است.

 

 

ولی جای سئوال است که این خدمات توسط چه کسانی دارد شکل می گیرد، بدون شک موفقیت آبفای روستایی را بدون تلاش شبانه روزی آبداران ابتر و نا کارآمد خواهد بود چرا که تنها کسانی که در 24ساعت شبانه روز درگیر آبرسانی به روستاها هستند همین تلاش گرانی هستند که امروز بیش از 13 ماه است حقوق نگرفته اند.

 

 

امروز و در حاشیه بازدید معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از مجتمع آبرسانی موگرمون جمعی از آبداران با حضور در جمع مدیران و مدیرکل آبفای روستای استان خواستار رسیدگی به وضع موجود و بی تدبیری مسئولان شدند.

 

رفیعی از آبداران شهرستان لنده گفت: در طول 13ماه گذشته مراجعات زیادی به همه ادارات و نهادها داشتیم و هیچ کس فریاد ما را نمی شوند.

وی افزود: جناب آقای فیلی شما باید پاسخگوی خانواده های ما باشید که 13 ماه است حقوق نگرفته ایم.

 

 

افتخاری یکی دیگر از آبداران لنده ای گفت: شکم خانواده هایمان را که نمی توانیم با وعده های توخالی پرکنیم و واقعاً تحمل این وضعیت برای ما و خانواده هایمان سخت است.

وی افزود: انتظار داریم شما( معاون عمرانی استاندار) در خصوص بهبود وضعیت پرداخت حقوق آبداران همت گمارید و مشکلات ما را پیگیری نمایید.

عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز با حق دادن به مطالبات قانونی آبداران گفت: مطالبات شما قانونی و کاملاً به جا است و در اسرع وقت مشکل پرداخت حقوق آبداران کل استان رفع خواهدشد.

وی از مدیرکل آبفای روستای استان خواست تا اولین فرصت ممکن مشکلات آبداران بررسی و تصمیمات لازم جهت رفع مشکلات آنان اتخاذ شود.

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس