پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

23. دى 1396 - 12:30
پروژه های نیمه تمام,خبرلنده,شهرستان لنده,پل محله بنیاد شهید,شورای اسلامی دوره سوم,شهرداران,بی تدبیری,منجلاب,زخم چندین ساله,پروژه های نیمه تمام,شهرداری
قصه پر غصه طرح های ناتمام شهرستان لنده؛
بدرقه سه شهردار توسط پل نیمه کاره محله بنیادشهید لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
ساخت محله بنیاد شهید شهرلنده از دوره سوم شورای شهرلنده شروع شده است و در دوره چهارم هم کمی پیشرفت فیزیکی داشت و امروز در دوره پنجم شورا فعلا خبری از عزم جدی برای تکمیل این پل دیده نمی شود .

به گزارش خبرلنده، وضعیت پروزه های عمرانی در شهرستان لنده استان کهگیلویه وبویراحمد به گونه است که بیشتر آنان زخم چندین ساله کمبود اعتبار را بر تن نحیف و از نفس افتاده خود دارند که متاسفانه برخی از این پروژه ها حاصل بی برنامگی و بی تدبری مسئولان در زمان اجرای پروژه ها است.

 

 

پل محله بنیاد شهید در ضلع جنوبی شهرلنده از دوره سوم شورای شهرلنده شروع شده است و در دوره چهارم هم کمی پیشرفت فیزیکی داشت و امروز در دوره پنجم شورا فعلا خبری از عزم جدی برای تکمیل این پل دیده نمی شود.

 

 

پلی که طول دوره ساخت آن به نزدیک به ۱۰ سال می رسد، که با تکمیل این پل مشکل چندین ساله ساکنین محله بنیاد شهید و پشت ترمینال مسافربری لنده برای همیشه حل می شد.  

 

 

متاسفانه روند ساخت این پل تا مرحله دال گذاری پیش رفت ولی بعد از آن چندین سال است که به حال خود رها شده است.

 

 

آیا اگر جانمایی این پل براساس اصول مهندسی و طرح هادی اجرا می شد امروز مشکلات اساسی معارضات را در پی نداشت و یا اگر هم مشکل معارضاتی ندارد پس چرا تا کنون و پس از گذشت سه دوره از شورای اسلامی و بدرقه سه شهردار تا کنون به ثمر ننشست.

 

 

بنا به اظهارات ساکنین این محله این پل در جدول پروژه های تمام شده شهرداری ثبت شده است که واقعیت آن خلاف آن ثابت می کند.

 

 

متاسفانه شهرداران و اعضای شورای دوره های قبل وعده های زیادی در خصوص ساماندهی دره ای که از وسط این دو محله می گذرد را به ساکنین این محلات داده اند که هیچ کدام عملی نشده است و بوی تعفن زباله ها و دپوی فاضلاب شهرلنده نیز بر این مشکلات افزوده است.

 

 

یکی از مهمترین گلایه های ساکنین این محلات عدم ساماندهی این دره توسط جهادکشاورزی به واسطه جلوگیری از آلودگی باغات و شهرداری به واسطه انتقال فاضلاب شهری به طرف استاد دره روستای ایدنک است.

 

 

چندین سال است که تنها پلی که محلات بنیاد شهید و پشت ترمینال مسافربری استفاده می کنند تنها دو تیر برق چوبی است که تا کنون چندین بار ساکنین و متورسواران به درون فاضلاب این محله افتاده اند.

 

 

حال با این شرایط امیدواریم این پل ناتمام و دیگر پروژه های ناتمام شهری به پایان برسد و کمی از مشکلات این شهر برطرف شود.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس