پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. بهمن 1396 - 15:13
سه شنبه بازار,خبرلنده,شهرلنده,رضایت مردم,تامین نیازهای مردم,اخبار لنده,نارضایتی کسبه بازار,کالاها,ساماندهی سه شنبه بازار
رضایت مندی مردم و دل نگرانی کسبه لنده از سه شنبه بازار:
سه شنبه بازار تهدید یا فرصتی برای رونق اقتصادی مردم لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
از زمان برگزاری بازار هفتگی شهرلنده در قالب سه شنبه بازار مردم این شهر بیشتر نیازمندی های خود را از این بازار تامین می کنند که به نوعی فرصتی مناسب برای خریدآسان مردم فراهم شده سات.

به گزارش خبرلنده، امروزه عرضه مستقیم کالا و تامین نیاز های اولیه مردم یکی از مهمترین شیوه های تامین درآمد است که در برخی از شهرها برپایی بازارچه های دائمی تحت عناوین جمعه بازار در تمام روزها باز می باشند و به مردم خدمت رسانی می کنند.

 

 

در شهرهای کوچک تر چند سالی است که بازار های به نام ایام هفته تشکیل می شود که در این یک روز شاهد حضور کسبه های مختلف در این بازار هستیم که تنوع و تخفیف های آنان با توجه به وضعیت معیشتی مردم کاملاً سازگاری دارد.

بیشتر مردم شهر لنده  نیز به دلیل ارزانی قیمت برخی کالاهای که در سه شنبه بازار به فروش می رسد نیاز یک هفته خود را از این بازار تامین می کنند.

 

 

هرچند سه شنبه بازار لنده فرصت خوبی برای تامین نیازمندی های مردم است ولی از طرف دیگر به نوعی تهدیدی برای اقتصاد بازار شهرلنده محسوب می شود چرا که در این روز که متاسفانه در وسط هفته قرار دارد باعث اختلال دو یا سه روزه در سطح بازار خواهد شد که انتظار می رفت مسئولان این بازار را به پنج شنبه بازار و یا جمعه بازار تغییر می دادند تا بازار در وسط هفته چندان متضرر نشود.

 

 

 جمعي از کسبه شهر لنده در حالي سه شنبه بازار را موجب کسادي بازار خود مي دانند و خواستار جمع آوري آن هستند که اهالي شهر مي گويند اجناس را با قيمت مناسب تري در آن بازار تهيه مي کنند.

 

 

يکي از شهروندان لنده اي گفت: مردم خواستار برپايي سه شنبه بازار در اين شهر هستند چراکه اجناس با قيمت مناسب تري عرضه مي شود.

وي به پايين بودن قيمت هاي اجناس در سه شنبه بازار شهر لنده اشاره کرد و گفت: سه شنبه بازار از بعد اقتصادي مزايايي را براي مردم اين شهر دارد ولی انتظار می رود مسئولان نسبت به بهسازی مکان سه شنه بازار و ساماندهی کسبه ها اقدام کنند.

 

 

گفتنی است مردم اين شهر اجناس و کالاهاي مورد نياز خود را با درصدي پايين تری در سه شنبه بازار نسبت به بازارهاي شهري تهيه مي کنند ولی باید این فرصت برای حضور فعال سایر کسبه بازار نیز فراهم شود.

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس