پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. بهمن 1396 - 13:51
شهردار رفتگر,خبرلنده,کارگران خدماتی,شهرداری لنده,خدمت به مردم,مقام معظم رهبری,مختار مشهدی زاده,اخبار لنده
درسی که همه مسئولان باید از آن عبرت بگیرد:
روزی که شهردارلنده رفتگر شد+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
چند روز پیش در حرکتی قابل تحسین شهردار لنده لباس رفتگری به تن کرد و در ساعات اولیه صبح دوشادوش بسیجیان گمنام به جمع آوری زباله های شهروندان پرداخت و گاهی هم گاری حمل زباله را برای جمع آوری زباله جا به جا می کرد.

به گزارش خبرلنده، سرآغاز سخنم را با کلامی زیبا از مقام معظم رهبری شروع می کنم که فرمودند: ما باید لباس خدمت بر تن کنیم و در کنار هم به مردم خدمت کنیم.

اصولاً فلسفه وجودی مسئولیت پذیری همه ما مسئولان خدمت به مردم است و اگر این خدمت مضاعف باشد بدون شک نزد مردم مقبولیت و مشروعیت بیشتری خواهیم داشت و لذا امروز در حرکتی جهادی از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده شهردار این شهر لباس رفتگری به تن کرد و در عمل ثابت کرد که به شوق خدمت به مردم آمده است نه حکمرانی بر اریکه شهرداری.

 

 

چند روزپیش  شهردار لنده همانند سایر رفتگرانی که در ساعات اولیه صبح اقدام به جمع آوری زباله ها می کنند خود به وسط میدان آمد و به درون جداول رفت و زباله های سطح شهر را جمع کرد تا قسمتی از بار سنگین این رسالت همیشگی رفتگران را از دوش آنان کمی بکاهد.

 

 

و چه زیبا بود وقتی رئیس دانشگاه پیام نور لنده که خود از بسیجیان و اساتید نخبه این شهرستان است در کنار شهردار لنده به جمع آوری زباله ها و پاکسازی چندین خیابان شهر پرداختند.

 

 

به راستی گاهی لازم است غرور و تکبر را که بزرگتری آفت در میان مسئولان است را کنار بگذاریم و برای یک روز هم که شده به همانند زیر دستان خود کار کنیم تا همه بدانند که رفتار و گفتار یک مدیر در عمل نیز یکی است و با کارکنان مهربان و با ارباب رجوع ها مهربان تر.

 

 

ای کاش روزی برسد که کارهای مردم بدون واسطه و تلفن ها به خودی خود و فقط به احترام شخص مراجعه کننده صورت گیرد نه با واسطه و سفارش فلان مقام.

 

 

در اینجا لازم است از ریاست دانشگاه پیام نور و دانشجویان بسیجی این دانشگاه که الحق و انصاف پیشتاز در همه امورات دانشجویی، فرهنگی و مسائل روز هستند قدردانی کرد که در این حرکت ارزشمند شهرداری را یاری کردند.

 

امیدواریم شاهد ادامه این چنین حرکت های جهادی از سوی شهردار لنده و سایر مسئولان باشیم.

 

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس