پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. بهمن 1396 - 11:06
خبرلنده, مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد ,دهه فجر , فرماندار شهرستان لنده ,برگزاری دومین جلسه شورای مشارکت اموربانوان استانداری
با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمدصورت گرفت:
برگزاری دومین جلسه شورای مشارکت اموربانوان استانداری کهگیلویه وبویراحمد در شهرستان لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
دومین جلسه مشارکت اموربانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، به مناسبت دهه فجر و با حضور مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار و کارشناسان و بانوان شاغل در ادارات شهرستان لنده در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزارشد.

 

 

 

 

در این جلسه آسیه تقوی نژاد مشاور اموربانوان فرمانداری شهرستان لنده با ارائه گزارشی از وضعیت حوزه زنان این شهرستان پرداخت.

 

 

 

 

در ادامه این جلسه فرماندار شهرستان لنده، ضمن اشاره به وضعیت زنان جامعه گفت:یکی از ارکان مهم توسعه فراگیر جامعه حضور زنان در عرصه های مختلف است.

 

وی افزود:نقش بارز زنان در عرصه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی به گونه ای است که شاهد رشد و توسعه فراگیر آنان در مباحث مختلف هستیم.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:زنان این شهرستان با توانمندی خود علاوه برامر خطیر خانه داری توانایی اشتغال آفرینی در حوزه های مختلف به خصوص صنایع دستی را دارند.

 

 

 

وی تاکید کرد: توجه به صنایع دستی و ضرورت حمایت از تولیدات حوزه زنان باید به گونه ای باشد که بتوانیم در زمینه توانمند سازی آنان گام های موثری برداریم.

 

 

کریمی نژاد اظهار کرد: باید زیر ساخت های لازم جهت حضور بانوان در عرصه های مختلف فراهم شود تا شاهد توسعه فراگیر باشیم.

 

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس