آخرین اخبار

پربازدیدها

17. بهمن 1396 - 17:17
در ششمین روز از دهه فجر صورت گرفت:
برگزاری مانور منطقه ای تیم های بهداشت و درمان اضطراری با حضور 4 استان کشور در لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
مانور منطقه ای تیم های بهداشت و درمان اضطرای(BHCU) با حضور تیم های از استان های ایلام، خوزستان، لرستان و کهگیلویه وبویراحمد در روستای محروم مالشیخ در شهرستان لنده برگزار شد.

به گزارش خبرلنده، در ششمین روز از طلیعه فجر انقلاب، مانور منطقه ای تیم های بهداشت و درمان اضطرای(BHCU) جمعیت هلال احمر با حضور تیم های از استان های ایلام، خوزستان، لرستان و کهگیلویه وبویراحمد در روستای محروم مالشیح در شهرستان لنده برگزار شد.

 

در این مانور تیم های سلامت اعزامی از استان ایلام به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و ویزیت و داروی رایگان به مردم محروم روستای مالشیخ پرداختند.

 

 

سید علی توحیدی در حاشیه بازدید از این مانور اظهارکرد: حضور تیم های مختلف جمعیت هلال احمر استان ایلام و برگزاری مانور منطقه ای تیم های بهداشت و درمان اضطراری از استان های ایلام، لرستان، خوزستان و کهگیلویه بویراحمد در روستای های محروم شهرستان های لنده، چرام و کهگیلویه و ارائه خدمات رایگان به مردم یکی از اقدامات ارزشمند جمعیت هلال احمر کشور در این استان است.

 

 

وی افزود: این اقدام باعث رضایت مندی بیشتر شهروندان در روستای محروم مالشیخ در شهرستان لنده شده است که باعث دلگرمی بیشتر مجموعه هلال احمر شده است.

 

 

مسئول جمعت هلال احمر شهرستان لنده تصریح کرد: جمعیت هلال احمر در بحران های مختلف  ثابت کرده است که در کنار مردم و در تعامل سازنده با مسئولان همواره پیشگام است.

انتهای پیام

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس